Endolift – jędrna twarz i zgrabna sylwetka w zasięgu ręki

Endolift – jędrna twarz i zgrabna sylwetka w zasięgu ręki

Wiotka skóra twarzy, cellulit oraz nadmiar tkanki tłuszczowej to problemy, których nie da się efektywnie zwalczyć domową pielęgnacją czy ćwiczeniami. Na szczęście nie jest także konieczne poddawanie się bolesnemu zabiegowi tradycyjnego liftingu. To wszystko dzięki nowoczesnej technologii laserowej Endolift.


Dla kogo przeznaczony jest zabieg Endolift?

Endolift to laserowy lifting, który można bezpiecznie wykonywać zarówno na twarzy, jak i na ciele. To doskonała opcja dla każdego, kto skarży się na nadmiar zwisającej skóry, opadły owal twarzy czy zgromadzoną podskórnie oporną tkankę tłuszczową. Tego rodzaju problemy manifestują się w postaci takich defektów jak „chomiki”, drugi podbródek, „pelikany” czy „bryczesy”, jak również worki pod oczami. Lifting twarzy pozwala bezoperacyjnie i bez użycia igły wymodelować jej owal, zaś zabiegi na ciało podniosą pośladki, ujędrnią uda czy też wyszczuplą talię. Więcej informacji na temat szerokiego zastosowania tej technologii można znaleźć na stronie internetowej: endolift.pl 


Jak działa laserowy lifting ciała i twarzy?

Skuteczność zabiegu opiera się na zastosowaniu lasera nowej generacji. Światłowody o grubości zbliżonej do średnicy ludzkiego włosa wprowadzane są bezboleśnie pod skórę, zaś następnie problematyczne obszary poddawane są działaniu wiązki laserowej, która dociera zarówno do tłuszczu, jak i do wody. Dzięki temu lifting ciała skutkuje nie tylko usunięciem tkanki tłuszczowej, ale także zalegającej w organizmie wody. Efekt zastosowania lasera to wyraźnie szczuplejsza sylwetka oraz wymodelowana twarz już po pierwszym zabiegu.

Ogromnym atutem zabiegu jest jego zupełne bezinwazyjny charakter. Mimo aplikowania światłowodów pod skórę, co zdecydowanie zwiększa efektywność pracy lasera, pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Po liftingu nie pozostają także żadne ślady na skórze.


Jakie walory posiada zabieg Endolift?

Przede wszystkim jest również skuteczny w walce z wiotkością i nadmierną tkanką tłuszczową jak tradycyjny lifting. W odróżnieniu od zabiegu chirurgicznego jest jednak znacznie bezpieczniejszy. Nie wymaga użycia znieczulenia ani długiej rekonwalescencji. Po wykonaniu liftingu ciała lub twarzy praktycznie od zaraz można wrócić do normalnej aktywności.

Kolejna zaleta to rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu. Tradycyjny lifting twarzy oznacza niezwykle długie gojenie i dochodzenie do siebie. Zastosowanie nowoczesnej technologii laserowej zaś to piękniejszy wygląd jeszcze tego samego dnia, bez konieczności specjalnego przygotowania do zabiegu.

Działanie lasera nowej generacji jest wielopłaszczyznowe. Można go zastosować nie tylko przy jednym typie problemu, na przykład poddającej się grawitacji skórze, ale także jeżeli obwody ciała są nieco za duże z powodu nagromadzenia tłuszczu czy wody podskórnej. Ponadto Endolift nie tylko modeluje twarz i sylwetkę, ale także stymuluje syntezę kolagenu, co oznacza, że jeszcze długo po zakończeniu działania lasera organizm się regeneruje i odmładza dzięki procesom w nim zachodzącym.

Laserowy lifting to idealna metoda na to, by wyglądać młodo i zgrabnie przez całe życie.


Komentarze

 1. Nigdy nie korzystałam z takich nowinek. Może kiedyś. Ale jak narazie nie wybieram się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie korzystałam i raczej nie planuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie powiem: nieco zastanawiam się nad jakąś metodą kosmetycznej ingerencji w moje ciało, ale raczej idę w stronę wypełniania zmarszczek niż endoliftingu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie stosowałam takiego zabiegu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze wiedzieć, że jest taki zabieg. Przyznam, że w mojej szkole o nim nie mówili :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę że jeszcze przyjdzie pora na delikatny lifting twarzy, bo muszę przyznać że boję się starzenia mojej skóry.

  OdpowiedzUsuń
 7. raczej nie zdecyduje się na taki zabieg, uważam że każdy wiek ma swój urok i nie należy tego ukrywać ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Słyszałam o takich laserowych zabiegach jednak nie bardzo jestem do tego przekonana. Raczej nigdy nie skorzystam ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Boję się wszelkich zabiegów chirurgicznych z użyciem skalpela, więc taki zabieg byłby idealny dla mnie. Najchętniej wykorzystałabym go na brzuch. Ciekawe czy można go wykonać na tę partię ciała?

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakiś czas temu zagłębiałam się w wiedzy na temat tego zabiegu, co prawda na razie nie planuję, ale kto wie, może kiedyś. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Muszę koniecznie doczytać coś więcej na temat tego rodzaju zabiegów. Przyznam, że nawet nie miałam świadomości, że coś takiego jest.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja nie korzystam z tego typu zabiegów, ale fajnie że są i jest grona ludzi którzy na pewno skorzystają z takiego zabiegu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram