Zabawki idealne dla fanów gry MINECRAFT - COBI

 

Zabawki idealne dla fanów gry MINECRAFT - COBI

Gry Minecraft chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. W moim domu znana jest od lat, a to za sprawą mojego syna, który bardzo ją polubił i swoją sympatią do niej "zaraził" swoją siostrę. Co prawda, Hania jeszcze w nią nie grała, ale obserwuje jak robi to jej brat. Jak możecie się domyślić, zabawki z motywem Minecrafta są więc u nas doskonałym prezentem, a Cobi wypuściła niedawno nowości, które chcę Wam pokazać.


Przyznam szczerze, że byłam mocno zszokowana kiedy okazało się, że moja córka tak polubiła ludziki z gry Minecraft. Podobają jej się te kanciate postaci i lubi budować im rozmaite domki z klocków. Cieszę się, bo woli układać klocki niż siedzieć przy elektronice, więc nie mam nic przeciwko, aby się nimi interesowała. Syn lubi grać, ale nie robi tego nałogowo. Kiedy patrzę, jak tworzy tam różne budowle, to przypominają mi się czasy kiedy to ja byłam w jego wieku i tworzyłam domy dla moich Simsów. Przed dniem dziecka postanowiłam rozejrzeć się za drobnymi upominkami dla moich dzieciaków i trafiłam na nowości od Cobi. 

Minecraft Overworld Treasure X

Rozpakuj swój blok, aby znaleźć kilof. Użyj kilofa, aby otworzyć blok. Znalazłeś piasek czy lawę? Przekop się przez piasek lub lawę i odkryj skrzynię skarbów oraz figurkę Minecraft. Zbuduj swoją figurkę używając nowych elementów konstrukcyjnych - serc Aqua Stick i wody. Serca Aqua Stick po połączeniu z wodą stają się klejące. Łączą w 5 minut.

W tej kolekcji do zebrania jest 12 Twoich ulubionych figurek ze świata Minecrafta. Odkryj Alexa, Steve, Zombie, Endermena, Creepera i wiele innych. Czy znalazłeś rzadką diamentową zbroję Steve'a? Każda postać ma skrzynię skarbów, a w niej możesz znaleźć rzadkie skarby takie, jak Diamentowy Miecz lub Diament! A może znajdziesz Złote Jabłko? To skarb pokryty złotem!

Zawartość: 1 Figurka, 1 Podstawka, 2 Narzędzia, 1 Skarb, 1 Akcesorium, 1 Obrazkowa instrukcja, Masa plastyczna: jedna z następujących: 50g lawowy glut lub 45g magiczny piasek.

Minecraft Overworld Treasure X

Minecraft Overworld Treasure X


Tutaj moje dzieci podzieliły się po równo. Jedno pudełko zgarnęła córka, a drugie syn. Oboje z wielkim entuzjazmem otwierali swoje skrzynie, w których znajdowały się figurki niespodzianki. Cały etap otwierania i składania mogliście zobaczyć na moim Instagramie, a jeśli nie, to zapraszam do nadrobienia (filmiki są tutaj). I tak, podczas otwierania okazało się, że córka w swoim pudle znalazła "lawę" czyli czerwonego slime'a, a syn piasek kinetyczny, a w nich ukryte figurki, które należało złożyć. Co ciekawe, do złożenia potrzebowaliśmy malutkich serduszek, które w połączeniu z wodą stały się mocnym klejem.

Zabawki idealne dla fanów gry MINECRAFT - COBI Overworld Treasure X

Zabawki idealne dla fanów gry MINECRAFT - COBI Overworld Treasure X

Zabawki idealne dla fanów gry MINECRAFT - COBI Overworld Treasure X

Zabawki idealne dla fanów gry MINECRAFT - COBI Overworld Treasure X


Przyznam szczerze, że rozpakowywanie tych pudełek dało mnóstwo emocji nie tylko dla moich dzieci, ale również i mnie, bo jest to bardzo ciekawie skonstruowane i z pewnością pobudza to ciekawość. Mimo że mam 36 lat, to bawiłam się z moimi dziećmi doskonale podczas składania tych zabawek.


Zabawki idealne dla fanów gry MINECRAFT - COBI

Zabawki idealne dla fanów gry MINECRAFT - COBIMinecraft Portal Nether Treasure X

Ten zestaw zgarnął mój syn, mimo że nie jest już małym dzieckiem. Jak wspomniałam jednak na wstępie, lubi grę Minecraft i kolekcjonuje różne przedmioty związane z tą grą. Kiedyś nawet Wam ją pokazywałam na moim blogu i nic się od tamtej pory nie zmieniło.

Przejdź  przez Portal Nether, aby wejść do podziemnego świata Minecraft. Odkryj figurkę, mini moba i skarb, w tej niesamowitej podróży przez 15 poziomów przygody. Stwórz swoje figurki za pomocą nowych serc Aqua Stick i wody! Serca Aqua Stick po połączeniu z wodą stają się klejące. Łączą w 5 minut. Odkryj jedną z trzech par kultowych figurek ze świata Minecraft! Szukaj także rzadkiego skarbu Gwiazda Nether! Może znajdziesz "Totem Nieśmiertelności"? To skarb pokryty złotem!
Zawartość: 2 Figurki, 1 Podstawka, 2 Narzędzia, 1 Skarb, 1 Akcesorium, 1 Obrazkowa instrukcja.


Minecraft Portal Nether Treasure X


Tutaj pod wieczkiem znalazły się akcesoria umieszczone w takiej galaretce, którą należało przecinać mieczem, który widzicie na zdjęciach. Całe rozpakowywanie i odkrywanie zawartości jest widoczne na insta stories, które są zapisane w moim profilu. Dlatego też nie znalazło się tutaj zdjęcie tej "galaretki", bo wszystko robiliśmy "na gorąco". 


Minecraft Portal Nether Treasure X

Minecraft Portal Nether Treasure X

Minecraft Portal Nether Treasure X


Ten zestaw jest sporo większy od poprzednich i mieści w sobie aż dwie kolekcjonerskie figurki. Podstawka też jest fajniejsza, bo sporych rozmiarów i świetnie będzie prezentować się na półce kolekcjonera. Mnie te figurki nie kręcą, ale widzę, ile radości sprawiają dla mojego syna, który cieszy się, że jego kolekcja się powiększa. 

Takie zestawy będą więc idealnym prezentem dla dziecka, który jest miłośnikiem gry Minecraft i z pewnością doceni Wasz gest, kiedy coś takiego otrzyma. Tutaj cieszył się zarówno syn jak i córka, a figurek często używają jako "modeli" do rysowania. Po prostu im pozują. Więc czego chcieć więcej? Skoro dzieci zajmują się zabawą, a nie elektroniką?


Zabawki idealne dla fanów gry MINECRAFT - COBI


Na koniec bardzo dziękuję marce COBI za takie prezenty dla moich dzieciaków. Zrobiliście im niesamowitą niespodziankę, a radość, którą widziałam podczas "unboxingu" paczki jest nie do opisania.

Dajcie znać jak podobają się Wam tego typu zabawki i czy lubicie, kiedy są one kreatywne? Czy Wasze dzieci lubią Minecraft?

Komentarze

 1. Hania jeszcze kilka lat temu miała fazę na punkcie Minecraft. Nie tylko uwielbiała grać w tę grę, ale także czytać książki i komiksy z nią związane oraz kolekcjonować gadżety. A zajęcia z programowania Minecraft sprawiały jej wiele frajdy. Na szczęście zabawek nie chciała, a obecnie etap ten mamy już za sobą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować jeśli chodzi o tę propozycję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super rzecz, myślę, że na te zabawki jest szał. Dzieciaki uwielbiają minecrafta i dobrze, bo na przykład dzięki niemu sięgają też po książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje córki są fankami gry Minecraft i mają całkiem sporo zabawek Minecraft. Te by im się spodobały.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram