Szukasz dobrze wykonanych i trwałych etykiet na butelki? Sprawdź ten wpis!

 

Szukasz dobrze wykonanych i trwałych etykiet na butelki? Sprawdź ten wpis!

Działasz w branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, a może rolniczej? Szukasz odpowiednich etykiet na butelki, w których umieszczony jest Twój produkt? Dobrze trafiłeś! W tym wpisie chcę opowiedzieć Ci o pewnej firmie, która zajmuje się drukiem i projektowaniem etykiet na butelki. Uwagę zwraca fakt, że przed ostateczną decyzją możesz zamówić u nich coś na próbę, albo tylko jedną sztukę! Nie wierzysz? Sprawdź!


Nie wiem jak Wy, ale ja odkąd pamiętam bardzo zwracam uwagę na etykiety, które umieszczone są na poszczególnych produktach. Nie ważne, czy jest to opakowanie kremu do twarzy, balsamu do ciała, konfitur czy piwa. Od dawna należę do grona wzrokowców i nic na to nie poradzę. Myślę, że wiele osób, które zajmują się produkcją w branżach takich jak: spożywcza, handlowa, przemysłowa, chemiczna, rolnicza, motoryzacyjna, kosmetyczna czy farmaceutyczna mają ten dylemat. Dość często spotykam się z problemem odklejających się etykiet, spowodowanych niewystarczającą ilością kleju na butelce, wyblakłych nadrukach czy słabą jakością papieru. Wiadomo, że wygląd konkretnych produktów wiele znaczy w przypadku sprzedaży i każda szanująca się marka powinna zadbać o ten szczegół. 


Szukasz dobrze wykonanych i trwałych etykiet na butelki? Sprawdź ten wpis!

Firma, o której chcę dziś napisać produkuje etykiety na butelki. Grafpress to marka, która stawia na innowacyjność. Posiadają nowoczesne maszyny, które gwarantują doskonałą jakość druku oraz szybką obróbkę introligatorską. Etykiety powstaną ze starannie dobranych materiałów foliowych oraz papierowych, dzięki czemu wyrób będzie odporny i atrakcyjny. Etykiety na butelki wykonują przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który z łatwością odwzorowuje obraz. Chcąc opatrzyć butelki pięknymi etykietami, warto postawić na współpracę z profesjonalną drukarnią taką jak ta, o której wspomniałam. Samoprzylepne etykiety oferowane są na dwóch rodzajach podłoża: papierze oraz folii. Można nadać im dowolny kształt i dodatkowo je uszlachetnić. Dodatkowo ciekawą opcją jest fakt, że nie musisz zamawiać ogromnej ich ilości, możesz poprosić nawet o jedną etykietę i nie będzie to problem. Uważam, że właśnie te możliwości wyróżniają markę i warto o niej mówić i polecać ją dalej. 

Pomyślałam, że takie etykiety mogą też zainteresować osoby, które przykładowo chcą ozdobić butelki na swoim weselu, chrzcinach czy innej imprezie okolicznościowej. Marka ta zaprojektuje specjalnie dla Was etykiety, które zachwycą oko i zostaną pamiątką na długie lata. Czyż to nie wspaniałe? 

Pamiętajcie, że wygląd etykiet w produktach na sprzedaż to bardzo ważna sprawa. Ich najważniejszą funkcją jest nakłonienie konsumentów do zakupu. Dlatego też tego typu etykiety samoprzylepne muszą być wyjątkowe i rzucać się w oczy. Powinny być oryginalne, przyciągać spojrzenie, pozostawać dyskretne, ale też miłe dla oka potencjalnego klienta, który zdobią. Oczywiście znajdują się też na nich najważniejsze informacje takie jak pochodzenie czy skład, jednak z moich obserwacji wynika, że wielu ludzi tylko je ogląda, dlatego też skupiłam się na wyglądzie. 

Jestem ciekawa czy podobnie jak ja należycie do osób, które zwracają uwagę na takie szczegóły? Oglądacie i czytacie etykiety?

Komentarze

 1. Ja ostatnio sama robiłam etykiety :D. Wbrew pozorom, jeśli ma się odpowiedni nośnik/papier, to nie jest wcale takie trudne. Choć ja robiłam kilka, przy większej ilości pewnie bym się nie bawiła sama :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja rzeczywiście zwracam większą uwagę na produkty, które mają ciekawą etykietę. :D Oczywiście sama etykieta nie wpływa u mnie na zakup, ale jednak właśnie na takie rzeczy zwracam największą uwagę. :) Sama mam w planach zacząć swój mały biznes więc fajnie dowiedzieć się o takich ciekawych stronach. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasami zwracam uwagę na etykiety, wolę jak są starannie wykonane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sprawdzam, ale tylko to, co kolorowe. Pijąc coś, lubię sobie poczytać co się znajduje w produkcie. Takie etykiety są bardzo potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 5. ja jestem z tych osób, które woli kupić gotowe nadruki. Sama nie mam zacięcia do takiego rodzaju dekoracji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Do moich weków i soków sama przygotowuję etykiety, fakt, że trochę czasu mi to zajmuje, lecz pięknie się później słoiki i butelki prezentują, a ich zawartość jakby lepiej smakowała. Może w przyszłym roku skorzystam z gotowych etykietowych rozwiązań. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sprawdzą się idealnie do domowych przetworów. U mnie w rodzinnym domu robi się soki i nalewki, więc mamy co oklejać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pamiętasz moje etykiety na słoiki z naklejki z listu przewozowego? Trwałe nie są :):):):p dobre to było. Będę musiała poszukać innego rozwiązania. Dzięki za podpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 9. Często zwracam uwagę na etykiety. Uważam że to jest mimo wszystko ważne.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram