×

Gdzie szybko naprawić swój telefon?


Telefon komórkowy to teraz rzecz niezbędna w codziennym funkcjonowaniu. Pamiętam czasy, kiedy jeszcze nikt ich nie miał i życie było jakoś mniej stresujące. Dziś jednak - smartphone to coś, bez czego nie wyobrażam sobie wyjść z domu, a co mówić o jakimś dalszym wyjeździe.

Technika idzie do przodu i dzięki temu, możemy mieć kontakt ze swoimi bliskimi nawet, kiedy jesteśmy na drugim końcu świata. Co prawda, nie planuję nigdzie wyjeżdżać za granicę i zostawiać moich bliskich w Suwałkach, jednak czasem jestem zmuszona wyjechać do Białegostoku czy Warszawy z córką na badania kontrolne. Jak wiecie - jest wcześniakiem, więc kilku specjalistów ma moją córeczkę pod swoją opieką.

Pamiętam jak wyjechałam do Warszawy z małą. Mąż został z synem w naszym mieście, bo z przyczyn osobistych nie mógł jechać tam z nami. Trafiłam na czas, kiedy moja rodzina, którą mam w stolicy akurat była poza granicami miasta, więc zmuszona byłam zatrzymać się w hotelu. Jestem osobą z natury nieuważną - mąż śmieje się, że na prostej drodze potrafię się wywalić i coś w tym jest. Kiedy dojechałyśmy do hotelu zauważyłam, że w telefonie "pada" mi bateria. Oczywiście w walizce miałam ze sobą ładowarkę, ale pech chciał, że podczas jej podłączania ułamałam samą końcówkę do ładowania, która utknęła w wejściu do ładowania. Próbowałam ją wyjąć, bo w torebce miałam jeszcze powerbank, ale nie udało mi się. Nie wiem jakim cudem w tak prosty sposób popsułam nie tylko telefon, ale i ładowarkę. 

W telefonie procent baterii był już na wyczerpaniu, jednak musiałam zrobić wszystko, żeby w krótkim czasie naprawić, to co popsułam. Znalazłam w sieci serwis w którym naprawa telefonów, to codzienność. Okazało się, że hotel w którym się zatrzymałam mieści się nieopodal tego miejsca. Szybko spisałam adres, wzięłam córkę i poszłam żeby zobaczyć co da się zrobić z moim telefonem. 

Okazało się, że w serwisie pracują bardzo kulturalni i uczynni ludzie, którzy od razu zajęli się moim problemem. Powiedziałam im, że bardzo zależy mi na czasie i ... uratowali mnie. Pracują na wyspecjalizowanych sprzętach i w ciągu kilkudziesięciu minut naprawili to co uszkodziłam. Dodatkowo nie wydałam "milionów" co mnie dodatkowo ucieszyło. Gdyby nie ten serwis - nie wiem jak odnalazłabym się sama z dzieckiem w Warszawie, a adres gabinetu lekarskiego nie był już dla mnie tajemnicą - bo mogłam upewnić się jak tam trafię dzięki internetowi z którego korzystam w telefonie. 

Od tamtej pory jestem bardziej delikatna w sprawach takiego sprzętu, uważam na swoje zbyt gwałtowne ruchy i polecam to miejsce każdemu, kto tam przebywa czy mieszka. Jestem zadowolona, że tam trafiłam. Polecam Wam wszystkim ich usługi. Profesjonalnie i solidnie, a co najważniejsze błyskawicznie! 

6 komentarzy:

 1. ja jestem straszną gapą i zdarzają mi się usterki, obicia ale jeszcze nie miałam popsutego telefonu na amen

  OdpowiedzUsuń
 2. To szczęście w nieszczęściu jak mówi powiedzenie.
  Ja jeszcze telefonu nie zepsułam ale w razie gdyby...dobrze wiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam ten sam problem! Ładowarka mi nie ładowała, docisnęłam mocniej i ułamałam końcówkę w telefonie. Na szczęście był to stary dziad i wymieniłam go na nową komórkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja kiedyś bardzo miałam problem z niszczeniem telefonu, teraz na szczęście chyba zaczęłam go szanować nieco bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój telefon zarył parę razy po betonie, szukałem go po zaspach, generalnie ma traumatyczne życie, ale wbrew wszystkiemu uparcie działa:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja swój przed ostatni telefon utopiłam w muszli klozetowej... po prostu się wziął i zawinął w kanał. Temu to żaden serwis nie zaradzi :) :)

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.
Nie wyrażam zgody na pozostawianie reklam na moim blogu, każdy taki komentarz zostaje automatycznie usunięty. Za SPAM dziękuję.
Nie zostawiaj linków do siebie - trafię jeśli będę chciała Cię odnaleźć :)