Naturalne i ekologiczne świece sojowe Yeas

 

Naturalne i ekologiczne świece sojowe Yeas

Każdy z nas lubi przynajmniej od czasu do czasu zapalić świeczkę, żeby się wyciszyć, stworzyć romantyczny nastrój, klimat, a zdarza się, że jest to ostatnie, ale za to niezawodne rozwiązanie, kiedy zabraknie prądu. Ekologiczne świece sojowe stają się coraz bardziej popularne. Są to świece bardzo wysokiej jakości, a ich cena jest zaskakująco atrakcyjna.


Naturalne i ekologiczne świece to nie tylko coraz modniejsze w ostatnich latach niewykorzystywanie zwierząt dla swojej satysfakcji. To też zupełnie bezpieczna dla naszego organizmu świeczka, która dzięki wykonaniu jej z soi może być wykorzystywana przez nas codziennie nie stanowiąc dla naszego zdrowia żadnego zagrożenia. Natura jest najbezpieczniejsza.


Zalety świecy sojowej, czyli natura dla zmysłów


Świecie parafinowe wytwarzają dym niekorzystny nie tylko dla ich użytkownika, ale dla środowiska w ogóle, podczas gdy dym ze świec naturalnych jest dla środowiska dużo bardziej neutralny. Pamiętajmy, że to bezpieczeństwo dotyczy również dzieci i naszych zwierząt domowych. W świecach sojowych nie mamy do czynienia ani z trującym benzenem, ani toluenem. Świece sojowe, których szeroki wybór można znaleźć tutaj: https://yeas.pl/ jeszcze niedawno były dużo droższe od tradycyjnych, jednak z uwagi na coraz większą popularności ich cena mocno spadła. Świece sojowe są bardzo wydajne, a ich zapach jest bardziej intensywny, niż świec parafinowych. Dzięki niższej temperaturze spalania świece sojowe topią się nawet do dwóch razy dłużej, więc, mimo że nadal są nieco droższe od świec parafinowych, za godzinę korzystania ze świecy płacimy de facto mniej. Świece naturalne w przeciwieństwie do parafinowych nie są też źródłem alergenów, mogą więc z nich korzystać osoby z uczuleniami lub alergią. Świece sojowe emitują również mniej dwutlenku węgla, a wosk z nich jest dużo łatwiejszy w czyszczeniu – wystarczy do tego woda.


Obuwie zdrowotne, czyli natura dla ciała


Natura ma również bardzo dużo do powiedzenia jeśli chodzi o nasze stopy. Od tego, w jaki sposób chodzimy zależy nie tylko komfort naszych stóp, ale również choćby stan kręgosłupa, jeśli więc cierpimy na jakiekolwiek dolegliwości stóp, zbawiennie może się dla nich okazać obuwie medyczne czy ortopedyczne, więcej informacji na ten temat znajdziemy tutaj: obuwie zdrowotne. Sklep obuwniczy Biostopa oferuje szeroki wybór butów, za które nasze stopy będą nam wdzięczne – między innymi takich marek, jak Berkemann, Ara, Waldlaufer, Birkenstock, Rieker, Comfortabel, Dr Brinkmann, Fargeot, Alpina, Dr Orto, Solidus. Są to buty zarówno damskie, jak i męskie o różnej tęgości – normalnej, poszerzonej, szerokiej czy bardzo szerokiej. Firma zajmuje się również sprzedażą butów dla lekarzy i personelu medycznego, a także kapci z wkładkami profilowanymi, które można wymienić na wkładki ortopedyczne. W sklepie kupimy buty na każdą porę roku. Bez względu na produkt, z którego korzystamy, warto zwrócić się w stronę natury, która oferuje nam rzeczy bezpieczniejsze i trwalsze od innych.


Komentarze

 1. Buty Riekera uwielbiam, pozostałe marki też chętnie poznam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam wrażenie, że świece sojowe w ostatnim czasie stają się coraz bardziej popularne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mąż ma problem ze stopami (ostroga), więc może wyślę go do polecanego sklepu, by zobaczył, czy może sobie jakimś produktem, wkładką, butami ulżyć nieco w niedogodnościach, jakie ma podczas chodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. dawno nie stosowałam świec z uwagi na moje dzieci i... swoje zapominalstwo ;-) Jednak widzę, że palenie świec to nie tylko sensualizm, ale i zdrowie :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mnie cieszy szeroka gama świec, zawsze mogę wybrac coś dla siebie, uwielbiam, kiedy jesiennego i zimowego czytania działają na moje zmysły. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię świece, ale sojowych jeszcze nie miałam. Muszę poszukać teraz nowych, bo moje ulubione już się pokończyły.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam świeczki, u mnie goszczą ostatnio zapachy z Yankee oraz Twinkle Candle. Jednak chętnie sprawdzę też inne marki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Będę je musiała koniecznie wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ostatnio ze świec przerzuciłam się na woski zapachowe, ale ma to u mnie związek z bezpieczeństwem i małymi dziećmi w domu :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram