Gdzie warto wyjść ze znajomymi?

 

Gdzie warto wyjść ze znajomymi?

Lato to czas, gdy nie chce się siedzieć w domu. Czasem jednak chcielibyśmy zrobić coś innego, aby przełamać codzienną monotonię. Oto kilka pomysłów, które nadają się nie tylko na weekend.

Rozerwijcie się

Nie musimy czekać do urlopu i wyjazdu w góry czy nad morze, aby nieco naładować baterie. Równie dobrze możemy zregenerować się w swoim mieście. Czasem warto po pracy nieco się zabawić, aby zapomnieć o codziennych troskach i po prostu się zrelaksować.

Naszym zdaniem dobrym pomysłem są kręgle. Mamy w nich element rywalizacji, możemy również spokojnie poplotkować i dowiedzieć się, co u kogo słychać. W dodatku często kręgielnie są blisko klubów, dzięki czemu możemy iść później potańczyć, aby nieco się poruszać.

Jeśli nigdy nie testowaliście escape roomów, to zdecydowanie warto się nad nimi zastanowić. Jest to nie tylko znakomita zabawa, ale również sposób na lepsze poznanie swoich znajomych. Jeśli ostatnio nie mieliście dla siebie zbyt wiele czasu, to będzie to kapitalne rozwiązanie na wspólne spędzenie czasu.

Odkryjcie nową knajpkę

Czasem chcemy po prostu gdzieś posiedzieć ze znajomymi i porozmawiać. Z całą pewnością macie swoje ulubione miejsca. Sugerujemy jednak, abyście spróbowali również innych lokali. Czasem może okazać się, że praktycznie pod nosem mieliście fajną perełkę, ale nie skorzystaliście z niej, ponieważ byliście „uwiązani” do jednego czy dwóch konkretnych miejsc.

Zastanówcie się, na jaką kuchnię macie ochotę albo na jaki styl lokalu chcielibyście postawić. Możecie również sprawdzić w internecie, jakie lokale w waszej okolicy cieszą się największą popularnością. Może i wy powinniście dać im szansę?

Naszym zdaniem warto odwiedzić stronę www.browartarnowski.pl. Jeśli nie jesteśmy pewni tego miejsca, możemy zapoznać się z menu i zobaczyć galerię zdjęć. W razie czego jest to również miejsce, w którym bez problemu zorganizujecie większą uroczystość. Warto także zapoznać się z aktualnymi promocjami, ponieważ w ten sposób możemy sporo zaoszczędzić.

Zwiedźcie swoje miasto

Jakkolwiek to nie zabrzmi, często mamy wrażenie, że ludzie zbyt rzadko decydują się na poznanie miast, w których mieszkają. Wydaje im się, że znają już wszystkie miejsce, jednak często nie jest to prawda. Zastanówcie się ze znajomymi, w jakich miejscach jeszcze nie byliście. Na pewno szybko dojdziecie do wniosku, że takich lokacji jest naprawdę sporo.

Szczególnie jeśli uwzględnimy również kluby, puby czy restauracje. W zasadzie można powiedzieć, że nie sposób jest być wszędzie. Z tego powodu zróbcie listę miejscówek wartych odwiedzenia. Można zrobić tak, że to jedna osoba odgórnie decyduje, gdzie wszyscy się udajecie. Następnym razem niech wybiera inna osoba. Tu znów pozwolimy sobie lekko doradzić, pizzeria w Tarnów zdaje się być zawsze dobrym wyjściem, jeżeli mamy ochotę na dobrej jakości pizzę.

Przede wszystkim pamiętajcie o tym, że macie po prostu dobrze spędzić czas. Dziś wszyscy jesteśmy mocno zabiegani, dlatego jeśli już znajdziemy dla siebie chwilę, to wykorzystajmy ją jak najlepiej!

*post promocyjny

Komentarze

 1. Myślę, że czas na takie spotkania naprawdę warto znajdować i wcale nie trzeba wydawać podczas nich fortuny, jak niektórzy sądzą (wiele razy słyszałam takie właśnie usprawiedliwienie) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłe spędzenie czasu powinno być w takich spotkaniach najważniejsze. Kręgle i restauracja to super propozycje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tyle jest sposobów na zagospodarowanie czasu w atrakcyjnej formie, i właśnie, nie zawsze trzeba gdzieś jechać by wypocząć, wystarczy wyjść z domu, spotkać się z kimś, coś dostrzec, dowiedzieć się o tym więcej. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. oo pizzeria w Tarnowie - moje okolice, ale muszę przyznać że jeszcze u nich nie byłam, będe musiała nadrobić :D
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. My ze znajomymi często wybieramy się w okolice morza (bliskie mieszkanie do czegoś zobowiązuje) i zawsze dobrze spędzamy razem czas.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram