Słodki prezent dla nauczyciela

 

Słodki prezent dla nauczyciela

W dniu 14 października przypada Dzień Nauczyciela, czyli Święto Edukacji Narodowej. Jest to szczególna okazja, aby podziękować pedagogom za ich trud i wkład w krzewienie edukacji wśród młodzieży, ale i dorosłych. W jaki sposób można wyróżnić nauczyciela?

Pomysł na prezent dla nauczyciela

Propozycji prezentów na Dzień Nauczyciela jest bardzo dużo. Jednak podjęcie decyzji nie zawsze jest proste. Wiele zależy od dziedziny, w której instruktor jest ekspertem. Przedszkolak nie doceni tego samego, co uczeń z liceum. Dobrym i uniwersalnym prezentem są bony podarunkowe i oczywiście ponadczasowe, ale typowe wiązanki kwiatów.

Możesz też postawić na coś nietypowego. Prezent dla nauczyciela w postaci skrzyneczki z pralinami, słodkich życzeń od całej klasy, czy dedykowanego zestawu słodyczy w pomysłowym opakowaniu, to wyróżniające się podarunki. Jest to sygnał, że uczeń lub klasa, postarały się o coś więcej niż sklepowe słodycze, po które każdy może sięgnąć. Gdzie szukać oryginalnych pomysłów? Znajdziesz je na https://chocolissimo.pl/prezent-dla-nauczyciela.

Wyjątkowy, słodki prezent dla nauczyciela

Tradycyjna czekolada jest powszechnie akceptowana, ale nie zapada tak w pamięć, jak oryginalne podarunki. Wśród nich może być skrzynia z czekoladowymi narzędziami. O ile nie nauczyciel nie wykorzysta ich w swoim warsztacie, o tyle świetnie wyglądają na półce, a jeszcze lepiej smakują.

Wyjątkowe panie nauczycielki można obdarować mlecznym pantofelkiem. Ładnie się prezentuje jako ozdoba, a walory smakowe zabierają w magiczną podróż do krainy przyjemności. Twój nauczyciel dużo rozmawia przez telefon? Wraz z kolegami sprezentujcie mu czekoladowy smartfon. Być może dzięki temu znajdzie chwilę wytchnienia.

Kwiaty i zestaw do golenia - nie takie, jak myślisz

Wiele osób uwielbia kwiaty, a poza tym to bezpieczne rozwiązanie na takie okazje, jak Dzień Nauczyciela. Możesz jednak pokusić się o wersję czekoladową, która z pewnością zaskoczy, ale i uszczęśliwi nauczycielkę. W końcu każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty, a wersję czekoladową z pewnością doceni również pan nauczyciel.

Opcjonalnie dla mężczyzny może sprawdzić się zestaw do golenia wykonany z czekolady. Z pewnością to miły i zabawny podarunek, a do tego bardzo smaczny. Jeśli Twoi nauczyciele mają do siebie dystans lub chcesz postawić na oryginalny prezent, to zmierzasz w dobrym kierunku.

Gustowny prezent dla nauczyciela

Czekoladki i praliny to wyjątkowy prezent, szczególnie gdy przyjmie odpowiednią formę. Na Dzień Nauczyciela możesz postarać się (również wspólnie z klasą) o elegancki zestaw łakoci. Zapakowany w stylową drewnianą skrzyneczkę, opatrzoną grawerem z życzeniami, na długo zostanie w pamięci nauczyciela. Takie rozwiązanie sprawdzi się wszędzie, gdzie wymagany jest bon ton, który należy rozumieć jako dobry smak lub odpowiednie zachowanie względem danej osoby.

Dzień Nauczyciela, czyli Dzień Edukacji Narodowej bywa wolny od szkoły albo jest to czas, w którym lekcje przebiegają w nieco bardziej swobodnej atmosferze. Warto wykorzystać ten moment, aby podziękować pedagogom, za ich wkład i zaangażowanie. Dobrym pomysłem na prezent dla nauczyciela, jest zestaw łakoci. Nie musi to być zwykły zestaw, ale coś wyjątkowego, co zapadnie w pamięć. Wyróżnij się!Komentarze

 1. Słodycze są dobrym pomysłem na prezent, także świetnie sprawdzą się na Dzień Nauczyciela.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy i dobry pomysł. Osobiście sama już do szkoły nie chodzę, ale może się ten pomysł przydać które kiedyś.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy pomysł, u mnie w szkole imprezka na dzień nauczyciela będzie ciekawa :) dzieci pieką babeczki i robią sałatki owocowe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Od zawsze jestem nauczona wręczać tego dnia mały podarunek nauczycielom. W tym roku moje dzieci wręczą małe słodkości.

  OdpowiedzUsuń
 5. takie personalizowane czekoladki to zawsze dobry pomysł na prezent :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł. Myślę, że każdy prezent dla nauczyciela jest gest sympati.

  OdpowiedzUsuń
 7. To świetny pomysł na prezent i będę miała go na uwadze w przyszłym roku. W tym mamy już prezent dla naszego nauczyciela.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wychodzę z założenia, że prezenty dla nauczycieli powinny być symboliczne, tak aby podkreślić, że ich praca jest ważna, choćby drobne słodkie upominki. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. czekoladki lubi każdy a te od chocolassimo są najpyszniejsze, coś o tym wiem. z pewnością ucieszą każdego pedagoga

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram