Jaką tarkę do stóp wybrać?

Jaką tarkę do stóp wybrać ?

 

Tarka do stóp - klasyczna czy nowoczesna: co sprawdzi się lepiej?

Wśród najczęściej wybieranych produktów do suchej i zniszczonej, zrogowaciałej skóry na stopach i do pielęgnacji stóp wykorzystuje się naturalny pumeks w wielu wariantach i odsłonach. Samo szorowanie jest jednak dość nieprzyjemne, dlatego nowoczesne kobiety sięgają po inne rozwiązania dla zadbanych stóp. Najlepsza tarka do stóp do zdecydowanie taka, która wyposażona jest w precyzyjne mini pilniczki ścierające do stosowania bez potrzeby moczenia stóp i zmiękczania przed zabiegiem twardej skóry. Co warto wiedzieć o tych nowoczesnych produktach?

Nowoczesne sposoby pielęgnacji stóp

Dzięki ergonomicznej rączce tarka świetnie leży w dłoni i pozwala usunąć nawet najtwardsze zrogowacenia, pozostawiając piękne stopy, gładkie oraz zadbane. W przypadku tarek klasycznych musisz najpierw długo moczyć nogi, a następnie schylać się, by przeprowadzić cały proces. Nowoczesna tarka do stóp pozwala uniknąć nadwyrężania kręgosłupa, ponieważ cały proces odbywa się przy użyciu jedynie samych stóp. To bardzo wygodne rozwiązanie do użytku zewnętrznego, dedykowane również dla szorstkiej skóry. Co lepsze, stosowany nawet na twardą skórę działa kojąco - produkt nie działa negatywnie na wcześniej podrażnioną skórę stóp, w tym głównie pięt. Dlatego to produkt, który musi znaleźć się w profesjonalnych salonach pedicure oraz w domu. To przyrząd gwarantujący idealne wygładzenie za pomocą tarki oraz nienaruszony naskórek. Jeśli robisz pedicure w domu, to produkt dla Ciebie.

Nie tylko precyzyjne mini pilniczki ścierające, czyli jaką przewagę ma Clevebe nad innymi produktami?

Tarka do pięt Clevebe to idealny produkt do profesjonalnego i domowego pedicure. Z tarki mogą korzystać osoby mające problemy z ruchowością oraz kobiety w ciąży, ponieważ wystarczy, aby tarka znalazła się w brodziku, w zasięgu stóp. Ten konkretny produkt do pięt jest też znacznie bardziej higieniczny niż klasyczne odpowiedniki, a to dzięki wymiennym powierzchniom ścierającym. Ogranicza to w znacznym stopniu namnażanie się niebezpiecznych dla zdrowia bakterii, jak ma to miejsce w tarkach z pumeksem. Co więcej, nawet częste, regularne stosowanie na sucho pozwala utrzymać pięty w idealnym stanie bez nadmiernego zużycia materiałowego urządzenia. Tarkę wykonano bowiem z bardzo solidnych, trwałych, a jednocześnie przeznaczonych do recyklingu materiałów. Wybierając akcesoria tej marki oraz jej produkty nie tylko zapewniasz komfort swoim stopom, ale również dbasz o środowisko.

 

*wpis reklamowy

Komentarze

  1. Mam taką z papierem ściernym, metalowa leży nieużywana w szufladzie :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram