Gabloty wystawiennicze - doskonały sposób na reklamę

 Post sponsorowany 


Gabloty wystawiennicze - doskonały sposób na reklamę

W dzisiejszym wpisie chcę Wam naświetlić temat gablot wystawienniczych. Uważam, że to świetny sposób na zaprezentowanie swojej firmy, talentu czy reklamę. Nie każdy wie o ich istnieniu, a moim zdaniem warto się nimi zainteresować.


Jeśli czytacie mojego bloga, to pewnie wiecie, że pochodzę z rodziny artystów. Moi rodzice zajmowali się sztuką w szerokim znaczeniu tego słowa. Bardzo często w naszym mieście pojawiały się wystawy z ich pracami, ale odwiedzaliśmy również wernisaże innych malarzy. Od pewnego czasu moją uwagę zwracają ścianki czy gabloty wystawiennicze i stwierdziłam, że to również wspaniały sposób na ekspozycję swojej twórczości.

W moim mieście co jakiś czas pojawiają się gabloty tego typu i zawsze z przyjemnością się przy nich zatrzymuję. Wygląda to tak jak zaprezentowano na stronie https://www.expozycja.info.pl/. Spotykam się z różnym rodzajem takich ekspozycji, a w nich najczęściej spotykam przeróżne rzeźby, rękodzieło, wykopaliska archeologiczne i inne. Co pewien czas stawiane są w centrach handlowych, instytucjach kultury czy muzeach, dzięki czemu mieszkańcy albo przyjezdni mogą zapoznać się z pracami różnych twórców. Uważam, że to coś wspaniałego. Uwielbiam, kiedy władze miasta wspierają artystów i pomagają im się wypromować. 


Gabloty wystawiennicze - doskonały sposób na reklamę


Na stronie, o której wspomniałam, możecie uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat takich gablot, a nawet je zamówić. Firma Omega System od 1991 roku wspiera swoich klientów w tworzeniu konstrukcji wystawienniczych i prezentacyjnych. 

Jeśli interesują Was takie rozwiązania, to polecam zerknąć w ofertę firmy Omega System i zapoznać się z nią osobiście.

Komentarze

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram