Gabinet zielarsko-terapeutyczny we Wrocławiu HERBASOL

 Post sponsorowany 

Gabinet zielarsko-terapeutyczny w Wrocławiu HERBASOL

Gabinet zielarsko-terapeutyczny HERBASOL we Wrocławiu to miejsce, gdzie medycyna naturalna staje się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w dbaniu o zdrowie. To miejsce przeznaczone dla tych, którzy wierzą w moc natury i niekonwencjonalnych metod leczenia. Jesteście ciekawi? Poniżej znajdziecie o nim więcej informacji.


Miejsce to oferuje kompleksową opiekę, łączącą ziołolecznictwo, terapie naturalne i holistyczne podejście do zdrowia. Dzięki ich klinice medycyny naturalnej we Wrocławiu możesz odnaleźć równowagę i odzyskać witalność, korzystając z przyjaznych dla organizmu i skutecznych rozwiązań. Ziołolecznictwo jest ukłonem w stronę wszystkich tych, którzy chcą powrócić do naturalnego stanu zdrowia. 

W tym gabinecie szczegółowo diagnozuje się swoich klientów. Dzięki testowi dr Schimmela wykrywają za pomocą biorezonansu wszelkie nieprawidłowości w Twoim ciele. Podczas testu nie ma żadnego nakłuwania, także klienci nie odczuwają żadnego bólu i dyskomfortu. Test wykorzystuje nowoczesne i nadzwyczaj skuteczne rozwiązania inżynieryjno-techniczne. To impulsy elektromagnetyczne zapewniają dostęp do złożonych informacji o patogenach, alergiach, obciążeniach, stanów zapalnych oraz wielu innych. Na podstawie wyników dobierają indywidualny proces przywracania zdrowia. Medycyna naturalna odgrywa w tym wszystkim główną rolę. Posiadają także generator plazmowy Rife’a. Skuteczne ziołolecznictwo potrafi zwalczyć przyczyny. 

Oferta gabinetu zielarsko-terapeutycznego HERBASOL

 • Biorezonans
 • Badanie diagnostyczne
 • Naturopata
 • Leczenie Boreliozy
 • Badanie na nietolerancje pokarmową
 • Badanie niedoborów witamin
 • Badanie na obecność pasożytów
 • Terapie generatorem plazmowym
 • Badanie Całościowe
 • Terapie
 • Konsultacje
 • Konsultacje Online
 • Konsultacje Zielarska
Nazywam się Robert Sobala. Z wykształcenia jestem zielarzem, akupunkturzystą, naturoterapeutą, hirudoterapeutą oraz dietetykiem. Medycyną naturalną zajmuję się od 6 lat, a od 2 lat samodzielnie prowadzę gabinet zielarski, specjalizujący się w terapiach naturalnych oraz diagnostyce ukierunkowanej na różne obciążenia organizmu. Pomagam osobom, którzy odwiedzili wiele gabinetów, a nie znaleźli przyczyny swoich problemów zdrowotnych lub chcą poprawić swój stan zdrowia.  

 Jak wygląda pierwszy krok?

Podstawowym działaniem jest konsultacja zdrowotna wraz z przeprowadzonym badaniem diagnostycznym. W tym celu diagnozuje się szkodliwe mikroorganizmy, które są przyczyną różnego rodzaju dolegliwości i zaburzeń. Przeprowadza się test dr. Shimmela, a podczas takiej diagnostyki wykrywa się między innymi pasożyty, wirusy, grzyby i bakterie.

Koszt takiego badania diagnostycznego z konsultacją to 150 zł. Zyskujesz wiedzę, zalecenia oraz czas i pieniądze. 

Jeśli pojawiły się u Ciebie pewne nieprzyjemne dolegliwości i nie możesz znaleźć ich przyczyny warto wybrać się na tego typu badanie i pozwolić sobie na dobre zdrowie.

Komentarze

 1. Gabinet zielarsko-terapeutyczny HERBASOL we Wrocławiu wydaje się być interesującym miejscem dla tych, którzy poszukują alternatywnych metod leczenia i wierzą w moc medycyny naturalnej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gabinet zielarsko-terapeutyczny z pewnością będzie cieszył się zainteresowaniem odbiorców w różnym wieku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że osoby interesujące się medycyną naturalną z taką szeroką ofertą znajdą w tym gabinecie coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszy mnie, że wiedza o medycynie naturalnej zdobywa coraz większe uznanie i chętnych do korzystania z jej zalet, czasem niewiele potrzeba, aby zregenerować ciało i umysł, chętnie wybrałabym się do takiego gabinetu.

  OdpowiedzUsuń
 5. super że coraz więcej wiedzy pojawia się na temat naturalnych metod leczenia
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram