Serum z Arkady TC 16 - antidotum na problemy z paznokciami

 Post sponsorowany / materiał zewnętrzny 


Serum z Arkady TC 16 - antidotum na problemy z paznokciami

Piękne i zadbane paznokcie są nie tylko estetyczne, ale świadczą również o naszym zdrowiu. Niestety, wiele osób ma problemy z paznokciami, takie jak łamliwość, kruchość, rozdwajanie się, łuszczące się płytki paznokcia czy zaczerwienienie skórek. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na kompleksową poprawę stanu paznokci. Jednym z nich jest kolagenowe serum Arkada TC 16 – czy faktycznie jest to antidotum na problemy z paznokciami?


Problemy z paznokciami a serum kolagenowe z Arkady TC16


Poprzez kondycje paznokci bardzo szybko widać różnego rodzaju niedobory w organizmie, brak substancji odżywczych powoduje bowiem również osłabienie płytki paznokcia, jej rozwarstwienie i łamanie. Dlatego też, jeśli mamy problemy z paznokciami, warto poszukać ich przyczyn w złej diecie i braku odpowiedniej suplementacji. Co do regeneracji paznokci, to tutaj serum kolagenowe do paznokci Arkada okazuje się produktem przeznaczonym do zadań specjalnych. Preparat radzi sobie bowiem doskonale z regeneracją i odbudową płytki paznokcia, na co pomagają trzy główne składniki serum, którymi są:

 • kolagen na bazie naturalnego kolagenu

 • olejek z drzewa herbacianego

 • gliceryna

Połączenie tych trzech składników pozwoliło stworzyć serum o niezwykle kompleksowym działaniu, które umożliwia przenikanie i docieranie kolagenu oraz olejku z drzewa herbacianego w głębsze warstwy naskórka i paznokcia. W ten sposób Arkada serum kolagenowe TC16 11ml wspiera swoim działaniem regenerację i odbudowę płytki paznokciowej, skórek i wału okołopaznokciowego na bardzo głębokim poziomie, równocześnie zapewniając prawidłowy poziom wody w naskórku.


TC16 serum kolagenowe do paznokci regeneracja krok po kroku


Kluczowym warunkiem powodzenia w terapii regeneracyjnej płytki paznokcia jest regularne stosowanie serum minimum raz dziennie, chociaż wskazane są 2, a nawet 3 razy na dzień. Stosując serum do regeneracji paznokci, należy nanieść małe krople – użyć około 1-2 krople preparatu, który nakładamy na płytę paznokcia za pomocą załączonej do buteleczki pipety. Następnie rozprowadzamy delikatnie serum po płytce i wokół paznokcia, z uwzględnieniem wału okołopaznokciowego.

Kolagenowe serum Arkada TC16 11 ml można stosować zarówno w przypadku kruchych i łamliwych paznokci, jak i zaawansowanych problemów, takich jak onycholiza, gdzie pomocy potrzebuje już rozwarstwione łożysko paznokcia. Serum kolagenowe arkadia do regeneracji paznokci świetnie sprawdza się również jako pomoc w walce z grzybicą paznokci. Tutaj duże znaczenie ma olejek z drzewa herbacianego, który wykazuje działanie przeciwgrzybicze.


Serum kolagenowe Arkada TC16 do pielęgnacji paznokci

Serum jest produktem przeznaczonym nie tylko do regeneracji i odbudowy płytki paznokciowej, ale także do systematycznej pielęgnacji. Jest to preparat na bazie naturalnego kolagenu i olejku herbacianego, co pozwala na dogłębne odżywienie paznokci, a równocześnie zapobiega przed grzybicą paznokcia. Serum ma również silne właściwości niwelujące stany zapalne, działa również antyseptycznie i antybakteryjnie.

Komentarze

 1. Czyli coś dla mnie, bo moje paznokcie wołają o pomstę do nieba. Super serum.

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuje za tą infotmację :) arkadę markę znam, ale podologicznych produktów, ale może źle kojarzę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. To fakt, już wielokrotnie czytałam o tym, że warto zwracać uwagę na stan swoich paznokci.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja od jakiegoś czasu postawiłam na żele
  Nie wiem jak stan moich paznokci ale mam nadziej ze się nie przestraszę po ściągnięciu 🙉🙉
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. Stan moich paznokci po ostatniej stylizacji oraz zdjęciu jej jest tragiczny, takie serum byłoby idealne :)
  Paznokcie to wizytówka naszych dłoni, tak samo jak uśmiech :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje paznokcie poza epizodem z żelami zawsze wyglądają źle. Testowałam już tyle preparatów i nadal się łamią, nawet zmieniałam dietę i też nic. Zakupię ten produkt i wypróbuję go, chodź mam przeczucie że to i tak nic nie da.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam wcześniej o tym preparacie, a mógłby okazać się ratunkiem dla moich paznokci. Teraz i tak są w lepszej kondycji, ponieważ już od dłuższego czasu nie nakładałam żelu ani ich nie przedłużałam. Szkoda, że dowiedziałam się o tym serum dopiero teraz.

  OdpowiedzUsuń
 8. To dobrze, że jest to też produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Super sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na razie nie mam zapotrzebowania na używanie takiego preparatu, ale dobrze wiedzieć, że takie serum jest na wyciągnięcie ręki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Brzmi ciekawie, przyznam, że wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy z istnienia takich kosmetyków.

  OdpowiedzUsuń
 11. Od roku nie maluje paznokci, są teraz mocne i zdrowe. Jedynie ich kolor kości słoniowej mnie drażni

  Anszpi

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram