Odpady nie na wysypiska, tylko do recyklingu - Kontenery24h

 Post sponsorowany 

Odpady nie na wysypiska, tylko do recyklingu - Odpady24h.pl

W czasach wszechpotężnej konsumpcji i nadprodukcji towarów należy skupić się nie na tym, jak sprzedawać jeszcze więcej, ale na tym, jak właściwie obchodzić się z odpadami. Firma Kontenery24h jest odpowiedzialną, świadomą i ekologiczną pochodzącą z Wrocławia, która od dziesięciu lat działa na rynku, dostarczając klientom najwyższą jakość usług. Co można powiedzieć o nich więcej? O tym we wpisie.


Pomożemy Ci w każdej przeprowadzce, remoncie, budowie, czyli likwidacji niepotrzebnych przedmiotów domowych lub surowców ogrodniczych. Poznaj nas bliżej i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować i dlaczego warto na nas postawić!

Tak firma opisuje się na swojej stronie. Możemy też wyczytać, że na przestrzeni lat mieli przyjemność pracować zarówno z klientem prywatnym, jak i biznesowym. Świadczyli usługi wywozu gruzu i śmieci i wypożyczali kontenery firmom deweloperskim, ogrodniczym, przeprowadzkowym czy spółdzielniom mieszkaniowym. Każde zlecenie wymagało od nich nowego podejścia i elastyczności, dzięki czemu za każdym razem oferują usługę szytą na miarę. Przez lata działalności zdobyli zaufanie Klientów, którzy cenią sobie szczególnie ich terminowość, rzetelność i konkurencyjne ceny. 

Co ważne, zatrudniają wykwalifikowanych profesjonalistów i zapewniają pełną logistykę. Mogą pochwalić się własną flotą pojazdów, kontenerami o różnych wymiarach i objętościach i parkiem maszynowym. Do ich urządzeń specjalistycznych należą między innymi zwyżki czy podnośniki koszowe. Dzięki temu są w stanie dojechać dosłownie w każde miejsce i zapewnić Ci pełne wsparcie w załadunku i transporcie gruzu budowlanego, śmieci wielkogabarytowych, pozostałości komunalnych i innych. Działają w zgodzie z przepisami dotyczącymi prawidłowej segregacji i gospodarki odpadami. Dążą do maksymalnego ponownego wykorzystania odpadów i jeśli jest taka możliwość, to oddają je do recyklingu czy utylizacji.

Jeśli szukacie firmy, która bezpiecznie i profesjonalnie zajmie się odpadami, które posiadasz, to koniecznie zapoznaj się z ofertą dostępną na stronie https://www.odpady24h.pl/

Komentarze

 1. Szalenie potrzebne usługi, zwłaszcza w dobie wszechobecnego plastiku, warto wiedzieć, że funkcjonują takie firmy, razem dbajmy o środowisko naturalne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy i ważny wpis. Warto wiedzieć, jak obchodzić się z nietypowymi odpadami, aby nie szkodzić środowisku.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja zaczęłam większą uwagę przykładać do swoich zakupów i nie kupuje tego czego nie potrzebuje
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Recykling teraz jest bardzo pożądany, podobnie jak ekologia w różnych obszarach.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram