×

Współpraca


Nazywam się Zuzanna Dudko, urodziłam się pewnego jesiennego poranka w 1986 roku w Suwałkach. Tu również mieszkam i posiadam rodzinę. Jestem mamą dwójki dzieci - syn Kuba (2008 r) oraz córka Hanna (2016) to największe miłości mojego życia i właśnie nimi zajmuję się na co dzień. 
Można powiedzieć, że jestem kobietą po przejściach, nie boję się wyzwań, nowych znajomości i życia. Jestem również szczęśliwą mężatką i Panią domu.


Bloguję od sierpnia 2016 roku. Zaczęło się to niewinnie od jednego wpisu na dwa - trzy tygodnie. Dziś piszę praktycznie codziennie. Blogowanie stało się moją pasją, którą staram się rozwijać z dnia na dzień. Dzięki niej poznałam dużo wartościowych ludzi, mogę wymieniać się z nimi spostrzeżeniami i uczyć się nowych rzeczy. Każdy mój czytelnik to dla mnie kolejny "kop" do działania - cieszę się z każdego pozostawionego komentarza na moim blogu czy w social mediach. Jestem szczęśliwa, że codziennie przybywa osób, które z chęcią czytają moje wpisy.

 • Od pewnego czasu kosmetologia, wizaż czy stylizacja paznokci stała się moją pasją i staram się rozwijać w tym kierunku.


zuzkapisze dyplom wizaż


 • Zaczęłam też szkolić się z zakresu SEO, aby moje wpisy były jeszcze bardziej widoczne w sieci.


zuzkapisze certyfikat seo


 • Otrzymałam certyfikat, który potwierdza moją rzetelność od redakcji portalu TRUSTED COSMETICS.


certyfikat trusted cosmetics zuzkapisze • Byłam również ambasadorką książek K. N. Haner :Czerwiec/Lipiec 2019


ring girl k.n.haner

Sierpień/Wrzesień 2019

nieczyste więzy k.n.hanerLuty 2020

Posiadam już kilka małych sukcesów na swoim koncie, takich jak: • Byłam ambasadorką ShinyBox:

 • Pisałam teksty do działu PORADY na stronę www.KillyS.pl , oto przykłady wpisów: • Współpracowałam z największą drogerią internetową w Polsce i tam również pisałam na ich bloga: • Wpis dla domenapiekna.pl:


 • Byłam również "przyjaciółką NIVEA". Moje posty często pojawiały się w TOP 10 Recenzji:

 • Miałam również możliwość współpracy z REGENERUM i na ich stronie pojawiły się moje recenzje: • Współpracowałam również z marką DELIA COSMETICS i mój wpis o ich płukankach do włosów został wyróżniony na ich stronie TUTAJ.

 • Zajęłam też podium w rankingu blogów urodowych w czerwcu 2019 na stronie zblogowani.pl:Jeżeli zainteresował Państwa mój blog, sposób w jaki piszę i robię zdjęcia - serdecznie zapraszam do współpracy. Każdego klienta traktuję indywidualnie i tak też ustalimy warunki. 
Pracuję za zasadzie barteru, piszę również wpisy odpłatne. Mogę również zorganizować konkurs na Państwa zasadach.
Wpisy promuję na moim Facebooku oraz Instagramie.


Współpraca na zasadzie barteru też jest możliwa. Nie interesują mnie kosmetyki nie przystosowane do moich potrzeb. Z kosmetyków również chętnie testuję kolorówkę, lakiery hybrydowe czy żele do paznokci. Jeśli chodzi o inne propozycje to możemy rozmawiać - posiadam dział moda i dziecko więc może się jakoś dogadamy. 


Cera mieszana / włosy farbowane / skóra sucha. Mój e-mail : zuza.malinowska86@gmail.com  
Jest to mój jedyny mail i tylko z niego się kontaktuję.
Marki które między innymi mi zaufały:


zuzkapisze współpraca


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.
Nie wyrażam zgody na pozostawianie reklam na moim blogu, każdy taki komentarz zostaje automatycznie usunięty. Za SPAM dziękuję.
Nie zostawiaj linków do siebie - trafię jeśli będę chciała Cię odnaleźć :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Zuzka Pisze , Blogger