J.L. Drake "Złamana" - recenzja książki

 

J.L. Drake "Złamana" - recenzja książki

Zapowiedź tej książki mocno mnie zainteresowała, więc nie mogło być inaczej i zamówiłam ją dla siebie. J. L. Drake i "Złamana" to historia, która z pewnością zainteresuje nie jednego czytelnika i już na wstępie mówię, że warto się na nią skusić. Dlaczego? O tym we wpisie.


Zanim jednak poznacie moją opinię na jej temat, chcę abyście przeczytali jej opis, który sprawił, że się na nią skusiłam. Opis pochodzi od wydawcy, więc zostawiam go poniżej.

Savannah Miller, córka burmistrza Nowego Jorku, zostaje porwana. Dzień po jej dwudziestych siódmych urodzinach ktoś łapie ją, nakłada na głowę worek i zabiera od wszystkiego, co do tej pory znała.

Jej dalsze życie staje się walką o przetrwanie. Savannah jest bita, głodzona i traktowana jak zwierzę. Umieszczona w pokoju bez okien zaczyna tracić poczucie rzeczywistości oraz mijającego czasu. Ale przede wszystkim kobieta traci nadzieję, że ktoś ją znajdzie i ocali.

Jednak pewnej nocy grupa amerykańskich żołnierzy przychodzi jej na ratunek, zabierając ją do bezpiecznego miejsca. Dziewczyna ma dwie opcje do wyboru. Albo zostanie pod ich ochroną i będzie przestrzegała zasad, albo odejdzie, mając pewność, że wkrótce wróci do swoich oprawców.

Savannah wybiera pierwszą opcję.

W nowym miejscu dziewczyna próbuje stanąć na nogi. Wszystko, co ją otacza, jest dla niej przerażające. Jednak najbardziej przeraża ją Cole Logan, a właściwie krążące o nim historie. Mężczyzna jest kimś ważnym i każdy mówi o tym, jak szybko potrafi zabić człowieka. Pewnego dnia Savannah go pozna.


J.L. Drake "Złamana" - recenzja książki

Skoro czytaliście opis to wiecie, że Savannah jest córką burmistrza i zostaje porwana i wywieziona z kraju. Jej oprawcy znęcają się nad nią zarówno psychicznie jak i fizycznie, jest głodzona i bita. Trzymana w brudnej i obskurnej celi powoli godzi się z przykrą rzeczywistością jednak nie chce pozwolić się złamać. Po długim czasie męczarni, do akcji wkracza specjalny oddział i ratuje kobietę. Na jej czele stoi Cole Logan. 

Mężczyzna zna najczarniejsze scenariusze, wie, jak grać i krążą o nim legendy. Kobieta zostaje umieszczona w specjalnym domu pod nadzorem. Musi wybrać między powrotem do Nowego Jorku gdzie czyha na nią niebezpieczeństwo lub pozostanie z nimi i posiadanie ciągłej ochrony. W domu Cole'a też nie do końca czuje się bezpieczna, jednak decyduje się na pozostanie. Oczywiście, jak możecie się domyślić, Logan z czasem staje się jej coraz bliższy. Jednak czy między nimi do czegoś dojdzie? Czy Savannah jest przy nim bezpieczna? Co wydarzy się w domu Cole'a? 

Gdybym wiedziała, że tak bardzo wkręci mnie ta historia, to nie zabierałabym się za jej czytanie od razu. Zakończenie jest, jakie jest i nie wiem, co mam o wszystkim myśleć. Mogłam poczekać, aż ukaże się kolejny tom, bo nie wiem, co mam ze sobą począć i jak wytrzymam do kolejnej części tej historii. 

"Złamana" to książka o kobiecie, która przeszła w swoim życiu piekło, pełna szokujących wydarzeń, masy emocji i niezapomnianych wrażeń. Nie brakuje tutaj chwil grozy, niebezpieczeństw czy brutalności. Intrygi czekają na każdym zakręcie i gwarantuję Wam, że nie będziecie mogli się od niej oderwać. Dawno, żadna książka nie zrobiła na mnie takiego wrażenia i jestem pełna podziwu autorce, że stworzyła tak intrygującą powieść. Z niecierpliwością czekam na kontynuację.

Dziękuję Wydawnictwu NieZwykłe za egzemplarz do recenzji. 

Mieliście okazję poznać tę książkę? Jak się Wam podobała?

Komentarze

Instagram