Skuteczny syrop na kaszel - IVEX 100 ml

 Mareriał reklamowy / Reklama

Skuteczny syrop na kaszel - IVEX 100 ml

Po raz pierwszy zostałam mamą w 2008 roku. Do dziś, nauczyłam się wiele, ale też wypróbowałam z synem bardzo dużo różnych leków i suplementów diety. Mój syn, jak każde dziecko niejednokrotnie chorował i najgorszy w tym wszystkim zawsze był kaszel. Dziś chcę opowiedzieć o syropie, który jest naszym wybawieniem.


Mój syn jest astmatykiem  i alergikiem. W związku, z czym dość często łapie różne infekcje. Odkąd pamiętam, każda z nich zaczynała się od kataru i kaszlu, ale to ten drugi zawsze był uporczywy. Wypróbowaliśmy już chyba wszystkie możliwe i polecane syropy na kaszel. Każdy z nich sprawdzał się tak samo, ale nie było jakichś rewelacyjnych efektów. Syn jak kaszlał dwa tygodnie, tak kaszlał. Raz odkrztuszał mocniej, raz słabiej. Kaszel z suchego przeradzał się w mokry i potem znikał. W tym roku zaraziliśmy się wirusem, którego każdy z nas unikał jak ognia. Niestety, dopadł i nas i zaczęła się katastrofa. Syn miał tak duszący kaszel, że zastanawiałam się, czy nie wzywać pogotowia. W domu jednak miałam syrop, o którym jest dzisiejszy wpis i chwała mi za to! Dlaczego? O tym za chwilę.

IVEX SYROP 100ML

IVEX wyrób medyczny dzięki obecności naturalnych ekstraktów o udowodnionej skuteczności, tworzy warstwę ochronnego filmu na błonie śluzowej, która łagodzi kaszel, chroni przed podrażnieniami i poprawia działanie górnych dróg oddechowych zwłaszcza w zimie oraz w celu leczenia podrażnień wywołanych przez czynniki zewnętrzne takie jak: zimno, smog, kurz czy dym. Wyrób stosuje się w przypadku suchego i mokrego kaszlu. Łagodzi podrażnienia, chroni śluzówkę gardła i krtani oraz sprzyja usuwaniu wydzieliny.

Dawkowanie
Sposób użycia:
• Dzieci od 1 do 4 roku życia: 5 ml dwa razy dziennie
• Dzieci powyżej 4-go roku życia i dorośli: 10 ml dwa razy dziennie

Skład
Wyciąg z bluszczu (Hedera helix) (DER 1-2:1) mianowany i standaryzowany na zawartość Hederagenin, Miód wielokwiatowy, wyciąg z prawoślazu (Alhea officinalis) bogaty w związki śluzowe, wyciąg z tymianku (Thymus vulgaris), fruktoza, woda oczyszczona, guma ksantanowa, aromat, olejek eteryczny cytrynowy, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, benzoesan sodu


Skuteczny syrop na kaszel - IVEX 100 ml


Kiedy u mojego syna pojawił się suchy kaszel od razu sięgnęłam po ten syrop. W związku z tym, że jest już nastolatkiem, musiałam dać mu 10 ml. Syn powiedział, że syrop jest smaczny, więc bez problemu po niego sięgał, kiedy była taka potrzeba. Już po pierwszej dawce różnica jest ogromna. Mojego syna przestało ciągać na kaszel, a przy tym dusić, dzięki czemu mógł spokojnie leżeć i odpoczywać. Po 4-5 dniach regularnego podawania, kaszel przestał być uporczywy, syn zaczął odkrztuszać, a po kilku dniach nie było po nim śladu. Byłam zdziwiona, bo u niego takie infekcje zawsze trwają przez minimum 14 dni, a tutaj wyleczyliśmy ją błyskawicznie. 

Do działania syropu upewniłam się, kiedy moja córka zaraziła się od reszty domowników. Również zaczęłam podawać jej Ivex, kiedy zaczęła kaszleć i podobnie jak u syna - kaszel szybko zniknął. Dlatego też postanowiłam, że ten syrop będzie już zawsze obecny w naszej domowej apteczce.

Dajcie znać czy mieliście okazję poznać już IVEX? Macie takie swoje ulubione, skuteczne leki w domu?

Komentarze

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram