Niepubliczna Placówka Oświatowa CREATOR

  Post sponsorowany 

CREATOR - szkoleniowa placówka oświatowa - podnieś swoje kwalifikacje

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i rozglądasz się za odpowiednią placówką oświatową? Świetnie trafiłeś. W dzisiejszym wpisie opowiem Ci o miejscu, na które warto zwrócić uwagę podczas takich poszukiwań.


CREATOR to Niepubliczna Placówka Oświatowa, posiadająca wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Kształcą tam specjalistów m.in. w dziedzinie projektowania wnętrz. Oferują kursy stacjonarne, które odbywają się zarówno w formie wykładów oraz multimedialnych prezentacji, jak i interaktywnych warsztatów. Architektura wnętrz to nie jedyna ich specjalizacja. Prowadzą także kursy komputerowe, które kończą się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu firmy GRAPHISOFT. Szkolenia odbywają się na terenie Politechniki w Warszawie i Krakowie, a także w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich we Wrocławiu oraz w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Projektowanie wnętrz - wybierz kurs w Gdyni, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu 

Oferta tej placówki obejmuje m.in. kurs aranżacji wnętrz (również komputerowy), projektowanie wnętrz (kurs zaawansowany), kurs stylizacji wnętrz (Interior Designer), projektowanie ogrodów oraz remodelling budynków. Zajęcia prowadzą pracownicy wyższych uczelni, którzy mogą poszczycić się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną zdobywaną podczas tworzenia projektów autorskich. CREATOR to pierwsza i jedyna placówka w Polsce, która organizuje konkurs na najlepszy projekt zaliczeniowy wg autorskiego konceptu


CREATOR - szkoleniowa placówka oświatowa - podnieś swoje kwalifikacje


Kadra szkoleniowa CREATOR składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy ciągle poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby móc dostarczyć uczestnikom najlepszej jakości szkoleń. Dbają o to, aby słuchacze mogli korzystać z nowoczesnych metod nauczania, a także zapewniają im atrakcyjne warunki do nauki w przyjaznej i sprzyjającej rozwojowi atmosferze. 

Jeśli szukacie więc placówki, w której nie tylko podniesiecie swoje kwalifikacje, ale też poznacie wspaniałych ludzi to CREATOR będzie odpowiednim miejscem dla Was.  

Komentarze

Instagram