Gdzie szybko naprawić swój telefon?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / REKLAMA 


Telefon komórkowy to teraz rzecz niezbędna w codziennym funkcjonowaniu. Pamiętam czasy, kiedy jeszcze nikt ich nie miał i życie było jakoś mniej stresujące. Dziś jednak - smartphone to coś, bez czego nie wyobrażam sobie wyjść z domu, a co mówić o jakimś dalszym wyjeździe.

Technika idzie do przodu i dzięki temu, możemy mieć kontakt ze swoimi bliskimi nawet, kiedy jesteśmy na drugim końcu świata. Co prawda, nie planuję nigdzie wyjeżdżać za granicę i zostawiać moich bliskich w Suwałkach, jednak czasem jestem zmuszona wyjechać do Białegostoku czy Warszawy z córką na badania kontrolne. Jak wiecie - jest wcześniakiem, więc kilku specjalistów ma moją córeczkę pod swoją opieką.

Pamiętam jak wyjechałam do Warszawy z małą. Mąż został z synem w naszym mieście, bo z przyczyn osobistych nie mógł jechać tam z nami. Trafiłam na czas, kiedy moja rodzina, którą mam w stolicy akurat była poza granicami miasta, więc zmuszona byłam zatrzymać się w hotelu. Jestem osobą z natury nieuważną - mąż śmieje się, że na prostej drodze potrafię się wywalić i coś w tym jest. Kiedy dojechałyśmy do hotelu zauważyłam, że w telefonie "pada" mi bateria. Oczywiście w walizce miałam ze sobą ładowarkę, ale pech chciał, że podczas jej podłączania ułamałam samą końcówkę do ładowania, która utknęła w wejściu do ładowania. Próbowałam ją wyjąć, bo w torebce miałam jeszcze powerbank, ale nie udało mi się. Nie wiem jakim cudem w tak prosty sposób popsułam nie tylko telefon, ale i ładowarkę. 

W telefonie procent baterii był już na wyczerpaniu, jednak musiałam zrobić wszystko, żeby w krótkim czasie naprawić, to co popsułam. Znalazłam w sieci serwis w którym naprawa telefonów, to codzienność. Okazało się, że hotel w którym się zatrzymałam mieści się nieopodal tego miejsca. Szybko spisałam adres, wzięłam córkę i poszłam żeby zobaczyć co da się zrobić z moim telefonem. 

Okazało się, że w serwisie pracują bardzo kulturalni i uczynni ludzie, którzy od razu zajęli się moim problemem. Powiedziałam im, że bardzo zależy mi na czasie i ... uratowali mnie. Pracują na wyspecjalizowanych sprzętach i w ciągu kilkudziesięciu minut naprawili to co uszkodziłam. Dodatkowo nie wydałam "milionów" co mnie dodatkowo ucieszyło. Gdyby nie ten serwis - nie wiem jak odnalazłabym się sama z dzieckiem w Warszawie, a adres gabinetu lekarskiego nie był już dla mnie tajemnicą - bo mogłam upewnić się jak tam trafię dzięki internetowi z którego korzystam w telefonie. 

Od tamtej pory jestem bardziej delikatna w sprawach takiego sprzętu, uważam na swoje zbyt gwałtowne ruchy i polecam to miejsce każdemu, kto tam przebywa czy mieszka. Jestem zadowolona, że tam trafiłam. Polecam Wam wszystkim ich usługi. Profesjonalnie i solidnie, a co najważniejsze błyskawicznie! 

Komentarze

 1. ja jestem straszną gapą i zdarzają mi się usterki, obicia ale jeszcze nie miałam popsutego telefonu na amen

  OdpowiedzUsuń
 2. To szczęście w nieszczęściu jak mówi powiedzenie.
  Ja jeszcze telefonu nie zepsułam ale w razie gdyby...dobrze wiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam ten sam problem! Ładowarka mi nie ładowała, docisnęłam mocniej i ułamałam końcówkę w telefonie. Na szczęście był to stary dziad i wymieniłam go na nową komórkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja kiedyś bardzo miałam problem z niszczeniem telefonu, teraz na szczęście chyba zaczęłam go szanować nieco bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój telefon zarył parę razy po betonie, szukałem go po zaspach, generalnie ma traumatyczne życie, ale wbrew wszystkiemu uparcie działa:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja swój przed ostatni telefon utopiłam w muszli klozetowej... po prostu się wziął i zawinął w kanał. Temu to żaden serwis nie zaradzi :) :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram