×

Trusted Cosmetics


Od pewnego czasu jestem wierną czytelniczką portalu Trusted Cosmetics. Nie raz już wspominałam o nim na swoim blogu, jednak nigdy go Wam jakoś szczególnie nie przedstawiłam. Postanowiłam to zmienić.

Na portal trafiłam przypadkowo w zeszłym roku. Akurat zaczynała się akcja "Opróżniamy nasze kosmetyczki". Postanowiłam wziąć w nim udział i co tydzień, rzetelnie wykonywałam każde zadanie. Dzięki udziałowi w tej zabawie, poznałam wiele ciekawych blogów, jak również zyskałam wiele czytelniczek- które są ze mną do dziś. 

Wracając do portalu. Na samym początku bardzo rzuciło mi się w oczy to, że redakcja nie wymaga rejestracji, abyśmy mogły brać udział w konkursach czy testach. Uważam, że jest to wielkim plusem, bo często rejestracja zniechęca potencjalnych czytelników. 

Trusted Cosmetics to społeczność łącząca ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Redakcja prezentuje nam kosmetyki Warte uwagi- osobiście je sprawdzają więc opinie są z pierwszej ręki ;). 

Znajdą tam miejsce nie tylko blogerki, ale i zwykłe czytelniczki nie zajmujące się pisaniem, są tam konkursy, bazy perfum- do których możesz dodać swoje ulubione zapachy, bazy firm, oraz wiele ciekawych artykułów. 

Dla blogerek bardzo ciekawa akcja- ranking Trusted Blogerek. Portal przyznaje punkty za aktywność, tworząc tabelkę z punktacją- prezentującą najaktywniejsze z nich. Dzięki temu Wasze blogi mogą zyskać na popularności. Trusted blogerki mają większe szanse na testy produktów, mogą zdobywać również nagrody za aktywność. 


Ja bardzo się z tym portalem polubiłam i nie wyobrażam sobie dnia, bez zajrzenia czy jest jakiś nowy artykuł do poczytania :)


A korzystając z okazji chcę się pochwalić, że jestem aktualnie na 3 pozycji w rankingu, co dało mi tytuł Trusted Blogerki VIP :)
Mam nadzieję, że uda mi się ten tytuł utrzymać. 

20 komentarzy:

  1. Gratulacje i fajnie to opisałaś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję,ja też ostatnio coraz częściej tam zaglądam

    OdpowiedzUsuń
  3. Nadal trzymam kciuki za jeszcze lepszy wynik! <3 Jak tylko o tym napisałaś i weszłam na stronę również się zdziwiłam, gdy zobaczyłam, że nigdzie nie trzeba się rejestrować. Świetne rozwiązanie!

    OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na pozostawianie reklam na moim blogu, każdy taki komentarz zostaje automatycznie usunięty. Za SPAM dziękuję.
Nie zostawiaj linków do siebie - trafię jeśli będę chciała Cię odnaleźć :)
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.