×

Bezpłatne badania rodzaju i stanu skóry

Ograniczony dostęp do usług medycznych oraz strach przed przebywaniem w placówkach leczniczych zwiększa zapotrzebowanie na alternatywne rozwiązania. Wśród nich jest możliwość uzyskania porady farmakologicznej na podstawie kompleksowej analizy dermatologicznej potrzeb pacjenta w punkcie sprzedaży, bezpośrednio przed dokonaniem wyboru o zakupie.  Sieć dermokosmetyczna Cosmedica uruchomiła możliwość dokonania darmowych badań cery w punkcie sprzedaży. Konsultacje poprzedzone kompleksowym badaniem odbywają się bezpłatnie, bez konieczności umawiania wizyty.

Uruchomienie Programu DermoExpert umożliwia klientom dostęp do wysokiej jakości bezpłatnych analiz dermokosmetycznych, które sprawdzają rodzaj i stan skóry w ośmiu kluczowych wymiarach takich jak: struktura skóry, natłuszczenie, złuszczanie, szerokość porów, zmarszczki, zmiany naczynkowe, przebarwienia i nawilżenie. Wyniki badań mają zoptymalizować wybór odpowiednich dermokosmetyków i suplementów, oraz ułatwić obsłudze sklepu dostarczenie odpowiedniej, indywidualnej oferty produktowej, wraz z profesjonalną obsługą i poradami.
Uruchomienie programu DermoExpert w sieci dermokosmetycznej Cosmedica poprzedzone było licznymi działaniami testowymi, które wykazały, że takie rozwinięcie oferty spełnia oczekiwania, coraz bardziej wymagających klientów.
Bezpłatne badania rodzaju i stanu skóry

Bezpłatne badania rodzaju i stanu skóry

Najwyższa jakość usług i produktów oraz satysfakcja klienta są dla nas priorytetem – wyjaśnia Piotr Maciejewski, autor projektu, Marketing Manager sieci dermokosmetycznej Cosmedica. –  Zdajemy sobie sprawę z rosnących wymagań klienta, zwłaszcza klienta świadomego i korzystającego z dermokosmetyków dobrych marek. Dlatego stworzyliśmy autorski program DermoExpert, który pozwala jeszcze skuteczniej dostosować ofertę do indywidualnych, realnych potrzeb klienta. Piękna i zdrowa cera to wyznacznik urody i dobrego samopoczucia, a nawet szerzej – naszego dobrostanu.
Program DermoExpert ma zapewnić klientom dostęp do szczegółowej wiedzy o stanie i potrzebach ich skóry, w tym w szczególności cery. Samo badanie trwa około 10 minut, a szczegółowy raport klient może otrzymać drogą mailową. Właściwy dobór dermokosmetyków oraz suplementacji jest kluczowy żeby osiągnąć jak najlepsze efekty i zdrową skórę.
Lista punktów wraz z harmonogramem dostępna jest na stronie www.dermoexpert.pro na której można również dokonywać rezerwacji terminu badania. We wszystkich wytypowanych do programu 32 lokalizacjach, badania będą regularnie powtarzane, a akcja zaplanowana jest na minimum 12 miesięcy. Powtarzanie programu DermoExpert w każdej lokalizacji daje możliwość ponowienia badań i sprawdzenia efektów.

3 komentarze:

 1. super, mam nadzieję, że w mojej okolicy tez będą takie badania, chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o stanie mojej skóry

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyślałam dokładnie to samo :) może akurat.

   Usuń
 2. Chętnie poszłabym na takie badanie :)

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.
Nie wyrażam zgody na pozostawianie reklam na moim blogu, każdy taki komentarz zostaje automatycznie usunięty. Za SPAM dziękuję.
Nie zostawiaj linków do siebie - trafię jeśli będę chciała Cię odnaleźć :)