OMEGA QUBE SYSTEM - stoiska targowe, promocyjne, wystawowe i inne

 Post sponsorowany 

OMEGA QUBE SYSTEM - stoiska targowe, promocyjne, wystawowe i inne

Jesteś przedsiębiorcą, który planuje wziąć udział w targach reklamowych lub sprzedażowych? Dobrze trafiłeś. W dzisiejszym wpisie opowiem Ci o firmie z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu stoisk targowych, ścianek wystawienniczych itp. Ciekawy? Sprawdź ten wpis!


Od 25 lat firma Omega System kształtuje nowe trendy na rynku systemów prezentacyjnych i wystawienniczych. Jako autorzy, a zarazem producenci innowacyjnych konstrukcji bazujących na systemie profili aluminiowych dają gwarancję najwyższej jakości w przystępnej cenie. Oferują takie rozwiązania jak: systemy ram aluminiowych na potrzeby wystaw i prezentacji, przenośne i stacjonarne elementy oznakowania, materiały do organizacji hal, biur i pozostałych, również wielkopowierzchniowych przestrzeni oraz inne produkty bazujące na konstrukcjach wykonanych z aluminiowych profili.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą systemów ram QUBE www.qubesystem.pl, służących między innymi do wznoszenia stanowisk na wystawach i eventach. Lekka konstrukcja aluminiowych profili i ich uniwersalne zastosowanie pozwalają na tworzenie dowolnych konfiguracji. Co niezwykle istotne, te same elementy mogą być wykorzystane wielokrotnie. Dzięki systemowi ram QUBE z powodzeniem można zaprojektować zarówno ściany stoiska wystawienniczego, jak i stojaki, pylony, a nawet podwieszane plansze czy miejsce na zaplecze.


OMEGA QUBE SYSTEM - stoiska targowe, promocyjne, wystawowe i inne

Co znajdziesz w ofercie OMEGA QUBE SYSTEM?

 • Stoiska QUBE - wszechstronny, kompaktowy system, rodzaj klocków dla wystawców i projektantów o wszechstronnym zastosowaniu
 • Ściany museo - system QUBE wyznaczy ścieżki zwiedzania, jednocześnie będąc nośnikiem informacji
 • Stoisko targowe - umożliwia aranżację w nieskończonej liczbie wersji
 • Meble ekspozycyjne 
 • Ramy tkaninowe - tła do eventu, konferencji prasowej czy telewizyjnej, scenografii czy jako forma grafiki dekoracyjnej
 • Organizacja przestrzeni
 • QUICK QUBE - złożone z kilku paneli ścianki do szybkiego montażu i łatwego demontażu bez użycia narzędzi
 • Kubik ekspozycyjny 
 • BIG QUBE - atrakcyjne grafiki w połączeniu z oświetleniem
 • Transport i magazynowanie
 • Akcesoria
Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą firmy na ich stronie Internetowej. 

Komentarze

 1. Zauważyłam, że dla wielu firm różnego typu targi są świetną okazją do promocji, a takie stoiska mogą okazać się bardzo pomocne, szczególnie w jak najlepszej ekspozycji towaru.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda na to, że Omega System to firma, która może być cennym partnerem dla przedsiębiorców planujących uczestnictwo w targach reklamowych lub sprzedażowych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem przekonana, że dla wielu osób pomoc tej firmy będzie niezwykle istotna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten post może być przydatny dla wielu firm !
  Miłego wieczoru
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ciekawe rozwiązania dla stoisk targowych

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram