TATARDOG - wszystko dla psów

 Artykuł sponsorowany 

TATARDOG - wszystko dla psów

Pies to chyba najpopularniejsze zwierzę domowe i nie ma się tu czemu dziwić. Te czteronogi cechują się nie tylko wspaniałym wyglądem, miękką sierścią czy mądrymi oczami, ale są też wspaniałymi towarzyszami. W sklepie Tatardog znajdziecie akcesoria dla tych milusińskich, które z pewnością zwrócą Waszą uwagę. Jakie? 


Osobiście w domu posiadam dwa koty, ale zanim pojawiły się w moim domu, mieszkała ze mną suczka rasy shih-tzu. Był to wspaniały piesek, który nie tylko dotrzymywał mi towarzystwa, ale miał też niezwykle dobre serduszko i wyczuwał każdy mój nastrój. Jako wielka fanka zwierząt, często rozglądam się za miejscami, gdzie mogę kupić akcesoria sprawdzonych marek, przystępnych cenach i to jeszcze w jednym miejscu. Kiedy trafiłam na sklep https://tatardog.pl/ wiedziałam, że muszę Wam o nim napisać. Zanim jednak to zrobię, zostawię Wam parę słów od właścicieli tego wspaniałego miejsca:

"Tatar Dog to nie tylko sklep, to projekt, który połączył ludzi z pasją. A naszą pasją są psy, psi dobrostan i podnoszenie świadomości opiekunów oraz jakości życia ich psiaków".

TATARDOG - wszystko dla psów


Co znajdziemy w ofercie sklepu Tatar Dog?
  • Smycze: uchwyty, smycze miejskie, treningowe, smycze PRO dla dużych psów, smycze odblaskowe czy te do samochodu.
  • Obroże: z klamrą, półzaciskowe, PRO dla dużych psów, odblaskowe w wersji zwykłej lub PRO dla większych ras.
  • Szalki: szelki GUARD w wersji zwykłej i odblaskowej, czy szelki PRO dla dużych psów.
  • Smaczki
  • Produkty CBD
  • Poradniki: m.in. jak zrozumieć psa?
Dodatkowo, na stronie sklepu możecie zobaczyć zrealizowane projekty lub poczytać blog poświęcony całkowicie tym wspaniałym czteronogom. Znajdują się tam porady, ciekawostki o konkretnych rasach, informacje i wiele innych artykułów, które z pewnością zwrócą uwagę każdego miłośnika psów. 

Komentarze

Instagram