Ile czasu zajmuje malowanie po numerach?

 Artykuł sponsorowany 

Ile czasu zajmuje malowanie po numerach?

Wiele osób pasjonuje się sztuką i chciałoby móc stworzyć swoje własne dzieło. Wielu z nich nie posiada do tego odpowiednich umiejętności lub też czasu, na przyswojenie wiedzy, zdolności i doświadczenia koniecznego do wprawnego posługiwania się pędzlem. Dla takich osób, które dopiero stawiają swoje kroki w temacie malowania własnych obrazów, polecane jest malowanie po numerach. Umożliwia ono namalowanie własnego obrazu każdemu, a w dalszej części artykułu przybliżymy temat i przedstawimy, ile czasu należy poświęcić na takie dzieło.


 • Czym jest malowanie po numerach?

 • Malowanie po numerach - sposób na spędzenie wolnego czasu

 • Płótno naciągnięte na ramę i inne - co zawiera zestaw?

 • Obrazy malowane po numerach - ile czasu zajmuje stworzenie obrazu?


Czym jest malowanie po numerach?

Malowanie obrazów to niesamowita rozrywka, dająca wiele satysfakcji. Nie każdy jednak posiada odpowiednie zdolności. Warto sięgnąć wtedy po zestawy do malowania po numerach, które pozwolą na stworzenie dzieła nawet osobom, które nie miały do tej pory styczności z farbami. Zarys dzieła jest już stworzony w formie szablonu, a osoba malująca musi zamalować dane miejsca według oznaczeń. Wystarczy więc poświęcić trochę wolnego czasu i można zrealizować wspaniały obraz.


Malowanie po numerach - sposób na spędzenie wolnego czasu

Możliwość samodzielnego malowania wspaniałych dzieł jest niezwykle odprężająca. Do tego, ze względu na ponumerowane pola, ryzyko wpadki jest niewielkie, a namalowany obraz z pewnością będzie zachwycał nie tylko twórcę. Tego rodzaju spędzanie wolnego czasu, to doskonały sposób na wyciszenie, ukojenie nerwów oraz ekspresję artystyczną w zupełnie nowym wymiarze.


Płótno naciągnięte na ramę i inne - co zawiera zestaw?

Każdy zestaw do malowania po numerach zawiera szereg produktów, które pozwolą od razu zanurzyć się w ten zachwycający świat malarskiej zabawy. W zestawie znajduje się:

 • Czyste płótno z zarysem dzieła,

 • Farby akrylowe oznaczone odpowiednimi numerami

 • Pędzle nylonowe,

 • Akcesoria niezbędne do zawieszenia gotowego obrazu


Obrazy malowane po numer - ile czasu zajmuje stworzenie obrazu?

Obraz malowany po numerach wymaga poświęcenia mu pewnej ilości czasu. Wszystko jednak zależy od naszego podejścia i tego, jak skomplikowany jest malowany obraz. Nie bez znaczenia są także zdolności manualne i zdolności motoryczne, które są konieczne, jeśli chcemy szybko ukończyć dany projekt. Ile czasu więc zajmuje malowanie po numerach? Dokładnie tyle, ile na to przeznaczysz! Niemniej, ilość czasu potrzebna do namalowania danego obrazu może wahać się od 5 do 20 godzin, zależnie od przedstawionych wcześniej czynników.


Komentarze

 1. Raz malowałyśmy jeden duży obraz i zajęło nam to kilkadziesiąt godzin. Efekt jednak jest świetny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Korci mnie, aby zabrać się za taką malarską pracę, coś dla mniej uzdolnionych artystycznie, kiedy prowadzeni są za rękę, a właściwie numerki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam dzieła jakie wychodzą po takim malowaniu i uważam, że warto poświęcić czas na takie malowanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie jedyny kontakt ze sztuką to robienie diamentowego haftu innych zdolności nie posiadam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram