Co kupić w prezencie na rocznicę ślubu?

 Post sponsorowany 

 

Prezent na 25 rocznicę ślubu - propozycje


Twoi rodzice lub bliskie Ci osoby niedługo będą obchodzić 25-lecie trwania małżeństwa? To się świetnie składa, bo w dzisiejszym wpisie wracam do Was z propozycjami na prezent z tej właśnie okazji. Warto więc zatrzymać się na chwilę i spojrzeć, co takiego znalazłam.


Srebrne gody, to nic innego jak 25 rocznica ślubu. W dzisiejszych czasach jeszcze bardziej docenia się takie rodzinne święta i fajnie jest, kiedy osoby z bliskiego otoczenia decydują się, aby z tej właśnie okazji podarować małżonkom jakiś prezent. Zdarza się, że osoby odpowiedzialne za jego zakup mają w głowie kompletną pustkę i nie wiedzą, co kupić jako prezent od Murrano. W dzisiejszym wpisie chcę pokazać Wam kilka propozycji i być może ułatwię podjęcie ostatecznej decyzji. Jesteście na to gotowi?

Wiem, że małżeństwa, które mają już tak długi staż posiadają w domu wszystko, co im potrzebne. Zestawy talerzy, szklanek czy kieliszków nie są dość oryginalnym pomysłem jeśli są kupione np. w supermarkecie. W sieci jednak, możecie zamówić tego typu rzeczy, które są dodatkowo personalizowane. Przykład? Karafki w nietuzinkowych kształtach, kieliszki czy szklanki dla par z wygrawerowaną datą ślubu i imionami małżonków. Taki prezent zdecydowanie zachwyci nawet tych najbardziej wymagających i będzie przepiękną pamiątką na długie lata.


Prezent na 25 rocznicę ślubu - propozycje


Jeśli małżeństwo np. nie spożywa alkoholu, a szkło grawerowane się Wam spodobało, polecam zastanowić się nad innymi, praktycznymi prezentami ze szkła. W sklepie Murrano są dostępne przepiękne szklane karafki na wodę czy soki, patery na torty i inne domowe wypieki lub wazony na cięte kwiaty. Każdy z tych produktów prezentuje się cudownie i będzie cieszył oko małżonków przez długie lata.


Prezent na 25 rocznicę ślubu - propozycje


Dodatkowo w sklepie tym znajdziecie również np. przepięknie wykonane szklane figurki łabędzi, które są zapakowane w personalizowane pudełko wyściełane jedwabnym materiałem, fenomenalnie prezentujące się doniczki, na których znajdzie się dedykacja czy kryształowe statuetki, które wyglądają jak nagroda za wytrwałość w związku. Tego typu podarki są niezwykłą pamiątką, która będzie przypominać o osobach, które je wręczyły.


Prezent na 25 rocznicę ślubu - propozycje


Ciekawym pomysłem na prezent z okazji 25 rocznicy ślubu są również albumy na zdjęcia, których okładki wykonane są z należytą starannością i odpowiednią personalizacją. Osoby wręczające taki prezent, mogą w nich zrobić księgę małżeństwa, umieszczając w niej zdjęcia pary od początku znajomości do dnia dzisiejszego.


Prezent na 25 rocznicę ślubu - propozycje


Takich prezentów jest naprawdę bardzo dużo i można przebierać w ofertach, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć. Myślę, że gdybym to ja miała otrzymać któryś z takich produktów, byłabym wniebowzięta i z dumą prezentowałabym taki podarunek na widoku. Całkiem niedawno wręczałam moim bliskim coś tego typu i do dziś są bardzo zadowoleni i z przyjemnością korzystają z niego na co dzień. 

Jestem ciekawa, jak podobają się Wam takie personalizowane prezenty z okazji rocznicy ślubu? 

Komentarze

  1. O takich personalizowanych kieliszkach myślę na prezent z okazji ślubu :) Super sprawa, sama z miłą chęcią bym przygarnęła takie prezenty :) Serdecznie Cię pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram