Zadbaj o swoje zdrowie z Herbasol - Gabinetem Zielarsko-Medycznym

 

Zadbaj o swoje zdrowie z Herbasol - Gabinetem Zielarsko-Medycznym

Dlaczego zdrowie jest najważniejsze? Ponieważ bez niego nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować. Wpływa ono na nasze relacje z ludźmi, życie zawodowe, psychikę i inne aspekty, które przyjdą nam do głowy. W związku z tym, bardzo ważne jest dbać o siebie i swoje zdrowie w najlepszy możliwy sposób. Na rynku jest wiele gabinetów, którym warto się przyjrzeć i skorzystać z ich usług. W dzisiejszym wpisie opowiem Wam o jednym z nich.


Właściwym krokiem w stronę lepszego zdrowia każdego człowieka jest zdiagnozowanie szkodliwych mikroorganizmów, które są przyczyną różnych zaburzeń i dolegliwości. W tym celu w miejscu takim jak HERBASOL wykonuje się test. dr. Schimella. Podczas tego typu diagnostyki wykrywa się między innymi:
 • Pasożyty (glisty, przywry, pierwotniaki)
 • Wirusy (HPV, EBV, CMV)
 • Grzyby (candida, aspergillus)
 • Bakterie (gronkowce, paciorkowce, borrelia)
Po wykonaniu testu otrzymane wyniki są interpretowane na miejscu poprzez wykwalifikowanego terapeutę. 

Cena badania całościowego zawiera również:

 • konsultację zielarską w celu przygotowania np. odpowiedniego zestawu ziół lub suplementacji.
 • ocenę: zakwaszenia organizmu, nietolerancji glutenu i kazeiny, procesów autoagresji, równowagi kwasowo – zasadowej.
 • omówienie terapii za pomocą generatora plazmowego Rife’a.

Zadbaj o swoje zdrowie z Herbasol - Gabinetem Zielarsko-Medycznym


W zależności od tego, jakie są potrzeby danej osoby, istnieje możliwość rozpisania odpowiedniej terapii za pomocą generatora plazmowego Rife'a lub dietoterapii. Tego typu terapia generatorem pozwala pozbyć się patogenów, które są przyczyną różnych dolegliwości i schorzeń takich jak astma oskrzelowa, zapalenie mięśnia sercowego, polipy, bóle głowy, ciągłe zmęczenie, bóle brzucha, zatrucia, zakażenia dróg moczowych i innych. 

W tym gabinecie każdy klient wyrażający chęć uczestnictwa w terapii wykonuje wywiad zdrowotny u dietetyka lub zielarza. Ma to na celu dobrania odpowiednich ziół by wspomóc organizm w usuwaniu toksyn. Przed rozpoczęciem takich terapii klient umawiany jest na spotkanie gdzie zostanie wykonane tak zwane badanie ilościowe w zakresie obciążenia organizmu patogenami. Długość takiej terapii zależna jest od ilości wykrytych patogenów i kondycji zdrowia indywidualnego pacjenta. O zakończeniu terapii decydują badania kontrolne.

Gabinet ten swoją siedzibę ma we Wrocławiu, więc jeśli jesteście z Wrocławia lub okolic, to warto zainteresować się tym miejscem. Osobiście muszę rozejrzeć się za czymś podobnym w mojej okolicy, bo jestem bardzo ciekawa badania biorezonansem i wynikami, które się dzięki niemu pojawią. 

Jestem ciekawa czy ktoś z moich czytelników pochodzący z Wrocławia zna to miejsce i może powiedzieć o nim coś więcej? A może ktoś z Was miał już test dr.Schimmela?

Post reklamowy

Komentarze

 1. Mam daleko do Wrocławia, ale ten gabinet będę polecać innym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze szczerze mówiąc pierwszy raz o czymś takim słyszę. Do Wrocławia mam godzinkę max jazdy samochodem. Ale warto zrobić sobie takie badanie. Zresztą konsultacja pierwsza z pewnością by nam pomogła, w jakim konkretnym kierunku iść

  OdpowiedzUsuń
 3. ostatnio przeglądałam ich ofertę i przyznam że jestem nią pozytywnie zaskoczona :)
  dobrego dnia dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie znam, ale też nie jestem z tych okolic. Natomiast chętnie bym spróbowała takiego dbania o zdrowie

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam, do Wrocławia jeżdżę bardzo rzadko, ale jak będę w okolicy to z ciekawości tam zajrzę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Co prawda nie jestem z Wrocławia, ale często tam bywam. O tym miejscu wcześniej nie słyszałam. Interesujący wpis, nie wiedziałam, że istnieje taki test. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze nie miałam okazji poddać się takiemu testowi, ale chętnie bym to zrobiła, warto wiedzieć, jak tam z bardzo bliska nasz organizm wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 8. Też jestem ze Śląska, ale górnego, więc nie miałam jeszcze okazji poznać salonu :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram