PERSPIREX COMFORT – skuteczny antyperspirant dla skóry wrażliwej

Produkt pochodzi z pudełka Pure Beauty Rozkwitaj - współpraca barterowa 

PERSPIREX COMFOQRT – skuteczny antyperspirant dla skóry wrażliwej

Lato zbliża się wielkimi krokami, ale wiosna jest tak ciepła, że czuć już wakacje. Jeśli borykacie się z nadmierną potliwością, to ten wpis może Was zainteresować. Zapraszam do mojej opinii o antyperspirancie PERSPIREX Comfort, który znalazłam w ostatnim pudełku Pure Beauty.


Uwielbiam lato i ciepłe dni, ale najbardziej wkurza mnie fakt, że w takie dni mocno się pocę. Co chwila testuję różne antyperspiranty z różnym skutkiem. Jedne są lepsze, inne gorsze, a przy niektórych zupełnie nie widzę działania. Dlatego też mam dość spore oczekiwania od takich kosmetyków. Kiedy zobaczyłam kulkę pod pachy w pudełku, wiedziałam, że szybko wezmę się za jej testy, a dziś wracam do Was z moją opinią.

PERSPIREX COMFORT – skuteczny antyperspirant dla skóry wrażliwej

Perspirex Comfort (poprzednia nazwa Etiaxil) to unikatowy antyperspirant dający długotrwałą ochronę przed potem i przykrym zapachem. Jego łagodna formuła daje uczucie świeżości i komfortu przez 2-3 dni już po jednej aplikacji. Nie powoduje podrażnień, pieczenia, zaczerwienienia czy świądu.


PERSPIREX COMFOQRT – skuteczny antyperspirant dla skóry wrażliwej


Antyperspirant zapakowany jest w kartonik z najważniejszymi informacjami i nazwą marki. Wewnątrz ukryta jest niewielkich rozmiarów buteleczka z kulką, która świetnie nadaje się nawet do niewielkiej torebki. Pod okręceniu naszym oczom ujawnia się biała kulka, po którą mieści się praktycznie bezbarwny płyn. Warto wspomnieć, że kosmetyk jest bezzapachowy, więc miłośniczki pachnących kosmetyków mogą być zawiedzione. Jednak antyperspirant ma chronić, a nie nadawać zapachów, więc wybaczam i nie gniewam się, że tak jest.

PERSPIREX COMFOQRT – skuteczny antyperspirant dla skóry wrażliwej


Pachy posmarowane kulką dość szybko robią się suche, więc kosmetyk wchłania się szybko i bezproblemowo. Nie pozostawia po sobie na skórze śladu ani zapachu. Stosuję tę kulkę od dwóch tygodni i zauważyłam, że kiedy ją zastosuję, to moje pachy nie robią się mokre, a jak już, to zdecydowanie tego potu jest mniej. Należę do osób, które naprawdę bardzo się pocą, a blokerów stosować nie lubię, więc zawsze ratuję się prysznicem i antyperspirantem. Oczywiście lubię pachnieć, więc oprócz kulki stosuję też dezodorant w sprayu lub ulubione perfumy.

Antyperspirant Perspirex Comfort zdecydowanie należy do skutecznych, poręcznych i komfortowych, Nazwa jest idealnie dobrana do działania produktu i cieszę się, że znalazłam go w pudełku Pure Beauty. Z pewnością zostałby ze mną na stałe, gdyby chociaż trochę pachniał, ale jestem pewna, że będę go kupować i używać tak jak teraz w połączeniu z czymś pachnącym.

Znacie już ten antyperspirant? Jak się Wam sprawdza?

Komentarze

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram