Silcatil krem na odciski - niezbędny produkt w wakacyjnej apteczce

 

Silcatil krem na odciski - niezbędny produkt w wakacyjnej apteczce

W ostatniej edycji Pure Beauty Box Wyspa Skarbów znalazłam krem na odciski marki Silcatil. Przyznam szczerze, że jego obecność bardzo mnie ucieszyła, bo co lato mam z nimi problem. Jestem już po kilkukrotnym użyciu i chcę o nim opowiedzieć.


Zacznę od tego, że co wakacje wraca do mnie ten sam problem. Odciski. Wszystko to za sprawą zakładania balerin bez skarpet, albo nowych modeli sandałów czy innego obuwia. W tym roku co prawda pogoda nie sprzyja noszeniu odkrytych stóp, ale zdarzyły się takie dwa tygodnie, w których inne obuwie nie wchodziło w grę. Oczywiście, już po pierwszych kilku godzinach chodzenia czułam, że będę miała ogromny problem, ale przypomniałam sobie, że w pudełku znalazł się ten krem i postanowiłam go sprawdzić.

Silcatil krem na odciski


Pomaga usunąć odciski i modzele oraz pielęgnuje skórę, chroniąc przed powstawaniem nowych zmian. Wygodna tubka pozwala na precyzyjną aplikację, bez konieczności kontaktu preparatu ze zdrową skórą. Efekty widoczne już po pierwszym użyciu. Dodatkowo składniki kremu Silcatil chronią przed powstawaniem nowych zmian, pomagając w regeneracji bariery ochronnej skóry oraz hamując jej nadmierne rogowacenie.


Silcatil krem na odciski - niezbędny produkt w wakacyjnej apteczce


Opis producenta zachęca do wypróbowania, jednak zawsze czytam takie rzeczy z pewnym dystansem. Kiedy wróciłam do domu po spacerze w nowych butach, na małym palcu miałam bardzo mocne zaczerwienienie i zaczynał pojawiać się bąbel. Bolało mnie i wiedziałam, że kolejnego dnia mogę zapomnieć o założeniu tych samych butów. Postanowiłam otworzyć i sprawdzić działanie kremu, o którym dzisiejszy wpis. Mieści się w niewielkiej tubce, z której należy go wycisnąć. Posiada biały kolor, zapachu raczej nie posiada, ale tak naprawdę to go nie wąchałam. Niewielką ilość nałożyłam na zmienione miejsce i zajęłam się swoją codziennością. Następnego dnia byłam bardzo zdziwiona, bo palec był zaczerwieniony, ale nie pojawił się na nim bąbel. Ból zniknął, a ja śmiało mogłam założyć to samo obuwie i noszenie ich było komfortowe. 


Silcatil krem na odciski - niezbędny produkt w wakacyjnej apteczce


Jestem w pozytywnym szoku, bo nie spodziewałam się, że efekty zauważę już po pierwszym zastosowaniu, więc śmiało mogę polecić Wam ten krem, jeśli podobnie jak ja, miewacie takie przygody podczas wakacji. 

Od tamtej pory noszę ten krem w torebce i stosuję go, kiedy przychodzi nagła potrzeba. Za każdym razem efekt jest ten sam.

Znacie ten krem od Silcatil? Czy tak jak ja, zmagacie się latem z odciskami, natarciami czy innymi problemami tego typu?

Komentarze

 1. Znam tę firmę ze skarpetek do stóp, byłam zadowolona z efektów, więc wierzę, że i ten preparat się sprawdza. Będę go miała na uwadze, na pewno się przyda.

  OdpowiedzUsuń
 2. W tym roku jeszcze nie mam odcisków, jednak nie zaszkodzi mieć kremu pod ręką.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam problemów z odciskami, ale mój mąż już tak, podejrzewam, że taki krem bardzo by mu się przydał, chętnie go kupię, niech ma pod ręką. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja często właśnie latem mam problem nie tylko z odciskami, ale i szorstkimi piętami. Tego kremu nie znam, ale z chęcią wypróbuję. Fajnie, że ma taką poręczną tubkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że działanie produktu jest tak szybko zauważalne to ważne, jeśli chcemy nosić buty które powodują odciski

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam ten produkt, ale jeszcze go nie używałam. Nie mam ostatnio odcisków, więc nie mogę się wypowiedzieć na jego temat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja jeszcze nie próbowałam tego produktu, bo nie miałam takiej potrzeby, ale cieszę się, że się jednak świetnie sprawdza.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram