Okulary przeciwsłoneczne GEPETTO Boney M Lime

Prezent od marki Gepetto 

Okulary przeciwsłoneczne GEPETTO Boney M Lime

Okulary przeciwsłoneczne to must have każdej z nas! Nie wyobrażam sobie wychodzić z domu bez okularów w torebce, więc zawsze mam je przy sobie. Nie mogą to być okulary z marketu, bo muszą być prawdziwą ochroną dla moich zmęczonych oczu. Jakiś czas temu marka GEPETTO podarowała mi model, który skradł moje serce od razu. Jaki? Czym się wyróżnia? O tym we wpisie.


Zaczęło się lato, więc stwierdziłam, że to idealny czas, aby napisać o okularach, które uwielbiam. Ba! Nawet mój mąż mi je podkrada, więc jestem zmuszona zamówić sobie nowe. Za chwilę to zrobię, bo na stronie marki właśnie pojawiła się wyprzedaż, a to idealna okazja, aby zakupić je dużo taniej. Jeśli jesteście zainteresowani, to zerknijcie tutaj

Model, który sobie zamówiłam, nazywa się BONEY M Lime. Dostępny jest również w kolorze pomarańczowym, żółtym, niebieskim, różowym i czarnym i różni się nazwą. U mnie 'Lime' oznacza kolor zielony. Te okulary przeciwsłoneczne są drewniane i posiadają polaryzację i najwyższą ochroną UV400 (UVA i UVB).

Ergonomiczna sylwetka i idealnie wymierzone proporcje modelu Boney czynią go uniwersalnym dla każdego kształtu twarzy. Efektowne połączenie lustrzanego frontu w kolorze zielonym z drewnianymi zausznikami wykonanymi z egzotycznego drewna zebrano to modne i ekologiczne rozwiązanie. Produkt wykonany jest ręcznie z prawdziwego drewna. Odcień drewna i układ słoi mogą nieznacznie odbiegać od prezentowanych na zdjęciach katalogowych. Natężenie barwne frontu lustrzanego zależne jest od otoczenia.


Okulary przeciwsłoneczne GEPETTO Boney M Lime

Okulary przeciwsłoneczne GEPETTO Boney M Lime

Okulary przeciwsłoneczne GEPETTO Boney M Lime


Oprócz okularów, od marki otrzymałam etui, ściereczkę i koraliki, które widzicie na zdjęciach. Dzięki nim, okulary mogę powiesić sobie na szyi i mieć pewność, że ich nie zgubię i nie porysuję.

Warto też wspomnieć, że ten model okularów posiada sprężynowe fleksy (amortyzacja odgięć) / zakres odchylenia zausznika ponad 110°, więc dopasowują się do kształtu twarzy. Model jest dość szeroki i, mimo że znajdziemy go w dziale dla Pań, to mężczyznom również doskonale pasuje.

Okulary przeciwsłoneczne GEPETTO Boney M Lime

Okulary przeciwsłoneczne GEPETTO Boney M Lime


Jak widzicie, okulary pięknie się prezentują i doskonale chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Dlatego też chcę Wam je serdecznie polecić i podziękować raz jeszcze marce za prezent. 

Jak się Wam podobają okulary, które sobie wybrałam?

Komentarze

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram