Norstat - firma zbierająca dane do badań rynku w Europie

 Post sponsorowany / reklama 

Norstat - firma zbierająca dane do badań rynku w Europie

Czy orientujecie się, jakie są wiodące firmy, które zbierają dane do badań na rynku w Europie? Firma https://norstat.pl/ jest jedną z nich. Powstała w 1997 roku, a ich misją jest dostarczanie najbardziej istotnych i precyzyjnych danych dla swoich klientów. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?


Dostarczanie danych najwyższej jakości, zapewniając najlepsze warunki do analizy i podejmowania kluczowych decyzji to wizytówka tej firmy. Posiadają ogromną ilość paneli w kilku krajach, zbudowanych na zaufanych relacjach ze swoimi respondentami, zbierają dane na dowolny temat lub wśród wybranej grupy docelowej. Metody tej firmy są sprawdzone naukowo, sprawiedliwe dla respondentów i dostosowane do branży.

Warto wspomnieć, że Norstat nie ogranicza się do konkretnych metod. Robi wszystko to, co sprawdza się najlepiej w indywidualnej sytuacji, dostarczając wysokiej jakości dane. Dają najlepsze warunki dla swoich klientów, które pozwalają przeprowadzić kluczowe analizy i podjęcie odpowiednich decyzji.

Firma Norstat w liczbach:

10.000 zakończonych projektów w 2021 roku!
1,500 klientów w 15 krajach
5 milionów przeprowadzonych wywiadów!

Czego można oczekiwać od firmy Norstat?

 • Zawsze zaczynają współpracę od sprecyzowania oczekiwań, aby upewnić się, że w pełni rozumieją oczekiwania klienta i kiedy dokładnie będzie potrzebował kompletnych danych.
 • Klient korzysta z bogatego doświadczenia: doradzają, udzielają odpowiednich wskazówek, zapewniają wysoką jakość danych.
 • Prowadzą badania według preferowanych przez Ciebie metod zbierania danych.
 • Regularnie informują swojego klienta o postępach w gromadzeniu danych i bezzwłocznie informują o wszelkich kwestiach wynikających podczas procesu badawczego.
 • Posiadają kompetentny zespół programistów składający sę z ekspertów w zarządzaniu, formatowaniu i ważeniu danych oraz integrowaniu różnych źródeł danych, aby stworzyć dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz.
 • Dostarczają dane w wybranym przez klienta formacie niezależnie od tego, czy będą to dane surowe, tabele, wykresy czy interaktywne dashboard'y.

Komentarze

 1. Nie miałam pojęcia i tej firmie, ale muszę się z nią zapoznać trochę bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 2. coraz więcej firm zajmuje się zbieraniem, ale ta ma spore doświadczenie i dużo oferuje

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że w wielu branżach pomoc tej firmy okaże się bardzo przydatna.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram