Jakie obrazy do nowoczesnego salonu w 2023 roku?

 Post sponsorowany 

Jakie obrazy do nowoczesnego salonu w 2023 roku?

Oto kilka trendów w malarstwie, które są obecnie modne:

 • Minimalizm. Trend minimalistyczny jest widoczny w wielu dziedzinach sztuki, w tym w malarstwie. Minimalistyczne obrazy są często proste, z ograniczoną liczbą kolorów i kształtów. Mogą być bardzo estetyczne i relaksujące.

 • Abstrakcja. Abstrakcyjne obrazy są często trudne do zrozumienia, ale mogą być bardzo piękne i inspirujące. Mogą wyrażać szeroki zakres emocji i idei.

 • Surrealizm. Surrealne obrazy są często dziwne i nierealne. Mogą przedstawiać sny, koszmary lub inne nietypowe wizje. Mogą być bardzo kreatywne i zabawne.

 • Pop-art. Pop-art to nurt w malarstwie, który wykorzystuje elementy kultury popularnej, takie jak reklamy, komiksy i filmy. Obrazy pop-artowe są często kolorowe, zabawne i prowokujące.

 • Hiperrealizm. Hiperrealistyczne obrazy są bardzo realistyczne, często do tego stopnia, że trudno odróżnić je od fotografii. Mogą być bardzo szczegółowe i imponujące.

To tylko kilka z wielu trendów w malarstwie, które są obecnie modne. Istnieje wiele innych stylów, które są popularne, więc warto poszukać czegoś, co Ci się podoba.


Jak dobrać obraz do koloru ściany?

Oto kilka wskazówek, jak dobrać obraz do koloru ściany:

 • Wybierz obraz w kontrastowym kolorze. To dobry sposób na dodanie do pomieszczenia energii i wyrazu. Na przykład na ścianie w kolorze niebieskim możesz powiesić obraz w kolorze czerwonym lub pomarańczowym.

 • Wybierz obraz w podobnym kolorze. To dobry sposób na stworzenie spójnego i harmonijnego wystroju. Na przykład na ścianie w kolorze beżowym możesz powiesić obraz w kolorze kremowym lub ecru.

 • Wybierz obraz w neutralnym kolorze. To dobry sposób na stworzenie uniwersalnego wystroju, który będzie pasował do wielu kolorów ścian. Na przykład na ścianie w kolorze białym możesz powiesić obraz w kolorze czarnym, szarym lub beżowym.

 • Ostatecznie wybór obrazu zależy od Twoich osobistych preferencji i stylu. Nie ma dobrych ani złych odpowiedzi. Najważniejsze, aby wybrać obraz, który Ci się podoba i który pasuje do Twojego wnętrza.Oto kilka dodatkowych wskazówek:

 • Zwróć uwagę na wielkość obrazu. Obraz powinien być proporcjonalny do wielkości ściany. Nie powinien być ani za duży, ani za mały.

 • Zwróć uwagę na ilość światła w pomieszczeniu. Jeśli w pomieszczeniu jest mało światła, wybierz jasne, pastelowe obrazy. Jeśli w pomieszczeniu jest dużo światła, możesz wybrać bardziej wyraziste i kolorowe obrazy.

 • Zwróć uwagę na styl Twojego wnętrza. Jeśli masz nowoczesne wnętrze, wybierz obrazy w nowoczesnym stylu. Jeśli masz tradycyjne wnętrze, wybierz obrazy w tradycyjnym stylu.

Szukasz obrazów na ścianę? Sprawdź stronę: https://www.swiat-obrazow.pl/obrazy.html 


Komentarze

 1. uwielbiam obrazy, mam ich w domu na prawdę sporo, pięknie wypełniają wnętrze
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 2. W moim salonie dominuje biel, morski odcień i szary, dlatego mam obraz z pięknym widokiem na ocean który pasuje do całości

  Anszpi

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja stawiam na minimalizm, bardzo podobają mi się takie plakaty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię takie morskie widoki, chętnie bym powiesiła sobie całą galerię w tym stylu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram