Czy warto poddać się depilacji laserowej?

 

Czy warto poddać się depilacji laserowej?

Gładkie ciało to marzenie wielu kobiet, ale także mężczyzn. Minęły już czasy, w których owłosienie występowały na każdej części naszych ciał. Teraz jest moda na totalną gładkość. Gdy golimy się zwykłą jednorazową maszynką, to niestety efekt ten jest po pierwsze trudny do osiągnięcia, a po drugie jest on krótkotrwały. Czy jest jakaś alternatywa dla zwykłej depilacji? Jak najbardziej tak.

Czym jest zabieg depilacji laserowej?

Na pewno alternatywa dla zwykłego golenia się jest depilacja laserowa. Tego typu depilacja jest wykonywana (jak sama nazwa wskazuje) przy użyciu specjalnego lasera. Osoba wykonująca zabieg strzela laserem w konkretnej odległości w daną część ciała. Można poczuć jedynie lekkie pieczenie. Jednak ogólnie, to jest to zabieg bezbolesny.

Bardzo ważne jest to, że zapisujemy się na depilację konkretnej części naszego ciała. Mogą to być na przykład pachy, nogi, czy też okolice bikini. Gdy poddajemy się depilacji laserowej po raz pierwszy, to na pewno warto poddać się depilacji laserowej mniejszej partii naszego ciała. Najlepsze na pierwszy raz będą pachy.

Czy do zabiegu depilacji laserowej trzeba się jakoś przygotować? W żadnym wypadku. Jedynie najważniejsze jest to, aby się przed zabiegiem nie golić. Wówczas zabieg kompletnie nic nie daje. Ten błąd popełnia jednak coraz więcej kobiet, jest to nie do przyjęcia.

Oczywiście, gdy będziemy się zapisywać na depilację laserową, to wszystkie informacje zostaną nam przedstawione. Dla pewności warto nieco poczytać samodzielnie. Rzetelne i prawdziwe informacje na temat depilacji laserowej znajdziemy tutaj https://miadea.pl/zabiegi-pielegnacyjne/depilacja-laserowa/. Rzeczywiście wszystko jest napisane zrozumiałym językiem i nasza wiedza na pewno się poszerzyła. Nigdy nie wiemy, jaki zakres wiedzy okaże się dla nas przydatny.

Kto wykonuje zabieg depilacji laserowej?

Wiemy już mniej więcej, na czym polega depilacja laserowa. Wiemy także, jak się do niej przygotować. Dzięki temu jesteśmy już gotowi do zapisania się na zabieg. Mamy jednak wątpliwości do kogo na takowy zabieg warto się zapisać. Na pewno powinien to być gabinet sprawdzony.

Do przypadkowych osób nie warto się zapisywać. Nie należy także udawać się do gabinetów, których nie znamy i nie sprawdziliśmy. Dany gabinet na pewno poznamy po pozytywnych opiniach. Im opinii pozytywnych jest więcej, tym lepiej. Gdy widzimy gabinet, który ma negatywne opinie, to raczej nie chcemy skorzystać z jego usług.

Także, gdy widzimy cennik gabinetu, który jest podejrzanie niski, to warto daną ofertę odrzucić. Gdy oferta jest naprawdę niska, to jest to bardzo podejrzane. Nie dopuszczajmy do tego. Jest to zabieg, z którego efektów chcemy być zadowoleni. W związku z powyższym lepiej nieco dołożyć i mieć pewność, że mamy do czynienia rzeczywiście z dobrymi specjalistami, którzy znają się na swojej robocie.

W obecnych czasach naprawdę dobrych miejsc jest sporo. Mamy z czego wybierać i powinniśmy to docenić. Powinniśmy być zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

*post zewnętrzny dostarczony przez klienta

Komentarze

 1. Gdyby nie cena tego zabiegu, zdecydowałabym się w tej chwili. Komfort i wygoda to tylko niektóre z zalet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele kobiet nie może sobie na to pozwolić niestety.

   Usuń
 2. Myślę, że to ciekawa opcja, jednak ze względu na tak wysoką cenę, dla wielu kobiet jest poza zasięgiem. Dla mnie na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słuszałam o tym zabiegu, ale jakoś nigdy nie kusiło mnie, by go testować. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sporo dobrego słyszałam o zabiegu depilacji laserowej. Sporo osób sobie chwali.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już od dawna marzę o takim zabiegu, szkoda, że jest wiele przeciwskazań do niego, więc puki co mogę jedynie pomarzyć...

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej;) Ja ostatnio byłam na takim zabiegu i golenie dzień wcześniej lub w tym samym dniu jest właśnie wskazane. Na stronach salonów też jest to napisane:) Nie wolno wyrywać woskiem, czy pęsetą, ale maszynką golić można, jak najbardziej:)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja poddałam się zabiegowi depilacji, chodziłam do depilconcept i powiem że jestem zadowolona z uzyskanego efektu. ten laser widzi ciemne i jasne włoski. Pozbyłam się problemu z czerwonymi kropkami na nogach i wrastającymi włosami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo chętnie bym się poddała takiej depilacji szczególnie w miejscach intymnych oraz pachach. Nie znoszę ich golić :(

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram