MYCOSAN - skuteczne leczenie grzybicy paznokci

objawia się przebarwieniami, pogrubieniem lub kruchością paznokci, nieprzyjemnym zapachem, a nawet bólem. Grzybicy paznokci nie można lekceważyć, a jej leczenie – w przypadkach kiedy zmiany obejmują więcej niż jedną płytkę lub są bardzo rozległe – należy prowadzić pod kontrolą lekarza. Szybkie rozpoczęcie leczenia jest

Grzybica objawia się przebarwieniami, pogrubieniem lub kruchością paznokci, nieprzyjemnym zapachem, a nawet bólem. Grzybicy paznokci nie można lekceważyć, a jej leczenie – w przypadkach kiedy zmiany obejmują więcej niż jedną płytkę lub są bardzo rozległe – należy prowadzić pod kontrolą lekarza. Szybkie rozpoczęcie leczenia jest bardzo ważne i dziś chcę opowiedzieć o jednym z produktów, który jest skuteczny na to schorzenie. 


Już jakiś czas temu pisałam Wam o grzybicy paznokci. W tamtym wpisie pisałam Wam jak się objawia, więc nie będę dublować treści. Jeżeli spotkaliście się z problemem grzybicy, a zmiany nie należą do dużych, warto spróbować rozpocząć samodzielną walkę o powrót do zdrowia. W aptekach jest wiele środków, które pomogą Wam w tej walce, ale nie wszystkie są tak skuteczne jak produkt, o którym dziś Wam opowiadam.

MYCOSAN, serum na grzybicę paznokci

Mycosan jest preparatem pomocnym w walce z grzybami wywołującymi grzybicę paznokci.
 
Serum zawiera unikalną opatentowaną formułę, gwarantującą widoczne efekty już po kilku tygodniach stosowania. Zwalcza i zapobiega ograniczonej powierzchniowo grzybicy paznokci (onychomikozie). Przy regularnym stosowaniu rezultaty są widoczne w ciągu kilku tygodniu. Celowe działanie szybko zatrzymuje rozwój najczęściej występujących grzybów, które odpowiadają za grzybicę paznokci. Wnika w strukturę paznokcia i stabilizuje ją, sprzyjając odnowie zdrowego paznokcia. Paznokieć ulega regeneracji i jest chroniony. Ostrzenie bariery ochronnej pomaga uniknąć rozprzestrzenianiu się grzybicy paznokci na inne obszary. Preparat jest prosty w stosowaniu, dzięki pędzelkowi umożliwiającemu wygodną aplikację. Jest bezbarwny i bezzapachowy.

MYCOSAN - skuteczne leczenie grzybicy paznokci


Zastosowanie

Grzybica paznokci; do stosowania przez dorosłych i dzieci powyżej 4. lat. Produkt odpowiedni dla chorych na cukrzycę.

Składniki:

Woda, przesącz fermentowanego żyta, glikol pentylenowy, izosorbid dimetylu, hydroksyetyloceluloza.

Sposób użycia:

Zwalczanie grzybicy paznokci: stosuj Mycosan 2 razy dziennie na chorobowo zmienioną powierzchnię przez minimum 4 tygodnie. Pozostaw preparat do wyschnięcia na jedną minutę. Zacznij spiłowywać paznokcie pilniczkiem po upływie 2 tygodni. Starannie ścieraj chorobowo zmieniony paznokieć raz w tygodniu, korzystając z pilniczków, które znajdują się w opakowaniu produktu. (Uwaga: jeden pilniczek przeznaczony jest dla jednego paznokcia. Stosuj go tylko jeden raz, aby zapobiec przenoszeniu się grzybów na inne powierzchnie). Leczenie należy przeprowadzić do końca, aby osiągnąć pożądane efekty.

Zapobieganie nawrotom zakażenia lub ochrona zdrowych paznokci przed zakażeniem: należy nakładać na zdrowe paznokcie 1 raz dziennie.

Opakowanie zawiera serum 10 ml + 10 pilniczków.

MYCOSAN - skuteczne leczenie grzybicy paznokci

MYCOSAN - skuteczne leczenie grzybicy paznokci

Z problemem grzybicy paznokci zmagał się mój mąż. Kiedyś Wam wspominałam, że pracuje w chłodni, w związku z czym musi nosić specjalne ocieplane obuwie. Niestety, nie jest one przewiewne, więc jego nogi mocno się pocą, grzeją się i grzybica gwarantowana. Niejednokrotnie kupował różne preparaty polecane przez farmaceutów w aptekach, wydając na nie spore sumy pieniędzy. Stosował produkty z niższych jak i wyższych półek, znane marki i niestety żaden z nich nie pomógł mu w walce z tą chorobą. 

Jedyny produkt, który mu pomógł to Mycosan. Mąż stosował go regularnie i z dnia na dzień obserwowaliśmy efekty działania tego preparatu. Na początku zniknął ból, później przebarwienia robiły się jaśniejsze, a zgrubienia zaczęły znikać. Walka trwała dość długi okres czasu, ale mąż ją wygrał i dziś cieszy się zdrowymi stopami. Ten preparat jest łatwodostępny i niedrogi w porównaniu do innych oferowanych na rynku produktów przeciwgrzybiczych. Na jego korzyść jest jego brak zapachu i wygoda podczas stosowania. W naszym domu królują preparaty tej marki i są zawsze obecne w naszej domowej apteczce.

Jestem ciekawa czy znacie Mycosan i jakie macie o nim zdanie?

Komentarze

 1. Na szczęście nie mam grzybicy, ale dobrze wiedzieć na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 2. niestety miałam tą wątpliwą przyjemność i od tamtej pory staram się zabezpieczać moje stopy wszelkimi możliwymi sposobami. O mycosanie jeszcze nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam już kiedyś o tym preparacie. Sama nie mam problemów z grzybicą wiec nie stosuję takich rozwiązań.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam gdzieś ten produkt u dziewczyn, sama jednak nie używałam, bo nie miałam nigdy problemów z grzybicą. Nawet nikt z mojej bliskiej rodziny takiego problemu nie miał, wiec nawet nie interesowałam się takimi produktami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj to jest naprawdę duzy problem. Mam nadzieję,że nie będę miała nigdy grzybicy stop. Ale jak coś to już wiem co kupić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na razie nie mam potrzeby korzystania z takich kosmetyków, ale nigdy nic nie wiadomo, ale warto wiedzieć, że preparat do dyspozycji. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Całkiem możliwe, że słyszałam o Mycosan, ale póki nie potrzebuję skorzystać, to o tym nie myślę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo cieszę sie, ze trafiłam na ten wpis, bo mąż ma właśnie problem po antybiotykoterapii z paznokciami. Mam nadzieję, że mu pomoże.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo przydatny post, gdybym trafiła na niego wcześniej i na ten produkt, być może uniknęła bym serii niefortunnych wypadków.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram