Hair In Balance By ONLYBIO Szczotka do włosów Finger Brush

 Produkt pochodzi z pudełka Pure Beauty / współpraca barterowa 

Hair In Balance By ONLYBIO Szczotka do włosów Finger Brush

W ostatniej edycji pudełek Pure Beauty Birthday znalazłam szczotkę do włosów Finger Brush marki OnlyBio. Dziś chciałabym o niej pokrótce napisać, bo uważam, że warto zwrócić na nią uwagę podczas wyboru szczotki do włosów. Ciekawi? Zapraszam do dalszej części wpisu. 


Szczotkę do włosów zmieniam dość często, aby zachować odpowiednią higienę. Co prawda, myję je regularnie, jednak uważam, że szczotki do włosów zużywają się tak samo szybko jak te do mycia zębów. Od pewnego czasu regularnie zamawiam szczotki jednego kształtu i jednej firmy, ale niestety nie należą one do tanich. Kiedy zobaczyłam, że w pudełku Birthday marki Pure Beauty znajduje się różowa szczotka, wiedziałam, że między nami pojawi się miłość, bo łudząco przypomina te, po które sięgam z przyjemnością. Czym się wyróżnia ta szczotka i jak się sprawdza?

Dbanie o włosy to nie tylko używanie dobrze dobranych kosmetyków, ale także odpowiednie ich czesanie. Lekka szczotka do włosów Onlybio Finger Brush idealnie sprawdza się do regularnego używania. Jest wyprofilowana, dzięki czemu gładko sunie po pasmach – zarówno suchych, jak i mokrych, łatwo je rozczesując. Bez problemu radzi sobie z nawet grubymi, plączącymi się kosmykami, stając się niezastąpionym narzędziem do codziennej stylizacji. Ergonomiczna rączka pewnie leży w dłoni, a żywy kolor wprawia w dobry humor. Za sprawą dodatkowego szpikulca, umieszczonego w rączce, łatwo wydzielisz pasma podczas wykonywania nawet bardziej skomplikowanej fryzury. Aby z niego skorzystać, wystarczy pociągnąć za srebrny element u dołu.


Hair In Balance By ONLYBIO Szczotka do włosów Finger Brush

Hair In Balance By ONLYBIO Szczotka do włosów Finger Brush

Hair In Balance By ONLYBIO Szczotka do włosów Finger Brush


Jak widzicie, szczotka prezentuje się genialnie. Ma różowy kolor, który kochają chyba wszystkie dziewczyny. Kształt idealny do czesania zarówno gęstych jak i rzadkich włosów bez różnicy czy są mokre, czy suche. Jej budowa pozwala na używanie jej podczas suszenia. Gorące powietrze dobrze przez nią przechodzi i dociera do wybranych pasm włosów. Dodatkowo posiada ukryty w rączce szpikulec, którym możemy podzielić włosy na pasma, zrobić przedziałek, czy wyczyścić szczotkę po jej używaniu.

Hair In Balance By ONLYBIO Szczotka do włosów Finger Brush

Hair In Balance By ONLYBIO Szczotka do włosów Finger Brush


Jestem posiadaczką bardzo grubych i gęstych włosów i często szczotki po prostu nie radzą sobie z moją czupryną, szczególnie po myciu, bo moje pasma mają tendencję do skrętu - dzięki tej szczotce bez problemu mogę je rozczesać, a kołtuny i supły poszły w zapomnienie. Szczotka jest lekka, poręczna i łatwo utrzymać ją w czystości co jest dla mnie ogromnym plusem. Cena mnie zaskoczyła - na stronie producenta możemy zamówić ją za 19,90 zł więc jest to cena na każdą rękę. 

Cieszę się, że ta szczotka dołączona była do pudełka Pure Beauty, bo w końcu znalazłam taką, która jest dla mnie idealna, łatwodostępna i tania, więc czego chcieć więcej?

Znacie już tę szczotkę? Wiedzieliście, że marka OnlyBio ma w swojej ofercie takie akcesoria?

Komentarze

 1. fajnie się u mnie sprawdziłą ta szczotka :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje się, że jest to doskonały wybór dla osób z gęstymi i skłonnymi do plątania się włosami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za informację o tej szczotce. Myślę, że zastanowię się nad jej zakupem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Już sam wygląd szczotki robi wrażenie, ale mnie przekonuje do niej to, że dobrze rozczesuje włosy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje grube włosy chętnie przywitają się z taką pomocą ich ujarzmienia, tym bardziej, że od kilku lat mocno się skręcają, a to sprawia, że trudno je rozczesać.

  OdpowiedzUsuń
 6. aktualnie sięgam tylko i wyłącznie po tego typu szczotkie, świetnie sprawdzają sie na moich włosach
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram