KR Group - grupa podatkowo-księgowa

 Post sponsorowany 

KR GROUP - Ponad 20 lat na polskim rynku!


KR Group to polska, dynamicznie rozwijająca się grupa księgowo-podatkowa o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy grupą doradczą zatrudniającą ponad 230 specjalistów różnego szczebla, świadczącą usługi profesjonalne w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.


KR Group to marka zbudowana w 2000 roku na konkurencyjnym rynku usług księgowych, podatkowych, audytu oraz kadr i płac. W 2016 roku podjęli decyzję o zwiększeniu obecności w tej części Europy poprzez otwarcie oddziałów KR Group w Czechach, Rumunii oraz na Węgrzech. Dokładnie rozumieją realia biznesowe, dzięki czemu w portfolio znajdują się najbardziej renomowane międzynarodowe firmy. 

Od wielu lat współpracują z klientami, którzy są liderami swoich branż takich jak nieruchomości,  handel detaliczny, produkcja, fundusze inwestycyjne, informatyka, poszukiwanie i wydobywanie gazu, energetyka odnawialna i konwencjonalna, motoryzacja, FMCG.

KR GROUP na swoim koncie posiada różne nagrody i nominacje. M.in. European Business Awards 2011, Rising star Book od List, Accounting companies i inne. 


KR GROUP - Ponad 20 lat na polskim rynku!


Warto wspomnieć o ważnych datach w historii marki.

2000- Założenie KR Group
2006 - Otwarcie biura w Gdańsku
2016 - Otwarcie oddziałów w Rumunii i na Węgrzech
2017 - Otwarcie oddziału w Czechach
2018 - Otwarcie oddziału w Białymstoku

Marka oferuje następujące usługi:
 • Outsourcing księgowy
 • Doradztwo podatkowe m.in. MDR, ceny transferowe, przeglądy podatkowe, ulgi na innowacje itp
 • VAT Compliance m.in. doradztwo podatkowe w zakresie VAT, miesięczny VAT Compliance, przedstawicielstwo podatkowe, zwrot podatku VAT
 • Outsourcing kadr i płac
 • Usługi korporacyjne m.in. centralny rejestr beneficjentów rzeczywistych, dyrektor nominalny, otwarcie spółki w Polsce, zakup spółki itp.
 • Usługi środowiskowe m.in. opłaty produktowe, opłaty za korzystanie ze środowiska, roczne sprawozdanie o odpadach, sprawozdanie o produktach i opakowaniach.
Dodatkowo otrzymacie profesjonalną pomoc z sektorów energetyki odnawialnej, handlu detalicznego, nieruchomości komercyjnych i sektoru IT.

Klienci KR Group pochodzą w 20% ze Stanów Zjednoczonych, 17% Wielkiej Brytanii, 12% Szwajcarii i 7% Hiszpanii. Większość klientów to spółki zależne dużych międzynarodowych grup, które mają rygorystyczne wymogi w zakresie sprawozdawczości finansowej i zarządczej.

Komentarze

 1. Super, że ta grupa ma tak dużą ofertę usług. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastycznie, że firma z powodzeniem zdobywa udziały w zagranicznych sferach obsługi klienta, profesjonalizm drogą do sukcesu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze wiedzieć o takiej marce i realizacji usług, których się też podejmują.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne usługi dla firm i nie tylko. Kr group zna się na rzeczy! warto ich odwiedzić
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. Imponujące jest, że firma od ponad dwudziestu lat utrzymuje silną pozycję na rynku, oferując szeroki zakres usług, od doradztwa podatkowego po outsourcing kadr i płac.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram