Najlepszy prezent dla młodego fana Spider-Man'a

 

klocki lego spider man

Na moim blogu znajdziecie sporo wpisów z propozycjami na prezent dla osób w każdym wieku. Dziś postanowiłam skupić się na osobach, które interesują się Spider Man'em. Tak naprawdę, moja propozycja nie ma ograniczenia wiekowego, bo wiem, że ten prezent spodoba się zarówno dzieciom jak i ... większym chłopcom. 


W moim domu znajduje się pełno kloców Lego. Odkąd pamiętam, kupuję je moim dzieciom, ale w naszej kolekcji znajdują się również klocki, które były kupowane 30 lat temu. Dobrze czytacie, posiadam w domu zestawy, które dostawałam z siostrą w prezencie od naszego taty. Przyznam szczerze, że do dziś lubię składać przeróżne budowle z moimi dziećmi, a później bawić się tymi żółtymi ludzikami.

Klocki Lego mają to do siebie, że co chwila pojawiają się nowe serie tematyczne. Znajdziecie w nich postacie takie jak Batman, Harry Potter czy Thor. Tym razem, mam jednak dobrą wiadomość dla fanów innego bohatera - Spider Man'a. Klocki Lego Spider Man pozwolą na tworzenie fenomenalnych przygód rodem z filmowych opowieści i spędzenie czasu z najbliższymi. Na rynku dostępne są zestawy z różną ilością elementów i stopniem skomplikowania. Dzięki temu, z łatwością znajdziecie zestaw, który będzie idealnie nadawał się na prezent dla Waszego dziecka, brata czy partnera, który jest fanem tego superbohatera.


Najlepszy prezent dla młodego fana Spider-Man'a


Oczywiście inne prezenty z tym superbohaterem pewnie również będą mile widziane. Na rynku jest sporo takich rzeczy, jednak moim zdaniem, wiele z nich szybko się znudzi i będą leżeć rzucone w kąt i pokryte warstwą kurzu. Z klockami nigdy tak nie jest i zawsze są w użyciu.

Dlaczego klocki lego to dobry wybór na prezent?

Dzieci, do prawidłowego rozwoju potrzebują bodźców do odpowiedniej stymulacji mózgu. Dzięki zabawie takimi klockami pobudzamy chęci do zabawy, a co za tym idzie, niezależnego myślenia, wyobraźni i kreatywności, a te cechy z pewnością przydadzą się w dorosłym życiu. Oferowane zestawy klocków Lego na rynku są tak zróżnicowane, że sprawią radość dzieciom w każdym wieku i będą je cieszyć przez dłuższy czas. 

Na moim przykładzie można powiedzieć, że nie tylko ucieszą dzieci, bo dorośli również lubią tworzyć z nich przeróżne konstrukcje. Pamiętajcie, że kupując takie klocki (znając wiek i preferencje osoby obdarowanej) w prezencie macie pewność, że będzie to podarunek trafiony, ale również pozwolą mądrze i kreatywnie spędzić czas. 

A Wy, kupujecie klocki Lego w prezencie? Lubicie spędzać z nimi czas? 

*wpis promocyjny

Komentarze

 1. Lego to nieśmiertelne zabawki, warto mieć w domu zestaw, bo można się nimi kreatywnie bawić

  OdpowiedzUsuń
 2. To są najlepsze zabawki i najbardziej trwałe, chyba że się pogubi szczegóły. Spidermana może sprawię wnukowi jak się urodzi, bo starszy (8 klasa) raczej woli już co innego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że klocki lego to bardzo uniwersalny prezent i w zależności od wieku i płci oraz preferencji można znaleźć na prawdę ciekawy prezent, który dodatkowo rozwija dziecięcą wyobraźnię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Klocki Lego zawsze idealnie sprawdzają się w roli prezentu dla dzieci w różnym wieku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbialiśmy klocki lego, do dziś mamy około 200kg, jak nie więcej, kiedyś nagminnie kupowaliśmy i bawiliśmy się z dzieciakami. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Propozycja idealna dla mojego syna. Uwielbia lego i spideemena. W naszej kolekcji jest już kilka takich zestawów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przy LEGO spędziłam swoje dzieciństwo. Budowania nie było końca. Do dziś kupuje sobie, czy chrześniakom. Jeszcze jak są z bohaterami ulubionych filmów to już w ogóle. Czasy ruszyły do przodu. Kiedyś tata mi w Niemczech kupował małe zestawiki to z bratem jarałam się jak bym sztabkę złota wygrała 😁

  OdpowiedzUsuń
 8. To coś dla mojego synka! On uwielbia człowieka pająka i muszę mu wszystko kupować z postaciami z tego filmu i bajki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam w domy fana Spider Mana, Avengersów i klocków lego. To jest bardzo dobre połączenie i nigdy nie mam problemów ze znalezieniem odpowiedniego prezentu :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram