A. Zavarelli "Saint" - patronacka recenzja książki

 

A. Zavarelli "Saint" - patronacka recenzja książki

Dziś wracam do Was z czwartym tomem serii "Boston Uderworld" autorstwa A. Zavarelli. Tym razem nie musiałam długo czekać, bo od premiery poprzedniej części minęły dwa miesiące. Jesteście ciekawi, o czym jest ta książka?


Bohaterowie tej części mieli okazję już pojawić się w tej serii, ale jednak nie było dane nam poznać ich tak dokładnie jak tutaj. Ten tom skupia się na wydarzeniach w życiu kobiety o imieniu Scarlett i mężczyzny zwanego Saint. Ale czy jest on święty? O tym przekonacie się sięgając po książkę, jednak zapraszam Was do zapoznania się z moją opinią.

Czwarty tom legendarnej zagranicznej serii o irlandzkich i rosyjskich mafiosach!

„Grzech za grzech”.

Tenly „Scarlett” Albright ma misję. Udaje, że jest dziewczyną do towarzystwa, po czym upokarza klientów, szantażuje ich i wymierza sprawiedliwość. Uważa, że zasługują na karę.

Kiedy kobieta poznaje Sainta, on akurat przerywa jej zabawę. Porywa ją, używając do tego broni. Ich spotkanie zdecydowanie nie należy do romantycznych.

Jednak w tym momencie Rory „Saint” Brodrick, irlandzki mafioso, zdaje sobie sprawę, że właśnie trafił na kobietę swojego życia. Absolutnie szurniętą, ale też najseksowniejszą, jaką kiedykolwiek widział.

Brzmi ciekawie? No, to zaczynamy!


A. Zavarelli "Saint" - patronacka recenzja książki


Scarlett, to kobieta, która uwielbia wymierzać sprawiedliwość. Nie myślcie, że jest policjantką. Ona po prostu nie cierpi zwyrodnialców i lubi się na nich mścić. Udaje panią do towarzystwa, aby upokarzać klientów, szantażować i zastosować na nich karę. Pewnego dnia jednak trafia na Sainta i ... zostaje porwana. Jak więc możecie się domyślić, ich pierwsze spotkanie nie należało do najprzyjemniejszych czy romantycznych. Mimo wszystko ten moment jest przełomowy dla naszego męskiego bohatera. Rory "Saint" właśnie wtedy poczuł, że w jego życiu nadchodzą wielkie zmiany, a Scarlett to kobieta stworzona dla niego. 

Jak myślicie, czy Scarlett również myśli o Saincie w ten sposób? Czy mężczyźnie upiecze się jej porwanie? Jak niebezpieczna może być wkurzona kobieta? 


A. Zavarelli "Saint" - patronacka recenzja książki


Kolejny raz jestem zauroczona piórem i wyobraźnią A. Zavarelli. Ta kobieta potrafi pokazać człowieka z każdej strony, a te złe cechy nawet daje się polubić. To wszystko sprawia, że jej bohaterowie są niesamowicie prawdziwi, nie są tylko wytworem wyobraźni, który jest wyidealizowany i taki, o jakim marzy połowa kobiet czy mężczyzn na całym globie. Takimi historiami już się "przejadłam", dlatego z przyjemnością sięgam po książki tej autorki. 

"Saint" to historia o szalonej wręcz i nieobliczalnej kobiecie, oraz mężczyźnie, który potrafi ją okiełznać i ma na nią wpływ. Mimo że ich charaktery są różne, to niesamowicie do siebie pasują i ma się wrażenie, że zostali dla siebie stworzeni. Warto jednak zaznaczyć, że to nie są książki dla każdego. Tutaj bohaterowie lubią się bawić ze sobą, ale i innymi ludźmi - wiem jak to brzmi, dlatego ostrzegam ;). Ci ludzie wiedzą czego chcą i zawsze dążą do wyznaczonego sobie celu. Uwielbiam takie charaktery, dlatego też ta część skradła moje serce.

Seria "Boston Underworld" wyróżnia się swoją nietuzinkowością postaci na tle innych książek z tego gatunku. Tutaj brutalność i zło jest namacalne i ... fascynujące. Każdy bohater jest niesamowicie wykreowany, a wydarzenia w ich życiu pozwalają czytelnikowi wkręcić się w całą historię i poczuć wszystkie emocje na swojej skórze. Jeśli lubicie historie pełne brutalności, zepsucia, ale także niesamowitych emocji między bohaterami i nutki fantazji, to ta seria będzie dla Was idealna! Polecam z całego serca!

Wydawnictwu NieZwykłe dziękuję za możliwość objęcia tej książki patronatem medialnym i egzemplarz do konkursu. 

Dajcie znać czy macie za sobą lekturę którejś książki z tej serii? Jak się Wam podobają?

Komentarze

 1. Gdzieś widziałam już tą okładkę, pewnie na Instagramie. Jednak raczej nie zamierzam jej przeczytać. Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, nie czytałam żadnej książki z tej serii, a przyznaję, że jestem ciekawa każdej powieści. Póki co brakuje mi czasu na czytanie. Zapisuje sobie na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam wcześniej o tej serii. Dobrze, że tutaj bohaterowie są niezwykle wykreowani.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę przyznać, że ciekawią mnie relacje tej dwójki. Można czytać ten tom bez znajomości poprzednich?

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeciwieństwa lubią się przyciągać, często to właśnie bazuje związek, partnerzy dopełniają się, a emocji w ich życiu mnóstwo. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Choć zwykle nie czytam tego gatunku, bo jest dla mnie zbyt przewidywalny, to bardzo podoba mi się prędkość wydania następnego tomu. Co jak co ale nie lubię za długo czekać na kolejne tomy danej serii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta seria w oryginalnej wersji wyszła chyba w 2016 roku, u nas wychodzi tłumaczenie, dlatego nie czekamy tak długo. Teraz przerwa jest, a widzę, że jeszcze kolejne tomy będą 🥰

   Usuń
 7. w bardzo ciekawy sposób przedstawiłaś zarówno tę książkę jak i całą serię. Dałabym jej szansę

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdecznie gratuluję patronatu! Dla twórcy to zawsze niezwykłe wyróżnienie, kiedy pisarz docenia jego działalność!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram