Foteliki, wózki i akcesoria dla dzieci i niemowląt - 3kiwi.pl

 Wpis sponsorowany 

Foteliki, wózki i akcesoria dla dzieci i niemowląt - 3kiwi.pl

Jeśli w najbliższym czasie w Twoim domu ma pojawić się niemowlę, to pewnie wiesz, że ciąża, to najlepszy czas na zaopatrzenie się w najważniejsze akcesoria dla dziecka. Nie wiesz, gdzie szukać wysokiej jakości produktów? W tym wpisie opowiem Ci o miejscu, które oferuje mnóstwo takich rzeczy.


Z doświadczenia wiem, że często orientujemy się, że nie wszystko jest gotowe na przyjście na świat naszego dziecka, kiedy zostaje nam naprawdę bardzo mało czasu. To niezwykłe wydarzenie w życiu każdego człowieka, a czas ciąży, mimo że trwa 9 miesięcy przemija niezwykle szybko. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest zakup wszystkich niezbędnych rzeczy w jednym miejscu. Moim zdaniem jest to najwygodniejsze i najoszczędniejsze, zarówno w przypadku sklepów stacjonarnych jak i tych online. Sklep, o którym chcę dziś opowiedzieć w swojej ofercie posiada wszystko, czego potrzebuje przyszła mama i tata - od ubranek, po wózki czy meble do dziecięcego pokoju. Mowa o sklepie 3kiwi.pl

Jeżeli należysz do osób, które szukają wózka, to pamiętaj, że musi być wygodny i nalepiej jeśli wyprodukowała go sprawdzona marka. Nie będę tu narzucać Wam konkretnych, bo nie o to chodzi. Osobiście przeprowadziłam dużo rozmów z bliskimi mi paniami, które mają doświadczenie w tych sprawach i dopiero wtedy samodzielnie podjęłam decyzję. W 3kiwi znajdziecie najnowocześniejsze wózki dziecięce, wyłącznie od rekomendowanych producentów. Wśród nich warto wymienić modele głębokie i spacerowe Cybex Priam, Cybex Balios S czy Joie Litetrax 4. Zarówno spacerówka, gondola, jak również fotelik Cybex zapewnią Twojemu dziecku bezpieczeństwo podczas długich i krótkich spacerów. Skoro mowa o wózkach, to od razu zerknijmy na foteliki samochodowe. Należy dopasować je nie tylko pod względem kolorystyki, pasującej do tapicerki auta. Ważne są inne aspekty: wiek oraz waga maluszka. Na ich podstawie dobiera się fotelik RWF, charakteryzujący się montowaniem tyłem do kierunku jazdy. Pamiętajcie, że małe dzieci zasługują na to, by podróżować w jak najlepszych i najbezpieczniejszych warunkach.


Foteliki, wózki i akcesoria dla dzieci i niemowląt - 3kiwi.pl


Jeśli szukacie jednak odpowiednich mebelków do pokoju dziecięcego, to dobrze trafiliście. W tym miejscu znajdziecie krzesełka do karmienia, łóżeczka zwykłe, dostawne, regały, a także materace, leżaczki, kosze Mojżesza, dywany czy inne dodatki. 

Tego nie da się opisać, to po prostu trzeba samodzielnie sprawdzić, dlatego też zapraszam Was do zapoznania się z ofertą tego konkretnego miejsca w sieci. Jestem pewna, że będziecie zaskoczeni tak mocno rozbudowaną ofertą i z pewnością znajdziecie to, czego szukacie.


Komentarze

 1. Sporo czasu poświęciliśmy, aby wybrać odpowiadający nam wózek, musiał sprawdzić się w mieście i podczas leśnych wypraw, kiedy znajdzie się coś odpowiedniego, nie ma co się wahać i kupować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne miejsce, aby skompletować większą część wyprawki. Poza tym na pewno można liczyć na poradę w kwestii wyboru wózka, czy fotelika samochodowego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wybór fotelika to niezwykle ważna rzecz, myślę, że trzeba przede wszystkim postawić na bezpieczeństwo i komfort jazdy, dopiero później na inne cechy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem przekonana, że jest się czym zachwycić, jeśli chodzi o asortyment.

  OdpowiedzUsuń
 5. to świetne miejsce do skompletowania wyprawki przyszłych mam :) a z tego co czytam to nie lada wyzwanie
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 6. Super sklep dla wszystkich przyszłych mam, gdzie znajdą to, czego potrzebują. Ooo taką kołyskę miałam do Amelki... aż mi za nią tęskno :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Super sklep, tematyka jeszcze mnie nie dotyczy, ale zapisze sobie stronę. Na pewno się przyda.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram