CREATOR – Profesjonalne kursy projektowania wnętrz

CREATOR – Profesjonalne kursy projektowania wnętrz

Jesteś mieszkańcem Trójmiasta, Krakowa, Warszawy, Wrocławia lub okolicznych miejscowości? Dobrze trafiłeś. W dzisiejszym wpisie opowiem Ci o miejscu, gdzie możesz zrobić profesjonalne kursy projektowania wnętrz. Jeśli szukasz dobrej placówki oświatowej, w której możesz uzyskać międzynarodowy certyfikat, to ten wpis może Cię zainteresować.


Na samym wstępie zdradzę Ci, że miejsce, w którym zrealizujesz swoje marzenia to https://www.creator.net.pl/. CREATOR to Niepubliczna Placówka Oświatowa, posiadająca wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Kształci się tam specjalistów m.in. w dziedzinie projektowania wnętrz. Oferują kursy stacjonarne, które odbywają się w formie wykładów oraz multimedialnych prezentacji, jak i interaktywnych warsztatów. Oprócz architektury wnętrz prowadzą również kursy komputerowe, które kończą się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu firmy GRAPHISOFT. Szkolenia odbywają się na terenie Politechniki w Warszawie i Krakowie, a także w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich we Wrocławiu oraz w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. 


CREATOR – Profesjonalne kursy projektowania wnętrz


W ofercie tej Niepublicznej Placówki Oświatowej znajdują się kursy aranżacji wnętrz (również te komputerowe), projektowanie wnętrz (kurs zaawansowany), kurs stylizacji wnętrz (Interior Designer), projektowanie ogrodów oraz remodelling budynków. Zajęcia prowadzą pracownicy wyższych uczelni, którzy mogą poszczycić się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną zdobywaną podczas tworzenia projektów autorskich. Jest to pierwsza i jedyna taka placówka w Polsce, która organizuje konkurs na najlepszy projekt zaliczeniowy wg autorskiego założenia. 

Jeżeli więc jesteś zainteresowany takimi kursami i jesteś mieszkańcem miast, o których wspomniałam, to myślę, że to miejsce jest stworzone idealnie dla Ciebie i warto zapoznać się z ich pełną ofertą. Pamiętaj, że człowiek uczy się całe życie i nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich marzeń i podnoszenie kwalifikacji. 

Czy jesteś mieszkańcem jednego z miast, które wymieniłam? Słyszałeś już o miejscu,  o którym napisałam? A może jesteś absolwentem i możesz pochwalić się zdobytym certyfikatem i nowymi umiejętnościami?

*wpis promocyjny

Komentarze

 1. Szkoda, że nie jestem z żadnego z miast. Ale jeśli będą w przyszłości organizować coś w Koszalinie, to z chęcią się zapiszę, bo uwielbiam takie zajęcia. Ba, sama w domu robię remonty i dbam o aranżację wnętrz, a niedługo robię kurs z kosztorysowania!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że to żadne z miast, gdzie mieszka przyjaciółka, bo jestem pewna, że to kurs dla niej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Profesjonalne kursy projektowania wnętrz zawsze świetnie się sprawdzają w roli dodatku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uwielbiam się szkolić ale niestety trochę mam daleko :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Akurat w tych okolicach nie mieszkam, ale fajnie, że są takie kursy. Sama chętnie bym sobie taki zrobiła :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam taki okres, kiedy interesowałam się aranżacją wnętrz, ale jakoś temat umarł. Gdybym była bardziej mobilna, to chętnie zdecydowałabym się na ten kurs w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram