Elfi - personalizowany film od Świętego Mikołaja dla Twoich dzieci

 

Elfi - film od Świętego Mikołaja dla Twoich dzieci

Wigilia już za kilka dni. Dzieci na całym świecie oczekują tego dnia, a chyba najbardziej czekają na Świętego Mikołaja. Niestety nie każdy ma możliwość, aby pojawił się w ich domu, dlatego też świetnym rozwiązaniem będzie zamówienie filmu z imienną dedykacją dla Twojej pociechy. Skąd go zamówić?


Jak wiecie mam dwoje dzieci. Starszy syn ma prawie 13 lat, więc wie, jak wygląda sytuacja z Mikołajem, ale ma 4-letnią siostrę, która bardzo chciałaby spotkać tego starszego pana, który rozdaje grzecznym dzieciom prezenty. Kiedyś przebierał się za niego mój tata, ale jest coraz słabszy i nie chcę go dodatkowo obciążać. Postanowiłam, że zamówię mojej córce film, w którym Mikołaj, zwróci się do niej bezpośrednio po imieniu i przekaże miłą wiadomość. Stron z takimi filmami czy listami jest sporo i ktoś, kto tego wcześniej nie zamawiał, może mieć problem z wyborem odpowiedniej. Osobiście, jestem wierna jednej od lat, a jest nią Elfi. To właśnie w tym miejscu po raz pierwszy zamówiłam film dla mojego syna kilka lat temu. Pamiętam, jaki był szczęśliwy, bo Mikołaj nie tylko mówił do niego po imieniu, ale też pokazał, jak wygląda blok, w którym mieszkamy, zdjęcie syna i wymarzonego prezentu. Ten film okazał się najlepszym prezentem i był odtwarzany w domu po kilkanaście razy dziennie :) W tym roku, postanowiłam zamówić coś takiego mojej córce, ale pojawił się w nim również mój syn. Jak wyszło?

Oczywiście nie pokażę Wam całego filmu, bo jest on czymś wyjątkowym dla moich dzieci. Powiem Wam tylko tyle, że moim zdaniem jest wyjątkowy, a dodatkowo z humorem. Postać Mikołaja nie jest sztywna, człowiek ten jest wyjątkowo wyluzowany, ma przyjemny i spokojny głos, a jego oczy są przepełnione radością. Moja córka, która ogólnie boi się obcych ludzi, nawet w komputerze czy telewizji, Świętego Mikołaja przyjęła bardzo dobrze i nawet sama mu odpowiadała na to, co mówił. Kiedy widziała, że trzyma w rękach jej zdjęcie, cieszyła się tak, że było widać tę radość na całym ciele. Oczywiście musiała obejrzeć film kilkukrotnie, bo jeden raz, to było zdecydowanie za mało!

Elfi - personalizowany film od Świętego Mikołaja dla Twoich dzieci

Elfi - personalizowany film od Świętego Mikołaja dla Twoich dzieci


Na stronie Elfi, macie do wyboru różne rodzaje filmów. Oczywiście, możecie obejrzeć je, zanim zdecydujecie się na zakup. Każdy z nich jest wyjątkowy i tak naprawdę ciężko zdecydować się na ten jeden, ale myślę, że uda się Wam to zrobić. Film można zamówić zarówno dla jednego dziecka, jak i rodzeństwa. Podczas zamawiania, wybieramy imiona dzieci, dodajemy ich zdjęcia oraz te, które potrzebne są do konkretnego filmu. Wybieramy też wiadomości, które chcemy, aby Mikołaj przekazał dzieciom (np. nie siedź tyle przy komputerze i telewizorze) czy o czymś konkretnym wspomniał (np. pomagaj rodzicom, odrabiaj lekcje). Na moją córkę, to naprawdę podziałało i teraz za każdym razem jak coś chce pomóc, wspomina, że Mikołaj ją prosił :) Myślę więc, że filmy od św. Mikołaja to super sprawa dla dzieci, które lubią czasem się buntować, a kochają święta i wierzą w ich magię. 

Co ważne, jest możliwość zamówienia realizacji ekspresowej i w ciągu 2 godzin otrzymać taki film na pocztę elektroniczną. 

Elfi - personalizowany film od Świętego Mikołaja dla Twoich dzieci

Jak wspomniałam na wstępie, na stronie Elfi jest jeszcze możliwość zamówienia czegoś takiego jak list od św. Mikołaja. Osobiście tego nie zamawiałam, ale widziałam na kilku blogach, jak to wygląda. Decydując się na zamówienie, otrzymasz list z ręcznie odciskaną złotą pieczęcią i ręcznie malowanymi zdobieniami. List oczywiście będzie personalizowany z imieniem Twojego dziecka, a treść możesz wybrać spośród 28 gotowych, ale też z możliwością dopisania czegoś od siebie. 

Elfi - personalizowany film od Świętego Mikołaja dla Twoich dzieci


Jestem ciekawa czy korzystaliście już z takich usług i jak takie filmy i listy podobały się Waszym dzieciom? 

Komentarze

 1. przyznam że na początku gdy o tym usłyszałam śmieszył mnie ten pomysł
  ale widzę że dzieci mają radochę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że osoby, które nie mają dzieci nie zrozumieją fenomenu tych filmów :)
   Widząc radość własnego dziecka, aż ciepło w sercu się robi :)

   Usuń
 2. w tym roku się jeszcze nie zdecydowałam, ale w przyszłym na pewno sprawię takie prezent moim dzieciom :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Swego czasu zamawiałam taki film dla moich dzieci. Pamiętam ich zachwyt i nie do uwierzenia kiedy go oglądały. Dla mnie jest to rewelacyjny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie korzystałam z takich usług :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie korzystałam ale bardzo mi się ten pomysł podoba. Zamówię synkowi taki film, niech się cieszy dziecina. Dzięki za ten post Kochana.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje dzieci miały już wirtualną zabawę w Wielkiej Fabryce Elfów, więc jestem przekonana, że taki personalizowany prezent tez by im od gustu przypadł.

  OdpowiedzUsuń
 7. Radość mojego dziecka była dosłownie nie do opisania. Cieszę się, że zrobiłam mu taki prezent, był to strzał w dziesiątkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam o takiej atrakcji dla dzieci, ale może jest to spowodowane tym, że własnych nie mam to i mniejsze zainteresowanie u mnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. moje dzieci już drugi rok z rzędu były zachwycone...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram