Dmuchańce na każdą okazję - inflatable-zone

Dmuchańce na każdą okazję - inflatable-zone

W dzisiejszym krótkim wpisie, chcę pokazać Wam świetne dmuchane produkty, które sprawdzą się do zabawy w ogrodzie na weselach, chrzcinach, komuniach czy wieczorach panieńskich. Pochodzą one ze sklepu inflatable-zone


Tego typu produkty bardzo mi się podobają i zwracają one moją uwagę wszędzie tam, gdzie się pojawią. Ostatnio przeglądałam sobie różne strony internetowe i trafiłam na markę Inflatable-zone, która zaproponowała mi współpracę przy stworzeniu wpisu sponsorowanego na temat white bounce house . Zgodziłam się, bo bardzo podobają mi się ich produkty, a może ktoś z Was szuka czegoś podobnego dla siebie lub na jakąś imprezę okolicznościową. 

W tym wpisie pokażę Wam tylko trzy propozycje, jednak zapraszam Was do przejrzenia oferty sklepu, bo właśnie tam, znajdziecie tego dużo więcej. Przejdźmy więc do małej prezentacji.


Jak widzicie na zdjęciu poniżej, jest to ślubny dmuchany zamek do skakania. Ma pastelowy kolor, jest nieco gradientowy i prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie. Jest sporej wielkości, bo ma aż 3,6 metra wysokości, a jego wymiary to 3 × 3 m. Taki dmuchaniec posiada 2-letnią gwarancję, jest zgrzewany, a nie klejony, więc podejrzewam, że będzie lepszej trwałości. W zestawie posiada torbę do pakowania oraz zestaw naprawczy.

Pastel New Design Color Wedding Jumping House


 

Kolejny dmuchaniec, który zwrócił moją uwagę, to:


Ten możecie zamówić z dmuchawą lub bez. Wymiary ma podobne jak poprzedni, więc wysoki na 3,6 metra, a powierzchnia do skakania wynosi 3 x 3 m. Oprócz tego standardowego wymiaru dostępne są również większe - nawet 5 x 5 m! Moim zdaniem to ogromne dmuchańce i z pewnością sprawdzą się idealnie na imprezy plenerowe. 


White wedding jumpers inflatable bouncy castle all white bounce house rentals
Ten ostatni dmuchaniec, który zwrócił moją uwagę ma wymiary 4 x 4 m. Dostępny jest jeszcze większy wielkości 4,5 m x 4,5 m. Podobnie jak poprzednik, jest spory i prezentuje się fenomenalnie. Ten posiada zadaszenie, więc zachwyci zarówno dorosłych jak i dzieci. Z daleka wygląda jak cukierkowa chatka i kusi, aby do niego wejść.

Beautiful inflatable white bounce house, white jump house


Co najlepsze, te dmuchańce można zamówić z darmową wysyłką do wszystkich krajów na świecie i można wybrać spośród kilku kurierów. Płaci się za nie kartą kredytową lub PayPal i jak wspomniałam wyżej, mają one 2 lata gwarancji. Myślę, że to sporo jak na takie dmuchane domki do skakania.

Jak się Wam podobają takie dmuchańce? Lubicie się na takich bawić?

Komentarze

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram