Jak sprawić radość swojej kobiecie?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / REKLAMA

Jak sprawić radość swojej kobiecie?

Skoro czytasz ten wpis, to znaczy, że zastanawiasz się jak możesz sprawić radość bliskiej swojemu sercu kobiecie. Może chcesz ją za coś przeprosić? A może chcesz po prostu zrobić jej niespodziankę czy poprawić humor? Dobrze trafiłeś! Tutaj podpowiem Ci jak możesz to zrobić.

Ten wpis postanowiłam stworzyć po rozmowie z kilkoma znajomymi kobietami. Wspólnie dyskutowałyśmy na temat swoich partnerów, czy bliskich nam osób, którzy czasem nie wiedzą jak powinni się zachować np. po kłótni. Moim zdaniem każdy dobrze wychowany mężczyzna wie co powinien zrobić, ale znam wielu, którzy albo tego nie wiedzą, albo nie mają w głowie tego typu zachowań. Osobiście nie jestem kobietą, która chce po każdym nieporozumieniu być obsypywana kwiatami czy prezentami, ale nie ukrywam, że miło jest, kiedy ktoś w ten sposób się zachowa. 

Najważniejszą rzeczą jest rozmowa. Jeśli nie rozmawiacie ze swoim partnerem/partnerką, to zawsze między Wami będzie dochodzić do nieporozumień. Czasem nawet nieświadomie możemy kogoś krzywdzić, a później jesteśmy zdziwieni, że coś dzieje się nie po naszej myśli. Związek z moim mężem od początku traktuję bardzo poważnie i każdą rozmowę prowadzę szczerze, nawet jeśli może to być nieprzyjemne. Szczerość to podstawa każdego związku. Drugą sprawą jest zaufanie - skoro decydujecie się na związek z kimś, musicie mu zaufać i to samo dać tej drugiej połowie. Dzięki temu będzie łatwiej się Wam rozmawiało i każdy problem pojawiający się na Waszej drodze, będzie łatwiej przedyskutować. 

Zdarza się jednak, że któryś z partnerów zawini, pokłócicie się i nie wiecie jak zakopać topór wojenny. Oczywiście, tutaj również najważniejszą sprawą jest rozmowa, o której będę pisać do obrzydzenia. To właśnie ona jest najważniejsza i tylko w taki sposób można dojść do porozumienia. Jeśli jesteś mężczyzną i chcesz w jakiś sposób zrekompensować swojej wybrance nieprzyjemne dyskuje czy czyny, możesz zamówić jej kwiaty z dostawą w Krakowie (oczywiście jeśli pochodzicie z tego miasta) i poprawić jej tym humor. 

Na moment się tutaj zatrzymam, bo wiem, że możecie pochodzić też z innych regionów Polski jak ja - jednak z doświadczenia wiem, że w każdym miejscu znajdzie się taka kwiaciarnia czy punkt wysyłki kwiatów. Ten o którym wspominam zaciekawił mnie przez swoje cudowne bukiety, które oferują. Każde zamówienie traktują z dokładną starannością, a tworzeniem takich bukietów zajmują się floryści, którym sprawia to niesamowitą przyjemność. Współpracują z wieloma kwiaciarniami z terenu Krakowa i okolic, a Ty jako osoba zamawiająca wybierasz kompozycje, kolor czy rodzaj kwiatów które mają znaleźć się w Twoim bukiecie. Co najważniejsze - nie płacisz za dostawę - a jedynie za kwiaty z których stworzona jest kompozycja. 

Jak sprawić radość swojej kobiecie?

Myślę, że takie rozwiązanie sprawi, że Wasza wybranka czy bliska kobieta nie tylko będzie zaskoczona takim prezentem, ale i ucieszy się i poczuje wyjątkowo. Z doświadczenia wiem, że każda kobieta uwielbia kwiaty i są one dobrym prezentem zarówno w ramach przeprosin, imienin, urodzin czy prezentem bez okazji.

Jeśli jesteś kobietą z pewnością przyznasz mi rację, jeśli mężczyzną - już wiesz co powinieneś zrobić ;)

Niebawem pojawi się kolejny wpis z tej serii i podpowiem w nim, w jaki sposób zrekompensować się może kobieta - bo raczej wysyłać kwiatów swojemu partnerowi nie będzie, prawda?

Czy korzystacie z tego typu wysyłek? Lubicie dostawać kwiaty? 

Komentarze

 1. Piękny bukiecik i prawda, że kwiaty to zawsze radość. Ale ja zaznaczyłam, że jak ktoś chce mi kupić kwiat, ma to być albo coś do ogrodu albo doniczkowy. Wolę jak najdłużej cieszyć się z pachnącego prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko działa we dwie strony ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, dlatego napisałam, że pojawi się też wpis dla Pań ;)

   Usuń
 3. kwiaty zawsze poprawiają humor, kupuję je sobie sama, głównie w doniczce ale dostać piękny bukiet od mężczyzny to jest coś :) może jeszcze kiedyś mnie to spotka

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękny bukiecik, przez Twój wpis zaczęłam się zastanawiać, co sprawiłoby mi przyjemność, ale myślę, że kwiaty też byłby miłą niespodzianką :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham kwiaty i bardzo lubię je dostawać. Swego czasu mój mąż często mi je wręczał. Super jest opcja dostawy do domu, to miła niespodzianka

  OdpowiedzUsuń
 6. To prawda, teraz już chyba w każdym mieście funkcjonują takie kwiatowe wysyłki. Sama pracowałam przez jakiś czas w kwiaciarni i również miałyśmy w ofercie bukiety z dowozem. Osobiście jednak fanką kwiatów nie jestem. :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla mnie najlepsze co może być, to chwila spokoju :D Wzięcie dzieci gdzieś na cały dzień, żebym mogła pobyć w domu sama.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj tak wiele kobiet kocha kwiaty. Piękny bukiet to coś z czego ucieszy sie wiele solenizantek, dam serca...

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno wiele kobiet kocha kwiaty, ja nie szczególnie przepadam za kwiatami, ale trzeba przyznać że bukiety teraz robią prześliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię, nie lubię. Sama nie wiem. Zazwyczaj mi ich szkoda, ponieważ zaraz trzeba je wyrzucić do kosza. Wolę dostać czekoladki :):):)

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj takie kwiaty chciałabym dostać, ale jednak bezpośrednio od meza. Uwielbiam kwiaty.

  OdpowiedzUsuń
 12. Mnie mój facet sprawił radość jak pocztą kwiatową wysłał mi wielki bukiet kwiatów :) Nie wyróżniam się wśród innych kobiet i uwielbiam dostawać róże :)

  OdpowiedzUsuń
 13. uwielbiam kwiaty, dobrze, że mam ogród, ale takie też lubię dostawać

  OdpowiedzUsuń
 14. Kocham kwiaty i mój mąż dobrze o tym wie, dlatego czego od niego jakieś dostaje. Taki niespodziewany prezent zawsze cieszy

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram