Szybkie testy diagnostyczne w zasięgu ręki

 

Szybkie testy diagnostyczne w zasięgu ręki

W ciągu ostatnich 12 miesięcy świat dosłownie zatrzymał się w miejscu. Wszystko za sprawą pandemii COVID-19. Wielu ludzi zachorowało, wielu straciło życie. Niektórzy musieli czekać po kilka dni na badanie, a inni się nie doczekali. Teraz na rynku pojawiły się szybkie testy diagnostyczne, które każdy z nas może sobie zamówić i wykonać. Jak bardzo są skuteczne? Gdzie można je znaleźć?


Przyznam się szczerze, że COVID dotknął moją najbliższą rodzinę. Do dziś nie wiadomo jak sytuacja się rozwinie i od dwóch miesięcy codziennie trzymam kciuki, aby mój tata doszedł do siebie. W związku z tak napiętą sytuacją, strachem i inną mieszaniną uczuć, postanowiłam bardziej zadbać o swoje zdrowie, zaszczepić się, a dodatkowo zrobić jeszcze większe rozpoznanie w temacie. Moją uwagę zwróciła strona https://diather.pl/ gdzie znalazłam sporo rzeczy, które mogą zainteresować wielu z Was. 

Twórcy tej strony są specjalistami w produktach wspierających różne terapie jak i w testach diagnostycznych. Przeznaczone są one do stosowania zarówno przez samych pacjentów jak i profesjonalistów. Co ważne, stale poszerzają swoją ofertę, aby móc sprostać wymaganiom każdemu z osobna. Znajdziecie u nich testy ciążowe, testy wykrywające antygeny wirusów oraz najważniejsze w trakcie trwania pandemii testy antygenowe COVID-19 wywołane wirusem SARS-CoV-2. Oprócz tego posiadają w ofercie linię produktów do samokontroli takich jak test na Witaminę D, Test TSH czy Ferratyna. Uważam, że to świetna sprawa, ponieważ każdy z nas może samodzielnie skontrolować swoje zdrowie bez konieczności wizyty w laboratorium i przychodni lekarskiej.

Szybkie testy diagnostyczne w zasięgu ręki


Według informacji, które podane są na stronie test można wykonać samodzielnie w domu. Wystarczy nakłuć palec lancetem, specjalną pipetą pobrać krew i umieścić ją w odpowiednim miejscu na płytce testowej. Po 10 minutach odczytać wynik. Mnie taki sposób badania przekonuje i chętnie sprawdzę ich skuteczność na sobie, po czym wrócę do Was z recenzją na blogu, jeśli znajdą się zainteresowani tym tematem. 

Oprócz wyżej wymienionych testów Diather w swojej ofercie umieścił również inne produkty, które mogą zainteresować wiele osób. Znajdziecie tam również produkty dla osób z insulinoodpronością oraz cukrzycą, probiotyki i suplementy, dermokosmetyki oraz testy weterynaryjne. Jak widać oferta jest bogata i warto przyjrzeć się jej bliżej. 

Jestem ciekawa czy słyszeliście o tego typu testach i co o nich myślicie? Wykonywaliście jakiekolwiek testy w domowym zaciszu?

Komentarze

  1. Pierwszy raz słyszę i ciekawa jestem co do ich skuteczności i z chęcią poczytam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W sumie nigdy nie zastanawiałam się nad tym aby robić takie testy w domu. Słyszałam o nich, ale chyba nie jestem jakoś bardzo przekonana. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram