BIELENDA MAKE-UP ACADEMIE ECO - płynny fluid naturalny

Współpraca barterowa z Pure Beauty - produkt pochodzi z pudełka Jungle Fever 

BIELENDA MAKE-UP ACADEMIE ECO - płynny fluid naturalny

Co jakiś czas wracam do Was z recenzjami produktów, które znalazłam w pudełku Pure Beauty. Tym razem chciałabym opowiedzieć o fluidzie marki Bielenda, ponieważ uważam, że warto przyjrzeć mu się bliżej.


Należę do osób, które latem rzadko robią sobie makijaż. Nie lubię się malować, kiedy za oknem panują wysokie temperatury. Czuję się w nich brudna i wolę, kiedy moja skóra oddycha. Zdarzają się jednak wyjątki i dni, kiedy potrzebuję zrobić szybki makeup. W takich sytuacjach najczęściej sięgam po naturalne produkty, które nie obciążają skóry i wyrównują koloryt, a nie tworzą efektu maski. Kiedy w pudełku Jungle fever zobaczyłam ten fluid pomyślałam, że warto przyjrzeć mu się bliżej i postanowiłam go wypróbować. Jak się sprawdził?

Wegański fluid MAKE-UP ACADEMIE ECO FLUID Liquid Foundation to płynny podkład najwyższej jakości, posiadający aż 97% składników pochodzenia naturalnego. Zapewnia krycie niedoskonałości bez efektu maski, jest trwały, utrzymuje się na twarzy cały dzień. Posiada lekką, płynną formułę, która nie obciąża skóry i nie zatyka porów. Zawiera filtry wspierające ochronę przed HEV, czyli tzw. Blue Light - niebieskim światłem emitowanym przez ekrany telewizorów, smartfonów i komputerów. Zawiera filtry wspierające ochronę przed promieniowaniem słonecznym UV – SPF 10. Zapewnia ochronę mikrobiomu i tworzy na powierzchni skóry -„tarczę” chroniącą ją przed szkodliwymi skutkami czynników zewnętrznych. 

 


BIELENDA MAKE-UP ACADEMIE ECO - płynny fluid naturalny


Podkład zamknięty jest w szklanej buteleczce z drewnianym korkiem. Wydobywa się go z wnętrza poręczną pompką, która aplikuje odpowiednią ilość fluidu. Posiada on konsystencję średnio-gęstą. Fluid mocno przyczepia się do skóry, daje dość mocne krycie co bardzo mnie zaskoczyło. Myślałam, że taki naturalny podkład będzie miał nieco mniejsze działanie. Aby wyglądał na skórze naturalnie, musiałam się nieco napracować, bo dość szybko zastyga, więc należy od razu dokładnie rozprowadzać go gąbeczką czy pędzlem, lub jak kto woli palcami. Mimo swojej gęstości, kosmetyk jest bardzo wydajny, tylko należy dobrze go poznać i się do niego przyzwyczaić. 


BIELENDA MAKE-UP ACADEMIE ECO - płynny fluid naturalny

BIELENDA MAKE-UP ACADEMIE ECO - płynny fluid naturalny


Fluid ładnie stapia się z cerą, wygląda na buzi naturalnie i nie tworzy efektu maski. Myślę, że jest odpowiedni do stosowania właśnie latem, ponieważ mając go na sobie czuję, jak moja skóra oddycha. Podkład nie spływał mi z twarzy przy wyższych temperaturach i nie ścierał się jakoś specjalnie. 

Osobiście nie mam zbyt dużych wymagań do takich produktów, bo jak wspomniałam wcześniej, nie często sięgam po fluidy. Robię to sporadycznie i jedyne czego oczekuję to naturalny wygląd, a tutaj to otrzymałam więc wszystko na plus. Jestem z niego zadowolona.

Mieliście okazję poznać już ten fluid? Znacie kolorówkę Bielenda?

Komentarze

 1. Boxy kosmetyczne to idealna okazja do tego, by móc poznać nowe produkty.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie taki kosmetyk odpada, nie mogę stosować, ale córka ma swobodę w tym zakresie, zatem chętnie podsunę jej pozyskane tu informacje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze kolorowych kosmetyków z Bielendy nie było mi dane testować. Ciekawa jestem jak by mi się podobał ten fluid.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety nie mój kolor, ale moja siostra to się z niego ucieszy. Podeślę jej link do tego wpisu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie kolor okazał się za jasny, więc oddałam go przyjaciółce. Ona jest z niego bardzo zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 6. mam go i ja i jestem zadowlona z tego jak wygląda na skórze, fajny fluid w przestepnej cenie

  OdpowiedzUsuń
 7. Ogólnie lubię fluidy, jednak u mnie podstawowy problem jest taki, że zazwyczaj są one za ciemne i nie ma takiego, który pasowałby do mojej jasnej karnacji.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla mnie niestety ten podkład okazał się za ciemny, ale miałam komu oddać i ta osoba jest bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie zwróciłam wcześniej uwagi na ten fluid, ale dobrze, że jesteś z niego zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 10. Boxy to super okazja na poznanie nowości. Niestety nie zawsze dostajemy coś w naszym kolorze, w tym przypadku ja nie miała bym użytku z tego fluidu bo jest za ciemny dla mnie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram