Opatentowany system, który łączy się z Twoimi potrzebami - SMART WALL

Post sponsorowany 

Opatentowany system, który łączy się z Twoimi potrzebami - SMART WALL

System ścian SMART WALL to nowoczesne rozwiązanie służące przede wszystkim do aranżacji przestrzeni wewnątrz budynków: w muzeach, galeriach i placówkach kultury – jako ściany ekspozycyjne,  w biurach – jako ściany do podziału pomieszczeń, na targach – jako element zabudowy targowej. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź ten wpis!


Zaletą SMART WALL jest jego spójność i to dosłowna – ścianki są ze sobą zespolone w sposób, który nawet podczas długiego użytkowania nie dochodzi do rozchodzenia się ścianek.

Stosując ten system masz pewność, że instalacja będzie bez zmian funkcjonować przez lata, nawet jeśli zmienisz jej ułożenie. Solidna i modułowa konstrukcja, umożliwiająca w szybki i prosty sposób zabudować dowolną przestrzeń, bez ingerencji w podłogę czy ściany pomieszczenia. Wynalazek zgłoszony do ochrony patentowej w Urzędzie Patentowym za numerem P. 434603. Jest także zastrzeżonym wzorem przemysłowym.

Co warto wiedzieć o systemie SMART WALL?

  • Posiada 3 punkty łączenia: standardowe rozwiązania tego typu zakładają tylko 2 punkty łączenia, co powoduje, że konstrukcji daleko jest do stabilności, jaką może zaoferować system tej firmy.
  • Całkowity brak prześwitów: konsekwencją 3 punktów łączenia jest całkowity brak prześwitów między poszczególnymi modułami. Dzięki temu nawet po długim czasie użytkowania ściany nie deformują się i są stabilne.
  • Wysoka stabilność: panele mogą być łączone w linii prostej i pod kątem 90 stopni, mogą także stać pojedynczo. Dla zapewnienia stabilności, ściany SMART WALL mogą być posadowione na płaskich stopach.
  • Różne aranżacje: system ścian może być wielokrotnie wykorzystywany, układy paneli ekspozycyjnych można zmieniać, ściany łączyć i rozłączać dostosowując aranżację do zmieniających się wystaw czy organizacji biura.
  • Skrojone na wymiar: ściany SMART WALL oferowane są w wymiarach standardowych oraz dostosowanych do indywidualnych oczekiwań (w granicach technicznych możliwości).
  • Bogactwo akcesoriów: Z łatwością dostosujesz swoje biuro open space, jak i sklep. System jest modułowy, możesz więc zmieniać przestrzeń w zależności od potrzeb i fantazji.
Aby zamontować system SMART WALL wystarczy posiadać jedno narzędzie, które dostarczone jest z systemem, więc nie musisz się martwić, że nie znajdziesz go w swoim asortymencie, ani ponosić dodatkowych kosztów. Montaż takich ścian jest dziecinnie prosty i do jego wykonania potrzebne są jedynie dwie osoby. 

Tym systemem wykonasz ściany muzealne, akustyczne, stoiska targowe, zrobisz podział pomieszczeń, hale przemysłowe, pomieszczenie w pomieszczeniu, open office, budki akustyczne i inne. Jeśli jesteś zainteresowany systemem, skontaktuj się bezpośrednio z wykonawcą lub odwiedź stronę internetową i dowiedz się więcej. 

Komentarze

Instagram