Pomoc prawna przy odszkodowaniu

Post sponsorowany / reklama

Czy mogę korzystać z pomocy prawnej w walce o odszkodowanie? Na to pytanie od razu odpowiem Ci, że tak! Mało kto wie, ale pomoc prawna należy się bezpłatnie osobom, które nie były sprawcami wypadku czy np. kolizji. 

W jaki sposób mogę uzyskać bezpłatną pomoc prawną? 

Jeśli miałeś wypadek- kolizję, która zdarzyła się nie z Twojej winy, możesz starać się o zwrot kosztów poniesionych na prawnika z ubezpieczenia sprawcy wypadku. 

Musicie pamiętać jednak, że nie w każdym przypadku należy się Wam zwrot kosztów za pełnomocnika. Pamiętajmy, że jeśli bierzemy prawnika bez uzasadnienia i podstaw- koszta za jego pracę- mogą nie zostać nam zwrócone. 

Oprócz tego, należy zgłosić się do odpowiedniej kancelarii prawnej, która posiada wysoko wykwalifikowanych pracowników takich jak radcy prawni, rzeczoznawcy, lekarze, adwokaci- ale również takich, którzy mają odpowiednie umiejętności negocjatorskie. Dzięki temu szybko i sprawnie uda się rozwiązać całą sytuację. Takich ludzi znalazłam w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex.


Kancelaria ta stawia na jasny i przejrzysty system rozliczeń. Zawsze przed przyjęciem sprawy specjaliści fachowo oceniają możliwości uzyskania odszkodowania i prowizję. Codex pobiera honorarium tylko po skutecznym uzyskaniu roszczeń odszkodowawczych. Nigdy nie zmienia zasad w trakcie trwania postępowania. Nie naraża klientów na dodatkowe koszty! Co ich wyróżnia na tle konkurencji?
 • skuteczność na poziomie 99%
 • wysokość średniego uzyskanego odszkodowania 58 tys. zł
 • szybkość działania – odszkodowanie nawet w 30 dni
Pomoc w odszkodowaniach firmy CODEX jest na najwyższym poziomie. Nie warto marnować czasu na samodzielne dochodzenie środków od ubezpieczyciela. Negocjacje te bywają niezwykle ciężkie dla osób nieposiadających odpowiedniej wiedzy prawnej. 

Nie trać czasu i zaufaj specjalistom Codex. Zapraszam Was do bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych lub osobistego spotkania z przedstawicielem terenowym (Rzeszów, Kraków, Lublin, Poznań, Warszawa i inne).
Komentarze

 1. Czytałam już o tym gdzieś i świetnie, że takie teksty się powielają. Warto wiedzieć o takich możliwościach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto być doinformowanym przy odszkodowaniach. Moi rodzicie nie byli świadomi i dostali grosze a należało się o wiele więcej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego uważam że trzeba ludzi uświadamiać o ich prawach!

   Usuń
 3. Szkoda, że nie każdy o tym wie - bo to jednak bardzo przydatna wiedza, a tak nie każdy korzysta ze swoich przywilejów;)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie znam, ale warto zapisać stronę. bardzo spodobało mi się na ich stronie to, że można podać numer i oddzwonią :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że piszesz także na takie tematy. Warto wiedzieć o takich możliwościach a niestety sporo osób wciąż nie ma o tym żadnego pojęcia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Warto być doinformowanym w tej kwestii, bo nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka!

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie wpisy są bardzo przydatne i super ze sie pojawiają

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubie takie temat bo mogą uświadamiać ludzi. Kolizje niestety zdarzają się codziennie, a wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z wielu rozwiązań 😊

  OdpowiedzUsuń
 9. Na przyszłość dobrze wiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawy i przydatny post :) Nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Warto wiedzieć takie rzeczy. Czasami przez nieznajomosc swoich praw mozemy wiele stracic.

  OdpowiedzUsuń
 12. Świadomość swoich praw i możliwości rozwiązywania takich problemów jest bardzo ważna!

  OdpowiedzUsuń
 13. Fajnie że o tym piszesz i uswiadamiasz ludzi o tym jakie mają prawa. Często ludzie o tym nie wiedzą i dużo tracą

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo lubię czytać takie wpisy

  OdpowiedzUsuń
 15. Niestety jeśli nie jesteśmy świadomi swoich praw nikt nam nie pomoże- dlatego warto zaufać specjalistom. Podoba mi sie, że biorą honorarium po pozytywnym zakończeniu sprawy.

  OdpowiedzUsuń
 16. Oby więcej takich mądrych wpisów! Bardzo wartościowe :) Buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń
 17. Mam nadzieję, że takie teksty uświadomią ludzi, że warto walczyć o swoje prawa. Często ludzie boją się spraw sądowych z uwagi na spore koszty, które ze sobą niosą, a to zupełnie niepotrzebne...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram