"Gorące lato" Wakacyjna Antologia - Wydawnictwo Akurat

"Gorące lato" Wakacyjna Antologia - Wydawnictwo Akurat


Gorące lato” to dziesięć niezwykłych opowieści o miłosnych uniesieniach i uczuciach. Bezwstydnie szczere wyznania, pobudzające wyobraźnię sceny seksu, nieziemsko przystojni mężczyźni, a także kobiety, których wyborami rządzi... pożądanie! Różnorodność stylów i fantazji  zapewnią mistrzynie gatunku, m.in.: Paulina Świst, Anna Wolf, Agnieszka Lingas-Łoniewska czy Anna Langner. 

Z reguły nie sięgam po Antologie. Jestem przyzwyczajona do tego, że historie po które sięgam są dość długie i wyczerpujące. W swojej biblioteczce tak naprawdę mam tylko dwie tego typu książki. Po tę antologię postanowiłam sięgnąć, ponieważ pojawiły się tutaj nazwiska autorów, których lubię. Czy opowiadania ukryte w środku zrobiły na mnie wrażenie?

Gorące lato, plaża, szum fal, chłodne bryzgi morskiej wody, opalone ciała, nastrój wakacyjnego odprężenia… Najpierw ukradkowe, potem coraz śmielsze spojrzenia, uśmiechy… Przyspieszone oddechy, muśnięcie, dotyk dłoni, pocałunek… Wakacyjny romans, wakacyjna przygoda, wakacyjna namiętność. Namiętne historie, które mogły wydarzyć się naprawdę, które znowu mogą się wydarzyć – kto wie, może już się wydarzyły?

Paulina Świst, Anna Wolf, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Alicja Sinicka, Agata Suchocka, Agnieszka Siepielska, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, J.B. Grajda

"Gorące lato" Wakacyjna Antologia - Wydawnictwo Akurat

"Gorące lato" Wakacyjna Antologia - Wydawnictwo Akurat

Długo zbierałam się, aby przeczytać to, co ukryte jest w środku. Zabierałam tę książkę ze sobą na działkę. Podczas przerw między pracami ogrodowymi, zawsze mam ochotę coś poczytać. Dlatego pomyślałam, że to najlepsze rozwiązanie na taki relaks. Za każdym razem, kiedy chciałam odpocząć, sięgałam po "Gorące lato" i na kilkanaście minut odpływałam całkowicie...

Znajduje się tutaj 10 opowiadań i są to szalone przygody. Każda z nich opowiada o wyprawach na wakacje marzeń. A jak możecie się domyślić, na tych wakacjach poznają kogoś, z kim postanawiają spędzić miłe chwile. Nie znajdziecie tutaj grzecznych bohaterów. Tutaj poznacie ludzi, którzy spełniają swoje erotyczne fantazje i wchodzą w wakacyjne romanse. Zanim sięgniecie po te opowiadania, muszę Was uprzedzić - będzie gorąco!!!

Sięgając po tę książkę spodziewałam się dużej dawki emocji, gorących i "niegrzecznych" romansów i właśnie to otrzymałam. Każda z autorek ma inny styl pisania, jedną czyta się lepiej, drugą gorzej, ale klimat tych opowiadań jest bardzo podobny. Dzięki tym krótkim historiom mogłam się przekonać, która z autorek najbardziej do mnie przemawia. Anna Wolf oczywiście króluje - uwielbiam to, jak ta kobieta pisze i wciąga w swój świat już od pierwszego zdania. Podobnie z Alicją Sinicką - duży ukłon w jej stronę. Zaciekawiła mnie bardzo Paulina Świst - chętnie poznam jej książki i zrobię to w najbliższym czasie. 

Tę książkę mogę polecić Wam na wakacyjne wyjazdy czy wspomniany relaks na działce. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do hamaka i drinka - tylko nie możecie być wtedy na słońcu, bo z pewnością rozgrzeje Was mocniej od niego ;)

Czytaliście już tę książkę? Sięgacie po antologie? 

Komentarze

 1. świetny zbiór historii wakacyjnych . Idealna na lato

  OdpowiedzUsuń
 2. teraz rzadko sięgam po gorące romanse choć sama chciałabym taki przeżyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ją na liście, idealna książka na lato :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam ją na liście, bo już jakiś czas temu wpadła mi w oko na jakimś blogu książkowym. Myślę, że warto czytać opowiadania i antologie - otwierają one na nowych autorów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam, ale może to być faktycznie fajna książka na jakiś wakacyjny wyjazd. Urlop dopiero przede mną, więc może się na nią skuszę i zabiorę ze sobą. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj szoda że nie mam hamaku ale w przyszłym roku kupię to jajko na balkon i wtedy będę siedzieć i czytać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Emocje i niegrzeczne romanse to bardzo lubię w książkach ostatnio , więc to zdecydowanie książka dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedyś dostałam do recenzji antologię i męczyłam się bardzo czytając ją. Teraz omijam takie książki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka taka typowo letnia, nie trzeba się do niej jakoś bardzo wciagać, opowiadania są krótkie i wracasz kiedy tylko chcesz, jak dla mnie super :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dużo dobrego słyszałam o tej powieści. Jednak nie przepadam za powieściami kilku autorów.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram