Gdzie szukać informacji o celebrytach?

 

Gdzie szukać informacji o celebrytach?

Człowiek ma to do siebie, że lubi podglądać życie innych. Szczególnie jeśli są to osoby znane i lubiane przez cały świat. Życie prywatne celebrytów i gwiazd wydaje się szczególnie interesujące, więc w tym właśnie wpisie powiem Ci, gdzie można znaleźć takie informacje.


Niejednokrotnie mogliśmy przeczytać, że serwisy plotkarskie to zmora dzisiejszych gwiazd i celebrytów. Na takich stronach, możemy znaleźć przeróżne zdjęcia i informacje na temat znanych osób. Zobaczymy tam stylizacje, które są udane lub nie, wypady na spacer z dziećmi, psem czy do restauracji. Czasami dowiadujemy się o kryzysach w związku, cichych spotkaniach i romansach, czy domniemanych nowych umowach, bo paparazzi przyłapują znane osobistości na wchodzeniu lub wychodzeniu z biur konkretnych marek. Często widzimy tam kompromitujące fotografie czy wypowiedzi, z których celebryci później "grubo" się tłumaczą. Sława ma to do siebie, że wciąga do swojego świata i nie liczy ofiar. Żyjemy w takich czasach, że w Internecie nic nie ginie, a serwisy plotkarskie bardzo szybko publikują swoje nowe wpisy i zdjęcia. Jestem pewna, że nie jeden z Was może sobie przypomnieć chociaż jedną sytuację, w której ktoś znany głośno coś powiedział w sieci, szybko tę wypowiedź usunął, ale i tak została ona wyciągnięta na światło dzienne i ciągnęła się za tą osobą przez długi czas. Tak to działa. 

Fotoreporterzy często nazywani są cieniem gwiazd, ale czy słyszeliście o tym, że niektóre osobistości same po cichu umawiają się z paparazzi na takie "przypadkowe" spotkania? W takich przypadkach przeważnie ubrani są w markowe ciuchy i mają pełen makijaż, a do prasy trafiają tylko dobre zdjęcia. Po co? Im więcej mówią, tym lepiej dla celebryty. Dzięki temu, że nie znika z pierwszych stron gazet czy artykułów na portalach plotkarskich, jego nazwisko wyrabia swoją markę i pozwala "być w cenie". Takie osoby są częściej zatrudniane do różnych kampanii reklamowych, więc jest to dla nich dodatkowy zarobek. Sprytne, prawda?


Gdzie szukać informacji o celebrytach?

Jeśli należysz do osób, które lubią sobie poczytać o życiu prywatnym gwiazd, ich zainteresowaniach, zarobkach czy innych wydarzeniach ze świata fleszy, to z pewnością niejednokrotnie zaglądałeś lub zaglądałaś na jakiś serwis plotkarski. Co można na nich znaleźć? Wszystko zależy od danej strony, bo na jednych możecie obejrzeć więcej kompromitujących zdjęć i nietaktownych wypowiedzi, które są rozłożone na części pierwsze i szeroko komentowane. Na innych znajdziecie porównania stylizacji, sylwetek czy diet znanych osobistości, albo masę informacji o kampaniach i akcjach, w których biorą udział. 

W sieci znajdują się również serwisy takie jak nettu.pl, gdzie oprócz informacji o celebrytach znajdziecie też porady, dział rozrywka, moda, w którym możecie dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, opinie o produktach lub programach rozrywkowych, ciekawostki technologiczne, a nawet sport. Osobiście właśnie tego typu strony przeglądam najczęściej, bo w jednym miejscu mogę poznać świeże plotki, ale również zdobyć informacje na temat, który mnie interesuje. Myślę, że wielu z Was również chętnie przegląda tego typu serwisy i znajduje na nich coś dla siebie. 

Jestem ciekawa ilu moich czytelników lubi wchodzić na portale plotkarskie i inne, aby znaleźć informacje o celebrytach? Ilu z Was lubi poznawać świeże newsy z życia gwiazd? A może ktoś z Was miał już okazję poznać serwis, o którym wspomniałam? Podzielcie się ze mną przemyśleniami na ten temat. Bardzo chętnie z Wami porozmawiam.

post reklamowy

Komentarze

 1. Świetne miejsce żeby podejrzeć swoich ulubionych celebrytów. Nie wiedziałam o nim wcześniej, dzięki na pewno będę korzystać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że nigdy nie rozumiałam tego fenomenu i nie interesowało mnie życie prywatne aktorów, pisarzy czy kogokolwiek innego nie związanego bezpośrednio ze mną. Uwielbiam za to czytać różnego rodzaju ciekawostki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja czasem lubię poczytać o znanych osobach, więc chętnie wpadnę na proponowany serwis

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja lubię wiedzieć jakieś ciekawostki o autorach, które wpływają na ich warsztat i fabuły.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hm, jakoś nigdy nie ciekawiło mnie życie prywatne sławnych ludzi. Ot żyją jak my i mają prawo do spokoju. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznam, że zupełnie nie interesuję się życiem celebrytów, ani ich przekonaniami, czy wypowiedziami, a już tym bardziej proponowaną przez nich modą. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. czasem zerknę na zdjęcia celebrytów na IG ale nic więcej raczej zajmuję się swoim życiem D:
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram