Grupa księgowo-podatkowa o międzynarodowym zasięgu KR GROUP

 Post sponsorowany 

KR GROUP - Ponad 20 lat na polskim rynku!


KR Group to polska, dynamicznie rozwijająca się grupa księgowo-podatkowa o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy grupą doradczą zatrudniającą ponad 230 specjalistów różnego szczebla, świadczącą usługi profesjonalne w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.


KR Group to marka zbudowana w 2000 roku na konkurencyjnym rynku usług księgowych, podatkowych, audytu oraz kadr i płac. W 2016 roku podjęli decyzję o zwiększeniu obecności w tej części Europy poprzez otwarcie oddziałów KR Group https://www.krgroup.pl/ w Czechach, Rumunii oraz na Węgrzech. Dokładnie rozumieją realia biznesowe, dzięki czemu w portfolio znajdują się najbardziej renomowane międzynarodowe firmy. 

Od wielu lat współpracują z klientami, którzy są liderami swoich branż takich jak nieruchomości,  handel detaliczny, produkcja, fundusze inwestycyjne, informatyka, poszukiwanie i wydobywanie gazu, energetyka odnawialna i konwencjonalna, motoryzacja, FMCG.

KR GROUP na swoim koncie posiada różne nagrody i nominacje. M.in. European Business Awards 2011, Rising star Book od List, Accounting companies i inne. 

Od prawie 20 lat specjalizujemy się obsłudze sektora nieruchomości komercyjnych. Dzięki wieloletniej praktyce oraz stałej współpracy z niemal wszystkimi kluczowymi funduszami inwestycyjnymi i operatorami, doskonale rozumiemy potrzeby podmiotów inwestujących w nieruchomości komercyjne. Nasze usługi w szczególności kierowane są do podmiotów operujących w sektorze: nieruchomości biurowych, budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych oraz parków logistycznych.


Warto wspomnieć o ważnych datach w historii marki.

2000- Założenie KR Group
2006 - Otwarcie biura w Gdańsku
2016 - Otwarcie oddziałów w Rumunii i na Węgrzech
2017 - Otwarcie oddziału w Czechach
2018 - Otwarcie oddziału w Białymstoku

Marka oferuje następujące usługi:
  • Outsourcing księgowy
  • Doradztwo podatkowe m.in. MDR, ceny transferowe, przeglądy podatkowe, ulgi na innowacje itp
  • VAT Compliance m.in. doradztwo podatkowe w zakresie VAT, miesięczny VAT Compliance, przedstawicielstwo podatkowe, zwrot podatku VAT
  • Outsourcing kadr i płac
  • Usługi korporacyjne m.in. centralny rejestr beneficjentów rzeczywistych, dyrektor nominalny, otwarcie spółki w Polsce, zakup spółki itp.
  • Usługi środowiskowe m.in. opłaty produktowe, opłaty za korzystanie ze środowiska, roczne sprawozdanie o odpadach, sprawozdanie o produktach i opakowaniach.
Dodatkowo otrzymacie profesjonalną pomoc z sektorów energetyki odnawialnej, handlu detalicznego, nieruchomości komercyjnych i sektoru IT.

Klienci KR Group pochodzą w 20% ze Stanów Zjednoczonych, 17% Wielkiej Brytanii, 12% Szwajcarii i 7% Hiszpanii. Większość klientów to spółki zależne dużych międzynarodowych grup, które mają rygorystyczne wymogi w zakresie sprawozdawczości finansowej i zarządczej.

Komentarze

Instagram