J. L. Drake "Zagrożona" - recenzja książki

 Współpraca recenzencka / prezent od wydawnictwa 

J. L. Drake "Zagrożona" - recenzja książki

"Zagrożona", to trzeci tom serii "Broken trilogy" autorstwa J. L. Drake. Dwa poprzednie tomy bardzo mi się podobały, więc nie mogłam oprzeć się i sięgnęłam po finalną część. Jakie są moje wrażenia po lekturze?


Jeśli nie czytaliście poprzednich tomów tej serii, to gorąco Wam polecam. "Złamana" i "Zrujnowania" wciągnęły mnie na tyle mocno, że "obgryzałam paznokcie" zanim doczekałam się finalnego tomu. J. L. Drake okazała się niezwykle utalentowaną autorką i od tej pory z przyjemnością będę wypatrywać jej książek. 

Co znajdziemy w finalnym tomie serii "Broken Trilogy"?

Trzeci i ostatni tom „Broken Trilogy”!

Savannah przejmuje kontrolę…

Savannah Miller próbuje zbudować życie na nowo i zrozumieć, kim naprawdę jest. Jednak przeszłość nadal nie daje za wygraną, podgryzając ją jak wściekły pies i nie pozwalając iść naprzód.

Jednak mimo przeciwności dziewczyna powoli odbudowuje pewność siebie, mając obok mężczyznę, który ją kocha i chce dowieść, jak silna jest jego miłość.

Wkrótce oboje zrozumieją, że ich szczęśliwa przyszłość wciąż znajduje się poza zasięgiem. Są ludzie, którzy zrobią wszystko, żeby skrzywdzić tę dwójkę i nie pozwolić im zapomnieć o przeszłości.

Po przejściach, które mieli nasi bohaterowie, byłam ciekawa co spotka ich w tej części i jak zakończy się ich wspólna droga.


J. L. Drake "Zagrożona" - recenzja książki


Savannah Miller, to córka znanego polityka, która przeszła w swoim życiu bardzo wiele: była porwana przez kartel, a później odbita przez pewien oddział żołnierzy. Jednemu z nich oddała wszystko, co mogła - zaufanie. Cole to mężczyzna, który miał zapewnić jej bezpieczeństwo, a dał znacznie więcej - swoją miłość. Wspólnie przeszli naprawdę bardzo wyboistą drogę, o czym mogliście się przekonać sięgając po dwa poprzednie tomy. Życie wystawiło ich na różne próby, niektóre bardzo trudne do przejścia. Czy tym razem również uda im się wyjść z tego wszystkiego bez szwanku? Czy ich uczucie przetrwa? 

Jestem pod ogromnym wrażeniem całej tej historii zamkniętej w trzech tomach. Jest dość tragiczna, ale sprawia, że w człowieku rośnie pewna wiara. Wiara w lepsze jutro. Bardzo polubiłam bohaterkę, która mimo tak ciężkiego życia i trudów, które co chwila ją spotykała nie straciła jednego - wiary i siły na walkę o siebie i swoją przyszłość. To kobieta zdeterminowana, zmęczona przykrą prawdą, kłamstwami i pragnie poznać siebie i swoje najskrytsze pragnienia. Próbuje być samodzielna, jednak nie zawsze jej to wychodzi tak, jak powinno. Zaczyna życie na własnych zasadach, zmienia mieszkanie i zatrudnia się jako barmanka. Nie może jednak poradzić sobie z uczuciami do Logana. To uczucie ma dwie strony medalu: z jednej chce z dala od wszystkiego rozpocząć nowe życie i dojść do siebie, a z drugiej tęsknota ją rozwala na małe kawałki. 

Mężczyzna na każdym kroku próbuje udowodnić kobiecie, jak bardzo ją kocha i ile warte jest to uczucie. Jednak czy to wystarczy? W końcu dookoła nich są ludzie, którzy chcą ich dotkliwie skrzywdzić. Jak dalej się to wszystko potoczy?

Podsumowując chcę napisać, że bardzo podoba mi się ta trylogia. Czytałam, że niektóre osoby nie są zadowolone z tego, co dostały i nie podobało im się to, że Savannah niby chciała być samodzielna, ale jednak wciąż ktoś ją ratował. A mnie to się właśnie podobało. Nikt po takich przejściach od razu nie podniesie się na sztywne nogi i nie pójdzie prosto do celu bez szwanków. Jesteśmy tylko ludźmi i właśnie tę kruchą ludzkość zobaczyłam w naszej bohaterce. Autorka potrafi namieszać i sprawić, że książka mocno wciąga i ciekawi z każdą kartką coraz bardziej, a finalnie zaskoczyć i sprawić, że serce boje coraz mocniej. Jak kończy się ta historia? Czy Logan i Sav będą mogli w końcu spokojnie żyć razem? Tego Wam nie powiem. Dowiedzcie się sami.

Dziękuję Wydawnictwu NieZwykłe za zaufanie i egzemplarz do recenzji.


Komentarze

  1. Zawsze miło można spędzić czas z wydaniami, które mają zaskakujące zakończenie.

    OdpowiedzUsuń
  2. myślę, że ta książka mogłaby mi się spodobać :) będę ją miec na oku :) może uda mi się ją w miarę szybko przeczytać
    dyedblonde

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram