Gdzie zamówić produkty do higieny i leczenia zębów?

Gdzie zamówić produkty do higieny i leczenia zębów?

Jesteś dentystą albo pacjentem, który poszukuje sprawdzonych produktów do higieny lub leczenia zębów? Dobrze trafiłeś. W tym wpisie opowiem Ci o miejscu, w którym znajdziesz to czego szukasz.


Miejsce, które nazywa się HelloDent https://hellodent.pl/, to sklep dla stomatologów i pacjentów, dla których zdrowe zęby są warunkiem koniecznym dla komfortowego życia. Bogate jest w produkty przeznaczone do codziennej pielęgnacji zębów, jak również do pracy w profesjonalnych gabinetach dentystycznych. W strefie Pacjenta znajdują się pasty i szczoteczki, nici dentystyczne, irygator do zębów, i wiele innych akcesoriów przeznaczonych do higieny oraz wybielania. Oprócz tego, znajdują się tam  preparaty dla osób noszących aparaty ortodontyczne, cierpiących na bruksizm, a także dla dzieci, które trzeba motywować do mycia zębów. 

Prócz strefy pacjenta, znajduje się tam również strefa stomatologa. Zebrane są tam materiały niezbędne w chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej, a także sprzęt i zestawy pozabiegowe. Wiertła, czepki, rękawiczki nitrylowe, koferdam – to wszystko i jeszcze więcej jest tam dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Sklep jest zaopatrywany w nowości i w sprawdzone produkty, rekomendowane przez najlepszych dentystów.


Gdzie zamówić produkty do higieny i leczenia zębów?


Nie wiem jak Wy, ale ja nie kupuję produktów do higieny jamy ustnej w supermarketach, ale zawsze radzę się swojej dentystki i zamawiam tam, gdzie ona mi radzi. W tego typu sklepach stomatologicznych sprzedawane są produkty, które mają odpowiednie atesty i są polecane przez lekarzy. W HelloDent możecie znaleźć nie tylko zwykłe pasty czy szczoteczki do zębów, ale też specjalistyczne irygatory, szczoteczki soniczne, żele wybielające, akceleratory i inne przydatne w tej dziedzinie rzeczy.

Jeśli więc szukacie takich produktów, to koniecznie musicie poznać ofertę tego miejsca, do czego serdecznie Was zapraszam.

*post promocyjny

Komentarze

 1. Słyszałam już o tej stronie, jednak wcześniej dokładnie nie przeglądałam jej asortymentu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz słyszę o tej stronie, ale bardzo chętnie ją spreawdzę i zobaczę ofertę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zawsze wykałaczki, paski ścierne, czy nitki dentystyczne zamawiam na allegro. Ale kiedyś korzystałam ze sklepu dentystycznego w moim mieście. Niestety już go nie ma, chyba zbankrutował:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przydatny wpis. O zęby trzeba dbać każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 5. na pewno przejrzę ich ofertę, moje dzieciaki bardzo lubią dbać o higienę jamy ustnej, więc chętnie skorzystam z jakiś nowym pomocy :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja sobie chwalę Nu Skin, ewentualnie Blanx, który kupuję stacjonarnie :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy raz słyszę o tej stronie, będę musiała przejrzeć ich ofertę, bo dbanie o higienę jamy ustnej jest bardzo ważne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Masz rację! Ja tak samo kupuję u dentystki i dzięki temu mam np. fantastyczną szczoteczkę z jonami srebra, która ma takie cieniutkie włosie, że dziąsła nie krwawią, a przestrzenie między zębami są dobrze wyczyszczone.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyznam, że ja przy moich wrażliwych zębach używam tylko i wyłącznie past polecanych przez dentystkę i miękkich szczoteczek.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie tylko dentystom czy higienistom przyda się ta strona. O zęby trzeba dbać, a sama kupię kilka rzeczy które w tym pomogą :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram