Trusted Cosmetics


Od pewnego czasu jestem wierną czytelniczką portalu Trusted Cosmetics. Nie raz już wspominałam o nim na swoim blogu, jednak nigdy go Wam jakoś szczególnie nie przedstawiłam. Postanowiłam to zmienić.

Na portal trafiłam przypadkowo w zeszłym roku. Akurat zaczynała się akcja "Opróżniamy nasze kosmetyczki". Postanowiłam wziąć w nim udział i co tydzień, rzetelnie wykonywałam każde zadanie. Dzięki udziałowi w tej zabawie, poznałam wiele ciekawych blogów, jak również zyskałam wiele czytelniczek- które są ze mną do dziś. 

Wracając do portalu. Na samym początku bardzo rzuciło mi się w oczy to, że redakcja nie wymaga rejestracji, abyśmy mogły brać udział w konkursach czy testach. Uważam, że jest to wielkim plusem, bo często rejestracja zniechęca potencjalnych czytelników. 

Trusted Cosmetics to społeczność łącząca ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Redakcja prezentuje nam kosmetyki Warte uwagi- osobiście je sprawdzają więc opinie są z pierwszej ręki ;). 

Znajdą tam miejsce nie tylko blogerki, ale i zwykłe czytelniczki nie zajmujące się pisaniem, są tam konkursy, bazy perfum- do których możesz dodać swoje ulubione zapachy, bazy firm, oraz wiele ciekawych artykułów. 

Dla blogerek bardzo ciekawa akcja- ranking Trusted Blogerek. Portal przyznaje punkty za aktywność, tworząc tabelkę z punktacją- prezentującą najaktywniejsze z nich. Dzięki temu Wasze blogi mogą zyskać na popularności. Trusted blogerki mają większe szanse na testy produktów, mogą zdobywać również nagrody za aktywność. 


Ja bardzo się z tym portalem polubiłam i nie wyobrażam sobie dnia, bez zajrzenia czy jest jakiś nowy artykuł do poczytania :)


A korzystając z okazji chcę się pochwalić, że jestem aktualnie na 3 pozycji w rankingu, co dało mi tytuł Trusted Blogerki VIP :)
Mam nadzieję, że uda mi się ten tytuł utrzymać. 

Komentarze

  1. Gratulacje i fajnie to opisałaś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję,ja też ostatnio coraz częściej tam zaglądam

    OdpowiedzUsuń
  3. Nadal trzymam kciuki za jeszcze lepszy wynik! <3 Jak tylko o tym napisałaś i weszłam na stronę również się zdziwiłam, gdy zobaczyłam, że nigdzie nie trzeba się rejestrować. Świetne rozwiązanie!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram