J.L. Drake "Zrujnowana" - recenzja książki

 

J.L. Drake "Zrujnowana" - recenzja książki

O książkach z serii "Broken trilogy" autorstwa J. L. Drake czytałam same super opinie, więc jakiś czas temu zamówiłam sobie pierwszą część. Seria wciągnęła mnie na tyle, że kontynuacja była przeze mnie bardzo wyczekiwana. Dziś przyszedł czas na moją recenzję drugiego tomu pt. "Zrujnowana".


Tradycyjnie zostawiam Wam na początku opis pochodzący od wydawcy, abyście mogli zobaczyć odrobinę fabuły.

Savannah próbuje pozbierać okruchy swojego życia, ale wydaje się to niemożliwe. Straciła ukochanego i ich nienarodzone dziecko. Dziewczyna nie widzi już przed sobą przyszłości.

Z pomocą przyjaciół udaje jej się przetrwać najgorszy okres, chociaż w środku nadal czuje się pusta.

Kobieta nie spodziewa się, że jej ukochany Cole jednak żyje i wkrótce do niej wróci. Mężczyzna był więziony, ale udało mu się uwolnić i teraz ma nowy cel: znaleźć ludzi, którzy chcieli skrzywdzić Savannah. Tropy prowadzą do jej własnej rodziny…

Savannah wkrótce się dowie, że niektóre kłamstwa są zbyt bolesne, żeby można było o nich zapomnieć, i że istnieje coś gorszego niż bycie złamaną. Jeszcze gorzej jest być zrujnowaną.

Jeśli nie pamiętacie pierwszego tomu, to odsyłam Was do mojej recenzji J. L. Drake "Złamana". Bardzo wkręciłam się w tę historię i nie mogłam doczekać się kolejnego tomu. Kiedy do mnie przyjechał, musiał poczekać na przeczytanie, bo miałam bardzo zły okres w moim życiu i dojście do siebie zajęło mi trochę czasu. Dziś jednak jestem już po lekturze, więc czas i pora na moje przemyślenia.


J.L. Drake "Zrujnowana" - recenzja książki

Informacje o śmierci ukochanego doprowadzają Savannah do załamania nerwowego. Przyjaciele bezustannie próbują wesprzeć dziewczynę i być przy niej w tym trudnym czasie. Odkrywają jednak coś zaskakującego. Okazuje się, że Cole żyje i ściągają go z powrotem do domu. Mężczyzna chce znaleźć każdego, kto odpowiedzialny jest za krzywdy wyrządzone ukochanej. Savannah postanawia spotkać się ze swoim ojcem, co nie było dobrym pomysłem, bo wpada w pułapkę, która może zniszczyć wszystko, co do tej pory zbudowała.

"Zrujnowana" to drugi tom serii "Broken trilogy" i zaczyna się dokładnie tam, gdzie kończył się pierwszy tom. Jak czytaliście tę pierwszą część, to pewnie wiecie jak wiele emocji wywołuje ta seria. Nieustannie dostarcza mi strach, poczucie niebezpieczeństwa czy ciarki na plecach. Autorka doskonale ukazuje jak ważne jest zrozumienie drugiego człowieka i w jaki sposób rozwija się relacja między kochankami. Pokazuje, że nie do końca przemyślane decyzje mogą być początkiem lawiny wydarzeń, na które nie ma się wpływu i ciężko będzie się z nich wyplątać. Książka jest przepełniona zaskakującymi zwrotami akcji, pełną napięcia fabułą, zagadkami, które jako czytelnicy będziemy chcieli rozwiązać i masą przeróżnych emocji, które niejednokrotnie przyprawią nas o szybsze bicie serca. Jestem zachwycona tym, co dostałam w tej książce i zacieram ręce na kolejny tom, który mam nadzieję ukaże się wkrótce.

Na koniec chcę podziękować Wydawnictwu NieZwykłe za zaufanie i egzemplarz do recenzji.

A Wy, macie już za sobą dwa tomy serii "Broken trilogy"? Jak się Wam podobają te książki i historia Savannah i Cole'a?

___________________________________________________

Tematyka książki jest trochę niebezpieczna, więc skoro mowa o bezpieczeństwie, to chcę wspomnieć o jednej rzeczy. Każdy pracodawca i pracownik powinien pamiętać i przestrzegać zasad bezpieczeństwa tak, aby nikt podczas pracy nie ucierpiał. Firma strumin.pl to ekspert w dziedzinie sprzętu budowlanego i konstrukcji stalowych. Innowacyjność, dbałość o bezpieczeństwo, profesjonalizm – oto co zyskujecie Państwo, wybierając współpracę z nimi. Są największym w Polsce producentem podestów rozładunkowych, a w ofercie posiadają również systemy asekuracji, które gwarantują bezpieczną pracę na wysokości.

Komentarze

 1. Akurat nie zwróciłam wcześniej uwagi na tę lekturę, więc tym bardziej dziękuję za polecenie tego cyklu. Lubię, gdy książka wywołuje sporo emocji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie czytałam, ale nie wiem, czy polubiłabym się z tą książką :/ Muszę zerknąć na nią, jak będę miała trochę wolnego czasu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tej książki i innych z tej serii, ogólnie mało czytam książek tego wydawnictwa

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że ten cykl mógłby spodobać się mojej siostrze, więc polecę jej te lektury.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka mnie nie kusi, ale wiem, komu mogłabym ją podsunąć pod rozwagę, najlepiej z pierwszym tomem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie słyszałam jeszcze ani o książce, ani o tej serii. Zaciekawiła mnie i to mocno. Chyba czas się z nią zapoznać.

  OdpowiedzUsuń
 7. nie miałam jeszcze okazji czytać pierwszego tomu,a wiec musiałabym zacząć właśnie od niego
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram