K. N. Haner "Na szczycie. Nieczysta gra" - recenzja książki

K. N. Haner "Na szczycie. Nieczysta gra" - recenzja książki

To już trzeci tom serii "Miłość w rytmie rocka". K. N. Haner od lat cieszy się ogromną popularnością i sprzedała już ponad milion egzemplarzy swoich książek. Czy  książka "Na szczycie. Nieczysta gra" wciągnęła mnie na tyle, aby ją Wam polecić?


Ślub Rebeki i Sedricka zbliża się wielkimi krokami. Zakochana para pragnie założyć rodzinę i wieść idealne życie, ale w ich świecie nic nie jest proste. Czy ambitne plany dotyczące życia rodzinnego są możliwe do zrealizowania w związku tworzonym przez gwiazdę rocka i równie piękną, co szaloną byłą striptizerkę? Czy bolesna tęsknota, wzruszająca naiwność i nieprzewidywalne eksplozje namiętności to właściwe składniki dobrego małżeństwa?

Co jeszcze może stanąć na przeszkodzie ich miłości? 

Rebeka i Sedrick kolejny raz będą musieli zmierzyć się z przeszłością, a także podjąć decyzje, które zaważą na życiu i szczęściu ich samych oraz najbliższych im osób.

„Nieczysta gra” to emocjonalny rollercoaster zakończony rozrywającym serce na strzępy finałem.

Czytając ten opis spodziewałam się naprawdę czegoś mocnego. Znając umiejętności autorki wiedziałam, że potrafi ona nieźle zamieszać w całej historii i sprawić, że czytelnik długo nie potrafi podnieść swojej szczęki z podłogi. Mimo że poprzedni tom nie wywołał we mnie tylu emocji ilu się spodziewałam, z przyjemnością chciałam kontynuować poznawanie dalszych losów Rebeki i Sedricka. Czy tym razem jestem zadowolona??


K. N. Haner "Na szczycie. Nieczysta gra" - recenzja książki


W tym tomie poznajemy dalsze losy Rebeki i Sedricka. Dwoje zakochanych w sobie ludzi w końcu staje na ślubnym kobiercu i legalizuje swój związek. Oczywiście, jak to w życiu bywa, ślub nie jest końcem problemów, które pojawiają się w życiu bohaterów jak i zgrzytów pomiędzy nimi. W końcu życie to nie bajka, a związków bez kłótni na świecie nie ma, prawda? Małżeństwo, to poważna sprawa i wiąże się ono z wielkim poświęceniem, 100% zaufaniem i obopólną cierpliwością. Zakochani idą wspólną ścieżką i mają nadzieję, na cudowną przyszłość, ale czy wszyscy, którzy są w ich pobliżu życzą im tego samego? 

Kiedy Sedrick wyjeżdża w trasę koncertową, Rebecka postanawia podjąć pracę i zatrudnia się na stanowisku instruktorki pole dance. Jej szefem zostaje nikt inny jak Sed Thomas, którego jej mąż wprost nienawidzi. Aby uniknąć kłótni, kobieta ukrywa ten fakt przed mężem i jak możecie się domyślić, wpada w niezłe tarapaty. Tajemnice zaczynają się piętrzyć i ciężko jest wszystko ogarnąć. Jak potoczą się losy Rebecki i Sedricka? Czy coś lub ktoś stanie na ich drodze do szczęścia?

W tej książce pojawia się sporo ciekawych wątków, które pozwoliły mi odciąć się od rzeczywistości. Wyjazdy w trasę, zazdrość, chęć posiadania potomka - sporo tego. K. N. Haner pokazała tutaj, na co ją stać i sprawiła, że chciałam czytać więcej i więcej. Kolejny raz sprawiła, że książkę można nazwać emocjonalnym rollercoasterem i mimo tylu przewrotów i zakrętów, jako czytelnik nie miałam ochoty z niego wysiadać. Ta część jest zdecydowanie lepsza od poprzedniej i już się boję, co zaserwowała dla nas w czwartym tomie, który już czeka na lekturę.

Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości księgarni ANTMAGBOOK, którą możecie tam sobie zamówić. Znajdziecie tam również wiele innych interesujących książek i gorąco polecam Wam zakupy w tym miejscu.

Komentarze

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram