Bezpłatne badania rodzaju i stanu skóry

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / REKLAMA 

Ograniczony dostęp do usług medycznych oraz strach przed przebywaniem w placówkach leczniczych zwiększa zapotrzebowanie na alternatywne rozwiązania. Wśród nich jest możliwość uzyskania porady farmakologicznej na podstawie kompleksowej analizy dermatologicznej potrzeb pacjenta w punkcie sprzedaży, bezpośrednio przed dokonaniem wyboru o zakupie.  Sieć dermokosmetyczna Cosmedica uruchomiła możliwość dokonania darmowych badań cery w punkcie sprzedaży. Konsultacje poprzedzone kompleksowym badaniem odbywają się bezpłatnie, bez konieczności umawiania wizyty.

Uruchomienie Programu DermoExpert umożliwia klientom dostęp do wysokiej jakości bezpłatnych analiz dermokosmetycznych, które sprawdzają rodzaj i stan skóry w ośmiu kluczowych wymiarach takich jak: struktura skóry, natłuszczenie, złuszczanie, szerokość porów, zmarszczki, zmiany naczynkowe, przebarwienia i nawilżenie. Wyniki badań mają zoptymalizować wybór odpowiednich dermokosmetyków i suplementów, oraz ułatwić obsłudze sklepu dostarczenie odpowiedniej, indywidualnej oferty produktowej, wraz z profesjonalną obsługą i poradami.
Uruchomienie programu DermoExpert w sieci dermokosmetycznej Cosmedica poprzedzone było licznymi działaniami testowymi, które wykazały, że takie rozwinięcie oferty spełnia oczekiwania, coraz bardziej wymagających klientów.
Bezpłatne badania rodzaju i stanu skóry

Bezpłatne badania rodzaju i stanu skóry

Najwyższa jakość usług i produktów oraz satysfakcja klienta są dla nas priorytetem – wyjaśnia Piotr Maciejewski, autor projektu, Marketing Manager sieci dermokosmetycznej Cosmedica. –  Zdajemy sobie sprawę z rosnących wymagań klienta, zwłaszcza klienta świadomego i korzystającego z dermokosmetyków dobrych marek. Dlatego stworzyliśmy autorski program DermoExpert, który pozwala jeszcze skuteczniej dostosować ofertę do indywidualnych, realnych potrzeb klienta. Piękna i zdrowa cera to wyznacznik urody i dobrego samopoczucia, a nawet szerzej – naszego dobrostanu.
Program DermoExpert ma zapewnić klientom dostęp do szczegółowej wiedzy o stanie i potrzebach ich skóry, w tym w szczególności cery. Samo badanie trwa około 10 minut, a szczegółowy raport klient może otrzymać drogą mailową. Właściwy dobór dermokosmetyków oraz suplementacji jest kluczowy żeby osiągnąć jak najlepsze efekty i zdrową skórę.
Lista punktów wraz z harmonogramem dostępna jest na stronie www.dermoexpert.pro na której można również dokonywać rezerwacji terminu badania. We wszystkich wytypowanych do programu 32 lokalizacjach, badania będą regularnie powtarzane, a akcja zaplanowana jest na minimum 12 miesięcy. Powtarzanie programu DermoExpert w każdej lokalizacji daje możliwość ponowienia badań i sprawdzenia efektów.

Komentarze

 1. super, mam nadzieję, że w mojej okolicy tez będą takie badania, chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o stanie mojej skóry

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyślałam dokładnie to samo :) może akurat.

   Usuń
 2. Chętnie poszłabym na takie badanie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram